Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είναι εγκυμοσύνη;


Rene26

Recommended Posts

Καλησπέρα τελευταία μου περίοδος ήταν 3/6 έως 7/6 είχα επαφή τις γόνιμες μέρες ,προσπαθούμε για παιδάκι και ο κύκλος Μ είναι 28 ημερών. 1/7 περίμενα να αδιαθετησω αλλά μία βδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο μου διέκρινα στο σκούπισμα για 2 μέρες ροζ αίμα το οποίο όσο φόραγα σερβιετα δεν ήταν αρκετό για να λερωθω. Συνολικά δηλαδή σε δύο μέρες δεν είχα ροή να γεμίσει ούτε μισή σερβιετα. Σήμερα λοιπόν κλείνω 9 μέρες καθυστέρησης και εδώ κ 4 μέρες έχω έντονη έκκριση λευκών και διαφανών υγρών και θως κα έντονο πόνο στις θηλές και η περίοδος άφαντη. Να σημειώσω ότι τρεις μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο έκανα χοριακη αλλά βγήκε αρνητική. Τι θα μπορούσε να είναι; Πώς να κινηθώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Rene26 είπε:

Καλησπέρα τελευταία μου περίοδος ήταν 3/6 έως 7/6 είχα επαφή τις γόνιμες μέρες ,προσπαθούμε για παιδάκι και ο κύκλος Μ είναι 28 ημερών. 1/7 περίμενα να αδιαθετησω αλλά μία βδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο μου διέκρινα στο σκούπισμα για 2 μέρες ροζ αίμα το οποίο όσο φόραγα σερβιετα δεν ήταν αρκετό για να λερωθω. Συνολικά δηλαδή σε δύο μέρες δεν είχα ροή να γεμίσει ούτε μισή σερβιετα. Σήμερα λοιπόν κλείνω 9 μέρες καθυστέρησης και εδώ κ 4 μέρες έχω έντονη έκκριση λευκών και διαφανών υγρών και θως κα έντονο πόνο στις θηλές και η περίοδος άφαντη. Να σημειώσω ότι τρεις μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο έκανα χοριακη αλλά βγήκε αρνητική. Τι θα μπορούσε να είναι; Πώς να κινηθώ;

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω από την στιγμή που έχεις 9 ημέρες καθυστέρηση βουρ τηλεφωνώ τον γιατρό σου.. να σου πει αλλά να ξέρεις με την ζέστη τα μπάνια της θάλασσας αλαζει λίγο ο κύκλος. Οπότε η ξανά Κάνε χοριακη να δει (μακάρι η 1η να ήταν λάθος) και μετά πάρε ένα τηλ τον γιατρό σου. Σου εύχομαι τα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

26 Ιουνιου αν δεν κανω λαθος εκανες αλλο ποστ. Μεσα σε 13 μερες μπηκες σε καινουριο κυκλο και εχεις και 9 μερες καθυστερηση; Ξερεις καποιες κοπελες εδω μεσα θελουν οντως βοηθεια και για αυτο ειμαστε εδω. Θα σε παρακαλουσα να σταματησεις να τρολαρεις τον κοσμο. Κατα τα αλλα σου ευχομαι τα καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε μια χοριακη ξανα! Ειναι ο μηνας των καθυστερησεων, πολλες απο εμας εχουμε. ΙΣως φταιει η ζεστη, τα μπανια, η αλλαγη του κυκλου, ο αναδρομος ερμης, ο κρόνος και (Λιγο τα λογια του παπα που λενε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσι μου πιστεύω ότι εισαι εγκυουλα έχεις πολλά συμπτώματα και 9 μέρες καθυστέρηση είναι μεγάλη !!!!!! 

Κανε χοριακη η καλύτερα γιατρό για υπέρηχο !!! 

Με το Καλό !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

26 Ιουνιου αν δεν κανω λαθος εκανες αλλο ποστ. Μεσα σε 13 μερες μπηκες σε καινουριο κυκλο και εχεις και 9 μερες καθυστερηση; Ξερεις καποιες κοπελες εδω μεσα θελουν οντως βοηθεια και για αυτο ειμαστε εδω. Θα σε παρακαλουσα να σταματησεις να τρολαρεις τον κοσμο. Κατα τα αλλα σου ευχομαι τα καλυτερα.

