Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Κι εμένα έτσι ακριβώς αντέδρασε στα τεστ ωορρηξιας! Κι έχει βαλθεί να κάνουμε κι εξετάσεις ακόμα δεν αρχίσαμε. Με χαροποίησε πολύ που είναι δίπλα μου στη διαδικασία και δεν κάνει απλά τη '' δουλειά '' του! 
    • Κ έτσι όμως δεν έχεις το άγχος με τα τεστ! Από την άλλη μόλις δεις καθυστέρηση έχεις άλλον αέρα !! Έτσι πιστεύω !! Κ ΟΛα θα έρθουν !! 
    • κοιτα ο μηνας εχει καθε φορα 2-3 μερες που ειναι οι μερες sos χαχα... δεν παθαινουν τιποτα για τοσο λιγο να γινει και καμια εσκεμμενη επαφη. Εχει τοσες αλλες μερες ο μηνας για να γινονται πολλεεεες αυθορμητες επαφες. Ο αντρας που θελει πολυ ενα μωρακι μια χαρα μπαινει σε ολο αυτο και μη σου πω ειναι αυτος που το κυνηγαει και σε ρωταει συνεχεια για γονιμες κτλ. Πχ ο δικος μου ηξερε τα παντα για γονιμες κτλ... απο μονος του ηθελε να ξερει γιατι τον ειχε πιασει να γινει μπαμπας χαχα
    • Εγώ έχω τα ψηφιακά , είναι λίγο ακριβά αλλά αν ξέρεις πάνω κάτω κ με συμπτώματα που μας δίνει το σώμα μας δεν θα χρειαστείς πάνω από 2-3 τον μήνα ! Το κάθε πακέτο έχει 10! Δοκίμασε οποίο σε βολέψει πιο πολύ! Απλά στο λέω γιατί σίγουρα θα γλυτώσεις όλο το άγχος που μας δημιουργείται όταν πλησιάζουν οι μέρες κ για τον οποιοδήποτε λόγο μπορεί να καθυστερήσει η περίοδος μας 2-3 μέρες ! Καλη επιτυχία σου εύχομαι κορίτσι μου!! Όλες να ζήσουμε αυτή τη μαγεία!! 
    • Σταυρι καλημέρα τι καιρός από χθες .. έχουμε μουλιασει...πολύ βροχη
  • Νέες συζητήσεις