Μετάβαση σε περιεχόμενο
Maria1986@@

Κορίτσια την γνώμη σας...

Recommended Posts

Καλησπέρα σας... Ο σύζυγος αύριο μπαίνει για χειρουργείο κιρσοκήλη... Έχει ασφάλεια του στρατού... Επομένως όλα είναι καλυμμένα... Απλά κάποιοι μου λέμε να δώσουμε κάτι στους δύο γιατρούς που θα είναι μέσα και την αναισθησιολογο... Πείτε μου την γνώμη σας σας παρακαλώ... Είχε... παρόμοια περίπτωση κάποια κοπέλα???? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλη επιτυχία όλα καλά θα πάνε μην αγχωνεσαι. Φυσικά και όχι εμείς τους μάθαμε να περιμένουν τα φακελακια. Ο αναισθησιολογος παιζει μεγαλο ρόλο αλλα και αυτός πληρώνεται εμένα μου χαν ζητήσει 250 δεν έδωσα τίποτε πριν το χειρουργειο και φυσικά εφόσον οκά καλά ουτε μετα πλην απί κάτι ψιλά δώρα και που μετα καθόλου σημασία ο γιατρός γιατί τα περίμενε 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lila..! είπε:

Δεν υπαρχει λογος. Μπορεις μετα το χειρουργειο να πας στον γιατρο σας ενα κουτι γλυκα.

στις πριν 58 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα και καλη επιτυχία όλα καλά θα πάνε μην αγχωνεσαι. Φυσικά και όχι εμείς τους μάθαμε να περιμένουν τα φακελακια. Ο αναισθησιολογος παιζει μεγαλο ρόλο αλλα και αυτός πληρώνεται εμένα μου χαν ζητήσει 250 δεν έδωσα τίποτε πριν το χειρουργειο και φυσικά εφόσον οκά καλά ουτε μετα πλην απί κάτι ψιλά δώρα και που μετα καθόλου σημασία ο γιατρός γιατί τα περίμενε 

Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σας.... Με βοηθήσατε η αλήθεια... Γτ είχα μπερδευτει.. . 😉😉😉 @karen σε ευχαριστώ πολύ... Να είσαι καλά... ❤️❤️❤️

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• αν εχεις μηδενισει τοτε ειναι θεμα χρονου. σημαινει οτι εγινε και τελεια αποβολη. Κανε και εναν υπερηχο και ολα καλα! ΠΑς δυναμικα για την επομενη φορα!!
    • δεν ξερω με ποιο σκεπτικο στην εδωσε. Ο καθε γιατρος σκεφτεται αλλιως. Εμενα με προετρεψε πρωτα να κανω την εξεταση. Ειδε την τιμη και μου ειπε δε θα παρεις χαπια θα περιμενεις. Για τα 15 ευρω δε λεω πως ειναι μονο αυτα απλα λεω πως αν χρειαστει να κανεις και αυτο τελικα, δε θα σωθουμε γλυτωνοντας αυτα τα 15 μεσα στα τοσα εξοδα! Λιγη υπομονη και θα σου ρθει αφου εχεις συμπτωματα
    • Καλά είναι τραγική που αγχωσε έτσι μια έγκυο..
    • Είναι όντως πανέμορφο! χαχαχ! έλα πες αλήθεια, το εχεις δει χωρίς εμένα;  😂🤣  Τι να κάνω που δεν μου μιλάει δεν μου λέει ότι είναι καλά και ότι υπάρχει Πότε είπαμε ότι αρχίζουμε να το νιώθουμε οι πρωτότοκες;   Βασικότατη δε λες τίποτα! Εγώ από τώρα σκέφτομαι τις πίτσες που θα καταβροχθίζω όταν θα έχω το μωρό στην αγκαλιά αντί για την κοιλιά! Ας ελπίζουμε ότι θα μας βάλει φρένο ο θηλασμός! 🤐 Τέλεια φιλενάδα! εγώ παρότι αδύνατη, είχα πάντα κυτταρίτιδα. Επίσης ραγάδες έκανα έντονες στην εφηβεία. Και αφού η εγκυμοσύνη ευνοεί και τα δύο...🤔 Ο οργανισμός μου επέλεξε! Με βλέπω μεταμορφωμένη το επόμενο έτος!  Μέχρι να επανέλθω θα έχω πατήσει και τα 40 που πλησιάζουν σιγά σιγά😬... bye bye forever αγαπημένα σορτσάκια! 😭 Κοριτσάκια καλά αποτελέσματα να έχετε αύριοοοοοοο!!! Θέλουμε πλήρη περιγραφή εννοείται!
    • Την προηγούμενη φορά που δεν ήρθε μου είπε ότι πρέπει να πάρω προγεστερόνη δηλ είχα ανεπάρκεια προγεστερόνης;αφού έπαιρνα τόσα χάπια κ ενεσεις.εμ να ήταν 15 καλά θα ήταν.θελω 15 για εξεταση,30 να πάω στη γιατρό μεταφορικα,30 να κάνω υπέρηχο,100 να πάω στα γιαννενα,50 να δώσω στο γιατρό εκεί,70 παιρνουμε προφερτιλ κάθε μηνα,κ συγχρόνως να μαζεύω κ τα χρήματα της εξωσωματικής.το ξέρω ότι πρέπει να γίνουν αλλά τους δώσαμε ότι χρήματα ειχαμε στην άκρη κ τώρα φαντασου θα πάω σε δημόσιο να κανω.
  • Νέες συζητήσεις