1η του μήνα έπρεπε να έχω αδιαθετησω γλυκιά θα σταματήσεις σε κάθε σ μήνυμα να είσαι ειρωνική με όλες τις κοπέλες γιατί έχω δει και άλλες σου απαντησεις σε ποστ ,για ηρέμησε λίγο παιδί έκανες δε πήρες κάνα μάστερ. Σου είπα στο προηγούμενο ποστ γράφω ακριβώς ότι είχα αυτή την ελαφριά αιμορραγία και σταμάτησε πριν ολοκληρώσει δεύτερη ημέρα κ την αναμενόμενη περίοδο δε Μ ήρθε ποτέ. Απλά τα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νομίζω να κορόιδεψαν καμία κοπέλα και γω για να πάρω μια άποψη παραπάνω γράφω που και που εδώ πέρα όχι για να δέχομαι μηνύματα ότι σας κοροϊδεύω και από πάνω ή ότι είμαι φαντασιοπληχτη όπως υπονοουσες σε απαντήσεις σου στο προηγούμενο ποστ μου ή οτιδήποτε, ευχαριστώ πάντως για όσες απαντήσεις Μ έχεις δώσει έως τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

κανε μια χοριακη ξανα! Ειναι ο μηνας των καθυστερησεων, πολλες απο εμας εχουμε. ΙΣως φταιει η ζεστη, τα μπανια, η αλλαγη του κυκλου, ο αναδρομος ερμης, ο κρόνος και (Λιγο τα λογια του παπα που λενε)

Μου φαίνεται απίθανο να έγινε λάθος στη χοριακη το μόνο π μου είπε μια φίλη μ ότι μπορεί να υπάρχει πιθανότητα είναι να έκανα καθυστερημένη σύλληψη και η ορμόνη να μην είχε ανέβει ακόμη. Αλλά εγώ φοβάμαι να πω την αλήθεια για κανένα πρόβλημα υγείας αν και πότε έως τώρα δεν είχα εμφανίσει και εφόσον κατεργησα το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης μετά την αρνητική χοριακη...τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σου κοριτσι μ..αυτα που περιγραφεις ειναι οντως συμπτωματα εγκυκοσυνης.. Εκανες ομως πολυ νωρις τη χοριακη σου.. κανε τωρα αλλη μια πι εχεις καθυστερηση.. οι 9 μερες ειναι παρα πολλες και δεν πρεπει να το αφηνεις ετσι.. μπορει να ειναι καμια ανωμαλια αλλα μπορει να ειναι κ εγκυμοσυνη και να θελει προσοχη.. Θελω να σ πω οτι εμενα τα συμπτωματα ξεκινησαν 2-3 μερες μετα την ωορρηξια μου.. ειχα για 2 ημερες ροζ στο σκουπισμα μετα απο 6 μερες και 2 μερες πριν την περιοδο ειχα καφετια και πονους..και πολλαααααα υγρα. γιαυτο μην το αφηνεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Rene26 είπε:

Μου φαίνεται απίθανο να έγινε λάθος στη χοριακη το μόνο π μου είπε μια φίλη μ ότι μπορεί να υπάρχει πιθανότητα είναι να έκανα καθυστερημένη σύλληψη και η ορμόνη να μην είχε ανέβει ακόμη. Αλλά εγώ φοβάμαι να πω την αλήθεια για κανένα πρόβλημα υγείας αν και πότε έως τώρα δεν είχα εμφανίσει και εφόσον κατεργησα το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης μετά την αρνητική χοριακη...τι να πω

