Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακή 927,45


Mamaa35

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!μολις μπήκα στην ομάδα σας καθότι υποψήφια μανούλα κι εγω!έχοντας μια μέρα καθυστέρηση(τερ 1/06/18,τη Δευτέρα το πρωί πηγα να κάνω χοριακη!να σημειώσω οτι έκανα Κι ένα τεστ Κυριακή βράδυ κ βγήκε θετικότατο!τη Δευτέρα το πρωί λοιπον έκανα χοριακη και βγήκε 927,45!!!να σημειώσω κάπου εδω οτι εχω στο ιστορικό μου δυο παλλινδρομες κυήσεις,οπότε καταλαβαίνετε οτι δεν μπορώ να χαρώ!την Παρασκευή λοιπον θα επαναλάβω την χοριακη και θα πάω στον γιατρο!εσεις με τι χοριακη ξεκινήσατε την εγκυμοσύνη σας;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Σουπερ η χοριακή σου!!! Φτου φτου φτου!!!

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ξεκίνησα με 735 και ήταν δίδυμα!!!

Στην δεύτερη 375.

Δεν μου ζητήθηκε δευτερη χοριακή απο τον γιατρό μου γιατί ήταν πάνω απο 100 (υποψιν ότι ήταν και οι δυο φορες με εξωσωματική). Πήγα μετά απο κάποιες ημερες (δεν θυμάμαι να σου πω ποσες ακριβώς), οπου είδαμε σάκους.

Σου ευχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσυνη μεσα απο την καρδιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!μολις μπήκα στην ομάδα σας καθότι υποψήφια μανούλα κι εγω!έχοντας μια μέρα καθυστέρηση(τερ 1/06/18,τη Δευτέρα το πρωί πηγα να κάνω χοριακη!να σημειώσω οτι έκανα Κι ένα τεστ Κυριακή βράδυ κ βγήκε θετικότατο!τη Δευτέρα το πρωί λοιπον έκανα χοριακη και βγήκε 927,45!!!να σημειώσω κάπου εδω οτι εχω στο ιστορικό μου δυο παλλινδρομες κυήσεις,οπότε καταλαβαίνετε οτι δεν μπορώ να χαρώ!την Παρασκευή λοιπον θα επαναλάβω την χοριακη και θα πάω στον γιατρο!εσεις με τι χοριακη ξεκινήσατε την εγκυμοσύνη σας;;;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ!!!!!ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ 68!!!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΩΝ!!!!ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΌΔΟΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΆΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΒΑΡΗ!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!μολις μπήκα στην ομάδα σας καθότι υποψήφια μανούλα κι εγω!έχοντας μια μέρα καθυστέρηση(τερ 1/06/18,τη Δευτέρα το πρωί πηγα να κάνω χοριακη!να σημειώσω οτι έκανα Κι ένα τεστ Κυριακή βράδυ κ βγήκε θετικότατο!τη Δευτέρα το πρωί λοιπον έκανα χοριακη και βγήκε 927,45!!!να σημειώσω κάπου εδω οτι εχω στο ιστορικό μου δυο παλλινδρομες κυήσεις,οπότε καταλαβαίνετε οτι δεν μπορώ να χαρώ!την Παρασκευή λοιπον θα επαναλάβω την χοριακη και θα πάω στον γιατρο!εσεις με τι χοριακη ξεκινήσατε την εγκυμοσύνη σας;;;;

Σούπερ η χοριακή σου κορίτσι!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!! Καταλαβαίνω την αυτοσυγκρατησή σου, αύριο όμως θα τα μάθεις όλα! Εγώ 4 μέρες καθυστέρηση κ χοριακή είχα 254. Τώρα είμαι 26 εβδομάδων! Με το καλο κ σε σένα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Σουπερ η χοριακή σου!!! Φτου φτου φτου!!!

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ξεκίνησα με 735 και ήταν δίδυμα!!!

Στην δεύτερη 375.

Δεν μου ζητήθηκε δευτερη χοριακή απο τον γιατρό μου γιατί ήταν πάνω απο 100 (υποψιν ότι ήταν και οι δυο φορες με εξωσωματική). Πήγα μετά απο κάποιες ημερες (δεν θυμάμαι να σου πω ποσες ακριβώς), οπου είδαμε σάκους.

Σου ευχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσυνη μεσα απο την καρδιά μου!!!

Σ ευχαριστώ παρά πολύ γλυκειά μου!!!μακαρι!περιμενω αύριο το πρωί με ανυπομονησία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Soto είπε:

Σούπερ η χοριακή σου κορίτσι!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!! Καταλαβαίνω την αυτοσυγκρατησή σου, αύριο όμως θα τα μάθεις όλα! Εγώ 4 μέρες καθυστέρηση κ χοριακή είχα 254. Τώρα είμαι 26 εβδομάδων! Με το καλο κ σε σένα ❤️ 

Αμην κοπέλα μου!μακάρι!πιστευω αύριο να δείξει η χοριακή 3500περίπου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ!!!!!ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ 68!!!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΩΝ!!!!ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΌΔΟΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΆΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΒΑΡΗ!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

Υπέροχα τα λόγια σου γλυκειά μου και πολύ ενθαρρυντικά!για μένα αύριο κρίνεται που θα πάω πάλι για χοριακη!!!!;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ!!!!!ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ 68!!!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΩΝ!!!!ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΌΔΟΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΆΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΒΑΡΗ!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

Μακαρι κορίτσι μου!μου έδωσες πολύ θάρρος!σ ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Σουπερ η χοριακή σου!!! Φτου φτου φτου!!!

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ξεκίνησα με 735 και ήταν δίδυμα!!!

Στην δεύτερη 375.

Δεν μου ζητήθηκε δευτερη χοριακή απο τον γιατρό μου γιατί ήταν πάνω απο 100 (υποψιν ότι ήταν και οι δυο φορες με εξωσωματική). Πήγα μετά απο κάποιες ημερες (δεν θυμάμαι να σου πω ποσες ακριβώς), οπου είδαμε σάκους.

Σου ευχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσυνη μεσα απο την καρδιά μου!!!

Είσαι υπέροχη!σ ευχαριστώ πολύ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα η μπουμπουκα μου ξενινησρ με χοριακη πανω απο 1400 2η μερα καθυστερησης. Θυμαμαι, ειχα αγχωθει που ηταν τοσο μεγαλη μηπως ηταν κατι κακο.!!! Ειμαι σιγουρη οτι θα εχεις πολυ πανω απο 3500 οταν καναπας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσι μου η πρώτη μου χοριακή ήταν τετραψήφια, 2048 νομίζω, με αρκετές μέρες όμως καθυστέρηση! Το μεγάλο νούμερο μην το φοβάσαι! Μόνο καλό είναι! Αλλα σημασία έχει η ανοδική τάση! Αναμένουμε τα νέα σου αύριο!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τελικά έκανα δεύτερη χωριακη σήμερα το πρωί και το απόγευμα πηγα στο γιατρό!η χοριακή μου από το 927 που ήτανε τη Δευτέρα έφτασε σήμερα 4848,7!!!!εκανα τον πρώτο μου υπέρηχο και ειδα τον σάκο και τον λεκιθικό ασκό!θα με ξαναδεί την Πέμπτη το πρωί και πιστεύει ότι θα ακούσουμε καρδούλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Με το καλο κοπελα μου! Θα πανε ολα καλα! Να ξεκουραζεσαι και να κανεις ΜΟΝΟ θετικες σκεψεις! 

???❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...