Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παχος ενδομητριου παραμετρος επιτυχιας ???


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα ! Τι παχος ενδομητριου ειχατε στις προσπαθειες σας ? Κατα ποσο αραγε επηρεαζει την επιτυχημενη εμφυτευση ? Υπαρχουν κοριτσια με επιτυχημενες εμβυομεταφορες να μας πουν το παχος που ειχε το ενδομητριο τους κατα την εμβρυομεταφορα ? 

Ειμαι μια απ τις περιπτωσεις με λεπτο ενδομητριο. Προσπαθουμε να το αυξησουμε με cyclacur και αυτοκολλητα dermestril , ωστοσο δεν φαινεται να ξεκολλαει απ τα 6.5 mm. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Κοριτσια καλησπερα ! Τι παχος ενδομητριου ειχατε στις προσπαθειες σας ? Κατα ποσο αραγε επηρεαζει την επιτυχημενη εμφυτευση ? Υπαρχουν κοριτσια με επιτυχημενες εμβυομεταφορες να μας πουν το παχος που ειχε το ενδομητριο τους κατα την εμβρυομεταφορα ? 

Ειμαι μια απ τις περιπτωσεις με λεπτο ενδομητριο. Προσπαθουμε να το αυξησουμε με cyclacur και αυτοκολλητα dermestril , ωστοσο δεν φαινεται να ξεκολλαει απ τα 6.5 mm. 

Καλησπέρα αχ και εμένα 7με τι ζόρι και με 9 cyclacur την ημέρα δεν πήγαινε άλλο εμένα μου είπε οιστρογόνα ενέσιμα την επόμενη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα αχ και εμένα 7με τι ζόρι και με 9 cyclacur την ημέρα δεν πήγαινε άλλο εμένα μου είπε οιστρογόνα ενέσιμα την επόμενη φορά.

Ενέσιμα εεε ??? Μάλιστα ! Εμένα και τα αυτοκόλλητα δεν φαίνεται να βοηθησαν ..... Πότε με το καλό θα ξαναπροσπαθήσετε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ενέσιμα εεε ??? Μάλιστα ! Εμένα και τα αυτοκόλλητα δεν φαίνεται να βοηθησαν ..... Πότε με το καλό θα ξαναπροσπαθήσετε ?

Σεπτεμβρίο πρώτα ο Θεός δεν χαραμίζω αλλά καλοκαίρι μου. Ίσως δεν αντιδράει ο οργανισμός στα αυτοκόλλητα αύξηση δόσης υπάρχουν κοπέλες που είχαν φτάσει να παίρνουν όλο το κουτί.Δεν ξέρω και εγώ λεπτομέρειες το έχουμε αφήσει με ερωτηματικό το θέμα των οιστρογόνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η karen είπε:

Σεπτεμβρίο πρώτα ο Θεός δεν χαραμίζω αλλά καλοκαίρι μου. Ίσως δεν αντιδράει ο οργανισμός στα αυτοκόλλητα αύξηση δόσης υπάρχουν κοπέλες που είχαν φτάσει να παίρνουν όλο το κουτί.Δεν ξέρω και εγώ λεπτομέρειες το έχουμε αφήσει με ερωτηματικό το θέμα των οιστρογόνων

Και μεις από Σεπτέμβρη λέμε... να αποφύγουμε και τις άδειες των γιατρών. Εσένα είναι πάντα λεπτό το ενδομήτριο ή εξαρτάται τον κύκλο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Και μεις από Σεπτέμβρη λέμε... να αποφύγουμε και τις άδειες των γιατρών. Εσένα είναι πάντα λεπτό το ενδομήτριο ή εξαρτάται τον κύκλο Ε τον Αύγουστο όλοι φεύγουν, λεπτό συνέχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 10/7/2018 at 12:44 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα αχ και εμένα 7με τι ζόρι και με 9 cyclacur την ημέρα δεν πήγαινε άλλο εμένα μου είπε οιστρογόνα ενέσιμα την επόμενη φορά.

Γεια σας,παίζει βασικό λόγο το πάχος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Flowergirl είπε:

Γεια σας,παίζει βασικό λόγο το πάχος;

Ιδανικά το ενδομήτριο πρέπει να είναι μεταξύ 8 - 12 mm...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...