αυτη η ελαφρια αιμορραγια που λες οτι ειχες ισως τελικα να ηταν και η περιοδος απλα να ηταν λιγο διαφορετικη. Το πιο πιθανο ειναι να προκειται για ανωμαλια του κυκλου σου. Επικοινωνησε με γυναικολογο σου να σου πει. Εγω προσωπικα του εστειλα σημερα μηνυμα παρολο που εχω και λιγοτερες μερες καθυστέρηση αλλα δεν εχω καθολου ενδείξεις. Εσυ αν θυμαμαι καλα ειχες καποιες μερες αιμα, οποτε ισως ειναι και μια απλη διαταραχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Rene26 είπε:

1η του μήνα έπρεπε να έχω αδιαθετησω γλυκιά θα σταματήσεις σε κάθε σ μήνυμα να είσαι ειρωνική με όλες τις κοπέλες γιατί έχω δει και άλλες σου απαντησεις σε ποστ ,για ηρέμησε λίγο παιδί έκανες δε πήρες κάνα μάστερ. Σου είπα στο προηγούμενο ποστ γράφω ακριβώς ότι είχα αυτή την ελαφριά αιμορραγία και σταμάτησε πριν ολοκληρώσει δεύτερη ημέρα κ την αναμενόμενη περίοδο δε Μ ήρθε ποτέ. Απλά τα πράγματα.

Καμια ειρωνεία. Ειλικρίνεια ίσως. Και οχι δεν ειμαι σε ολες τις κοπέλες ειρωνική. Εκτος αν εννοεις ποστ παρόμοιας λογικής με το δικο σου στο οποιο σαφως δεν θα πω σε μια κοπελα που προφανώς δεν ειναι έγκυος οτι ειναι για να χαίρεται. Η απάντηση μου ήταν η λογική.Σου έχουμε ηδη απαντήσει στο θεμα σου κ θα έπρεπε να συμβουλεύεσαι τον γιατρο σου κ οχι να ανοίγεις συνέχεια θέμα με το ιδιο περιεχόμενο. Στην τελική οταν ρωτας την γνώμη του κοσμου δημοσια δεν μπορεις να απαιτεις οτι ολες οι γνώμες θα ειναι θετικές. Θεωρω απαραδεκτη την εμμονη που εχεις παθει κ επισης αλλα λες στο ενα ποστ κ αλλα στο αλλο. Στο ενα εκανες τεστ αλλα οχι χοριακη κ σε αυτο εκανες χοριακη αλλα οχι τεστ. Οπως κ να χει σου ειπαμε να περιμένεις την περιοδο κ να κανεις ενα τεστ εσυ παλι εκανες παλι νωρίτερα χοριακη (που αποκλείεται γιατρος να σου ειπε κανε τωρα κ οχι σε 3 μερες που ειναι να αδιαθετησεις) κ παλι μπαίνεις να πεις τι; οτι εισαι έγκυος ; θα είσαι αργα ή γρήγορα αλλα δεν θα κάτσω να σου χειροκροτησω εμμονικες συμπεριφορές. Με λιγα λόγια. Δεν εχεις τπτ. Περνάς μια ανωμαλια του κυκλου, ακολουθα τις οδηγίες του γιατρού σου κ θα εισαι οκ. Τα ειπαμε ηδη στο προηγούμενο ποστ. Φτανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Καμια ειρωνεία. Ειλικρίνεια ίσως. Και οχι δεν ειμαι σε ολες τις κοπέλες ειρωνική. Εκτος αν εννοεις ποστ παρόμοιας λογικής με το δικο σου στο οποιο σαφως δεν θα πω σε μια κοπελα που προφανώς δεν ειναι έγκυος οτι ειναι για να χαίρεται. Η απάντηση μου ήταν η λογική.Σου έχουμε ηδη απαντήσει στο θεμα σου κ θα έπρεπε να συμβουλεύεσαι τον γιατρο σου κ οχι να ανοίγεις συνέχεια θέμα με το ιδιο περιεχόμενο. Στην τελική οταν ρωτας την γνώμη του κοσμου δημοσια δεν μπορεις να απαιτεις οτι ολες οι γνώμες θα ειναι θετικές. Θεωρω απαραδεκτη την εμμονη που εχεις παθει κ επισης αλλα λες στο ενα ποστ κ αλλα στο αλλο. Στο ενα εκανες τεστ αλλα οχι χοριακη κ σε αυτο εκανες χοριακη αλλα οχι τεστ. Οπως κ να χει σου ειπαμε να περιμένεις την περιοδο κ να κανεις ενα τεστ εσυ παλι εκανες παλι νωρίτερα χοριακη (που αποκλείεται γιατρος να σου ειπε κανε τωρα κ οχι σε 3 μερες που ειναι να αδιαθετησεις) κ παλι μπαίνεις να πεις τι; οτι εισαι έγκυος ; θα είσαι αργα ή γρήγορα αλλα δεν θα κάτσω να σου χειροκροτησω εμμονικες συμπεριφορές. Με λιγα λόγια. Δεν εχεις τπτ. Περνάς μια ανωμαλια του κυκλου, ακολουθα τις οδηγίες του γιατρού σου κ θα εισαι οκ. Τα ειπαμε ηδη στο προηγούμενο ποστ. Φτανει.

