Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Ποιες είναι οι εγκυουλες του Νοεμβρίου;; 
    • Ευχαριστώ παρά πολύ !!!! Θα το ψάξω λιγάκι γιατί κ εγώ από την προηγούμενη Δευτέρα μπήκα σε αυτή τη διαδικασία να μετράω την θερμοκρασία μου μετά από παρότρυνση της κουμπαρας μου Ότι προσπαθούσε 8 μήνες κ μόλις δοκίμασε αυτό με την θερμοκρασία έμεινε κατευθείαν 
    • Καλησπέρα σας κορίτσια, έχω γεννήσει εδώ και 25 μέρες, η μικρή ερχόταν με τα ισχία οπότε κάναμε καισαρική, θα ήθελα να σας ρωτήσω τι προτείνετε  για αυτές τις μεγάλες ραγάδες στην κοιλιά (είναι ακόμη ροζ οπότε μου είπαν ότι κάτι προλαβαίνω να σώσω) και αν μπορώ να κάνω κάτι για την τομή (χωρίς πλαστική) ώστε να θρέψει πιο ομοιόμορφα.
    • Κορίτσι μου εγώ θυμάμαι εκεί στη 17 εβ δομαδα... Αλλά κανε λίγο υπομονή ο γιατρός μου είπε οτιβτα ένιωσα νωρίς... Μου είπε στην 19 με 20 εβ δομαδα τονκαφαλαβαινεις καλά... με το καλό κορίτσι μου..❤❤❤❤❤😉😉😉😉😉
    • Ναι ναι βέβαια. Αυτό είδα. Ότι τώρα που παίρνω την προγεστερονη έχω υψηλή θερμοκρασία. Ενώ στο κύκλο μου τώρα που πέρασα δνε είχε φθάσει σε αυτή την θερμοκρασία που σημαίνει ότι δνε είχα τόση προγεστερονη ωωστε να μου την αυξήσει την θερμοκρασία και γι αυτό δνε ήρθε κ περίοδο στη ώρα της... 😘
  • Νέες συζητήσεις