Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αποτυχημένη ωοληψια - κανένα ωαριο :(


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Σοβαρά τώρα;αυτό μόνο σε σας ή το κάνουν γενικά;κ εγώ ψάχνω τώρα για κέντρο κ λέω να κάνω σε πανεπιστημιακό αλλά αν υπάρχουν κάπου τέτοιες τιμές να τι κοιτάξω για αθηνα.

Γενικά νομίζω .... κοίτα όμως και σε πανεπιστημιακό δεν εχεις να χασεις κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73και πάρτο πληρώνεις την κάθε ωοληψια αν επιτρέπεται εκτός αν μου το είπες κ δεν το συγκρατησα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nikona είπε:

Τα κοριτσια μιλανε για φυσικο κυκλο ε;;;

Εξού κ αυτες οι τιμες. 

Και με την διέγερση δεν πλήρωσα πολλά περισσότερα 1800 περιππου εσένα πόσα σου στοίχισαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Και με την διέγερση δεν πλήρωσα πολλά περισσότερα 1800 περιππου εσένα πόσα σου στοίχισαν;

Εγώ τη πρώτη φορά με τη διέγερση πληρωσα 2500 κ τη δευτέρη μόνο τα κατεψυγμένα 1400.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Εγώ τη πρώτη φορά με τη διέγερση πληρωσα 2500 κ τη δευτέρη μόνο τα κατεψυγμένα 1400.

όπου μας βρουν .... πατάνε στον καημό μας.... ακούς 600 700 900 την εμβρυομεταφορά κι εσυ την εμβρυομεταφορα 1400 δλδ ,,, ήμαρτον όμως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Belladonna είπε:

@Eleni73και πάρτο πληρώνεις την κάθε ωοληψια αν επιτρέπεται εκτός αν μου το είπες κ δεν το συγκρατησα.. 

τώρα γυρω στα 400  κι ανάλογα βέβαια αν χρειαστει κρυοσυντηρηση φαντάζομαι θα δούμε... δεν έχουμε πετύχει ακόμη κάποιο αρκετά καλό...άλλαξα γιατρό κι εγω να ξέρεις ... με πίεσε ο άντρας μου .. κι ευτυχώς .. τουλάχιστον τώρα δεν κάνω άδικα εμβρυομεταφορά ... τα βλέπουν κι αν δεν έχουν αρκετες πιθανότητες εμφύτευσης δεν τα προχωρούν... αυτό να ξερεις είναι σωτήριο για την ψυχολογία μας... δεν μπορεις να φανταστεις πως είσαι μετά από αρνητικη χοριακή 15 μερες περιορισμού στο σπίτι ουσιαστικά και περισσής προσοχής!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η nikona είπε:

Τα κοριτσια μιλανε για φυσικο κυκλο ε;;;

Εξού κ αυτες οι τιμες. 

Οχι, εγώ μιλάω για βραχύ πρωτόκολλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Οχι, εγώ μιλάω για βραχύ πρωτόκολλο.

Προφανως με 2800 θα αναφερθηκες σε κλασικη εξωσωματικη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Με τις τιμες παιζουν πολλα!!!! Αναλογα στα κεντρα π.χ. εχεις γιατρο στην πολη σου για υπερηχους και τετοια και πας στο κεντρο για ωολυψια και εμβρυοματαφορα !!!!καο δινεις και 3.900 αλου σε βλεπει ο εξωσωματικος πας στο κεντρο πληρωνεις π.χ. για ωολυψια στα 800€ και 500€ ο γιατρος και εμβρυομεταφορα 400€ ο γιατρος και το κεντρο παιρνει 700€ ειν;ι πολλα και ακρη δεν θα βγαλουμε ποτε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...