Είχα κάνει κ τεστ αλλά την επόμενη μέρα πήγα για χοριακη σε περίπτωση ο το τεστ ήταν λάθος. Δύσκολο να το σκεφτείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rene26 είπε:

Είχα κάνει κ τεστ αλλά την επόμενη μέρα πήγα για χοριακη σε περίπτωση ο το τεστ ήταν λάθος. Δύσκολο να το σκεφτείς;

Βλεπεις οτι μιλας παθητικο-επιθετικα ετσι; Ωραια επειδη θες να σταθεις στα σημεια και για να μην νομιζεις οτι ετσι απλα ειμαι παραλογη δες και αυτο... Σε ρωτησα 2-3 φορες(στο προηγουμενο ποστ) πως εισαι σιγουρη για την ωορρηξια σου ωστε να δουμε αν οντως υπολογιζεις σωστα τις μερες της καθυστερησης αλλα δεν μου απαντησες ποτε σε αυτο. Επισης ο γιατρος σου εφοσον πιστευε οτι υπαρχει ενδεχομενο εγκυμοσυνης δεν θα σε αφηνε σε καμια περιπτωση με 9 μερες καθυστερηση να μην εχεις ηδη επαναλαβει την χοριακη οποτε απ αυτο και μονο βγαζω το συμπερασμα οτι ουτε ο γιατρος σου πιστευει οτι ειναι εγκυμοσυνη και δεν εχω λογο να πιστευω το αντιθετο. Οσο για το αν εχεις καποιο προβλημα επισης εφοσον εχεις μιλησει με τον γιατρο σου θεωρω πως θα σε ειχε κατευθυνει αναλογως παλι αν πιστευε οτι υπαρχει καποιο προβλημα. Σε ΟΛΕΣ συμβαινουν τετοιες μικρες ανωμαλιες απλα ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι ρωτας γιατι εφοσον εχουν περασει πλεον τοσες μερες και εχεις μιλησει με τον γιατρο σου θα επρεπε να εχουν λυθει οι αποριες σου . Αν δεν εχουν λυθει θα προτεινα να αλλαξεις γιατρο. Ελπιζω να σε καλυψα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαναρι Μ δεν έχω κάποιο θέμα μαζί σου δε μου έχεις κάνει κάτι απλά θέλω να σου εξηγήσω για να καταλάβεις ότι δεν έχω εμμονή ντε και καλά ότι είμαι έγκυος εφόσον μου έδειξε η χοριακη αρνητική απλά ρώτησα μπας και έχει συμβεί σε κάποια άλλη κοπέλα κάτι παρόμοιο. Επίσης έχω μετακομίσει επαρχία εδώ και αρκετό καιρό και δεν έχω γιατρό στο Παλιοχώρι που βρίσκομαι έτσι όταν σου είπα ότι Μ είπε ο γιατρός να κάνω χωριακη μου το είπε γιατρός φίλης μου που απλά τον πήρα τηλέφωνο και του εξήγησα. Κατάλαβες τώρα λίγο τι μου συμβαίνει; Επίσης ούτε σήμερα αδιαθετησα και έχω πάλι υγρά ,φοβάμαι για καμία κύστη αλλά περιμένω πότε θα πάω Αθήνα να το κοιτάξω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rene26 καλό είναι με την 1η ευκαιρία να πας σε ένα γιατρό να δεις εγώ παρόμοια με αυτά που λες είχα πολιποδας μικρό αλλά μπορεί να είναι μια απλή ανωμαλία του κύκλου και να είναι όλα καλά μπορεί να επηρεάστηκε από την ζέστη από άγχος δεν ξέρω αν εισια κοντά η μακριά από Αθήνα παντός και στης επαρχίες έχει γυναικολογους όπως μπορείς να κάνεις και έναν υπέρηχο σε κάποιο που κάνουν δεν γίνετε να μην υπάρχει εκτός αν μένεις σε χωριό εγώ δεν μπορούσα να κατέβω Αθήνα και πήγα σε ένα διαγνωστικό κέντρο που κάνουν υπέρηχους και έκανα να δω. Παντός καλό είναι να βρεις και έναν γυναικολόγο να σε παρακολουθεί δλδ να έχει κάποιο ιστορικό σου. Σου εύχομαι σύντομα να έχεις καλά νέα. Και να μην είναι τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

