Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια την γνώμη σας...


Maria1986@@

Recommended Posts

Καλησπέρα σας... Ο σύζυγος αύριο μπαίνει για χειρουργείο κιρσοκήλη... Έχει ασφάλεια του στρατού... Επομένως όλα είναι καλυμμένα... Απλά κάποιοι μου λέμε να δώσουμε κάτι στους δύο γιατρούς που θα είναι μέσα και την αναισθησιολογο... Πείτε μου την γνώμη σας σας παρακαλώ... Είχε... παρόμοια περίπτωση κάποια κοπέλα???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλη επιτυχία όλα καλά θα πάνε μην αγχωνεσαι. Φυσικά και όχι εμείς τους μάθαμε να περιμένουν τα φακελακια. Ο αναισθησιολογος παιζει μεγαλο ρόλο αλλα και αυτός πληρώνεται εμένα μου χαν ζητήσει 250 δεν έδωσα τίποτε πριν το χειρουργειο και φυσικά εφόσον οκά καλά ουτε μετα πλην απί κάτι ψιλά δώρα και που μετα καθόλου σημασία ο γιατρός γιατί τα περίμενε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lila..! είπε:

Δεν υπαρχει λογος. Μπορεις μετα το χειρουργειο να πας στον γιατρο σας ενα κουτι γλυκα.

 

στις πριν 58 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα και καλη επιτυχία όλα καλά θα πάνε μην αγχωνεσαι. Φυσικά και όχι εμείς τους μάθαμε να περιμένουν τα φακελακια. Ο αναισθησιολογος παιζει μεγαλο ρόλο αλλα και αυτός πληρώνεται εμένα μου χαν ζητήσει 250 δεν έδωσα τίποτε πριν το χειρουργειο και φυσικά εφόσον οκά καλά ουτε μετα πλην απί κάτι ψιλά δώρα και που μετα καθόλου σημασία ο γιατρός γιατί τα περίμενε 

Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σας.... Με βοηθήσατε η αλήθεια... Γτ είχα μπερδευτει.. . ??? @karen σε ευχαριστώ πολύ... Να είσαι καλά... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...