@Rene26 καλό είναι με την 1η ευκαιρία να πας σε ένα γιατρό να δεις εγώ παρόμοια με αυτά που λες είχα πολιποδας μικρό αλλά μπορεί να είναι μια απλή ανωμαλία του κύκλου και να είναι όλα καλά μπορεί να επηρεάστηκε από την ζέστη από άγχος δεν ξέρω αν εισια κοντά η μακριά από Αθήνα παντός και στης επαρχίες έχει γυναικολογους όπως μπορείς να κάνεις και έναν υπέρηχο σε κάποιο που κάνουν δεν γίνετε να μην υπάρχει εκτός αν μένεις σε χωριό εγώ δεν μπορούσα να κατέβω Αθήνα και πήγα σε ένα διαγνωστικό κέντρο που κάνουν υπέρηχους και έκανα να δω. Παντός καλό είναι να βρεις και έναν γυναικολόγο να σε παρακολουθεί δλδ να έχει κάποιο ιστορικό σου. Σου εύχομαι σύντομα να έχεις καλά νέα. Και να μην είναι τίποτα.

Και εγώ θέλω να πιστεύω πως θα έχω καλά νέα και ας είναι απλά μια ανωμαλία του κύκλου και όχι τίποτα χειρότερο,σήμερα έχει γεμίσει η θηλή μου μικρά μικρά σπυρακια και έχω φοβηθεί,ναι όντως σε χωριό ειμαι αλλά σύντομα θα επισκεφθώ γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rene26 είπε:

Και εγώ θέλω να πιστεύω πως θα έχω καλά νέα και ας είναι απλά μια ανωμαλία του κύκλου και όχι τίποτα χειρότερο,σήμερα έχει γεμίσει η θηλή μου μικρά μικρά σπυρακια και έχω φοβηθεί,ναι όντως σε χωριό ειμαι αλλά σύντομα θα επισκεφθώ γιατρό 

Ψάξε στο ίντερνετ μήπως κάπου κοντά σου υπάρχει γυναικολογος αν δεν σου είναι κοντά η Αθήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω τι κυκλο εχεις? Ειναι σταθερος πολυ? Εγω πχ εχω επισης καθυστερηση χωρις λογο, με εβαλε ο γιατρος μου να ελεγξω προγεστερονη και απο κει θα καταλαβαινε αν δεν εκανα ωορρηξια ή αν δεν ειχα ποιοτικη ωορρηξια οποτε και θα ευθυνοταν για την καθυστερηση ή αν απλα μετατοπιστηκε ο κυκλος μου λιγες μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Να σου πω τι κυκλο εχεις? Ειναι σταθερος πολυ? Εγω πχ εχω επισης καθυστερηση χωρις λογο, με εβαλε ο γιατρος μου να ελεγξω προγεστερονη και απο κει θα καταλαβαινε αν δεν εκανα ωορρηξια ή αν δεν ειχα ποιοτικη ωορρηξια οποτε και θα ευθυνοταν για την καθυστερηση ή αν απλα μετατοπιστηκε ο κυκλος μου λιγες μερες.

28 μέρες είναι ο κύκλος μου κορίτσια ακόμα καθυστέρηση έχω και σήμερα είδα στο στήθος Μ γύρω απ' τη θηλή πολλά μικρά σπυράκια που διάβασα ότι ονομάζονται montgomery, μπορεί να οφείλεται σε κάποια γυναικολογική πάθηση που συνοδεύεται και από καθυστέρηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Rene26 είπε:

28 μέρες είναι ο κύκλος μου κορίτσια ακόμα καθυστέρηση έχω και σήμερα είδα στο στήθος Μ γύρω απ' τη θηλή πολλά μικρά σπυράκια που διάβασα ότι ονομάζονται montgomery, μπορεί να οφείλεται σε κάποια γυναικολογική πάθηση που συνοδεύεται και από καθυστέρηση;

και εγω εχω πολυ σταθερο κυκλο 27 ημερων μαλιστα και σημερα ειμαι στην 31η. Ο γιατρος με εβαλε να κανω την προγεστερονη και θα καταλαβαινε απο την τιμη αν πχ δεν εκανα ωορρηξια καλη ωστε εξ αυτου του λογου καθυστερει ή αν εκανα πιο αργα οποτε απλα μετατεθηκε ο κυκλος. Μην ψαχνεις στο ιντερνετ. Καλο ειναι να παρεις τηλ εναν γιατρο. Ακομα αναμενω και εγω, και την εξεταση τηλεφωνικα μου ειπε να την κανω πχ. Αν δεν ερθει ως τη Δευτερα θα τον ξαναπαρω να κλεισω ραντεβου. Μονο γιατρος θα σε κατατοπισει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Rene26 είπε:

28 μέρες είναι ο κύκλος μου κορίτσια ακόμα καθυστέρηση έχω και σήμερα είδα στο στήθος Μ γύρω απ' τη θηλή πολλά μικρά σπυράκια που διάβασα ότι ονομάζονται montgomery, μπορεί να οφείλεται σε κάποια γυναικολογική πάθηση που συνοδεύεται και από καθυστέρηση;

Τα montogomery ετσι κι αλλιως υπαρχουν στο στηθος της γυναικας ειναι δεν ειναι εγκυος. 

Παρε τηλ εναν γιατρο να σου πει τι πρεπει να κανεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η peacock είπε:

Τα montogomery ετσι κι αλλιως υπαρχουν στο στηθος της γυναικας ειναι δεν ειναι εγκυος. 

Παρε τηλ εναν γιατρο να σου πει τι πρεπει να κανεις.

Το ξέρω καλέ απλά ένιωθα ότι έχουν πληθύνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rene26 βρε κοπέλα μου από την στιγμή που συνεχίζει να έχεις καθυστέρηση μήπως να ξανά κάνεις μια χοριακη; Μήπως αλαξε ο κύκλος σου μετά από της ελεύθερες επαφές σε όλες μας αλαζει σχεδόν (στις πιο πολλές) οπότε να το δεις όπως και από το άγχος σου μπορείς να έχεις καθυστέρηση. Παντός εκεί που έκανες χοριακη δεν κάνουν και υπέρηχους και τέτοια; είναι απλά μικροβιολογικο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

@Rene26 βρε κοπέλα μου από την στιγμή που συνεχίζει να έχεις καθυστέρηση μήπως να ξανά κάνεις μια χοριακη; Μήπως αλαξε ο κύκλος σου μετά από της ελεύθερες επαφές σε όλες μας αλαζει σχεδόν (στις πιο πολλές) οπότε να το δεις όπως και από το άγχος σου μπορείς να έχεις καθυστέρηση. Παντός εκεί που έκανες χοριακη δεν κάνουν και υπέρηχους και τέτοια; είναι απλά μικροβιολογικο; 

Μα δε ξεκίνησα τους τελευταίους μήνες τις ελεύθερες επαφές , παει  1 χρόνος τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...