Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Σιγουρα θα γινει βυθοσκοπηση πρωτα, αλλα το .... και βλεπουμε σημαινει στανταρ καισαρικη που ειναι πιο ασφαλες!!!
    • @nikona κι όμως δεν ανυπομονω καθολου,λεω να είχα μερικές μερουλες ακόμα.να σας ρωτησω έβαλα το ουτροτζεσταν κολπικά στις 8.30 όμως 10.30 πήγα τουαλετα κ βγήκε όχι τελείως λιωμενο δε ξέρω τώρα αν απορροφήθηκε.
    • Καλημέρα σας κορίτσια,έχω μια μπεμπουλα 22 ημερων. κάναμε 4 μέρες να ξεκινήσουμε το θηλασμό και είχε πετρώσει το στήθος μου. Από το νοσοκομείο οι μαίες μου έδειξαν πως να το ξεπετρώνω κατά το θηλασμό (φοβερά επιπονο) τώρα πια τρώει αποκλειστικά το μωρό αλλά το στήθος μου και οι θηλές μου πονάνε και καίνε αφόρτητα και κατά τη διάρκεια και ανάμεσα στους θηλασμούς. επίσης πρέπει ακόμα να το πατάω όσο τρώει το μωρό γιατί είναι πολύ γεμάτο και δε μπορεί να αδειάσει. Η πουρελάν δε βοηθάει και καθόλου.Τι να κάνω?Δε μπορώ να δεχτώ ούτε το νερό στο ντουζ να τρέχει επάνω στις θηλές μου, ακόμα και το μωρό όταν το παίρνω αγκαλιά πονάει αν ακουμπάει στο στήθος.και το χεράκι της που ακουμπάει όταν τρώει με κάνει να κλαίω. 
    • Όπα.. ο άνθρωπος μου.. πόσο ταλαιπωρήθηκα γιατί δε μου βρίσκανε τι έχω κ έφυγα Θεσσαλονίκη τελικά.. έχω κάνει επέμβαση κερατοκονο στο ένα μάτι μου..μιας κ σε βρήκα..χαχα.. μια τέτοια επέμβαση επηρεάζει τον τρόπο τοκετού?? (Άμα έρθει η ώρα).. δηλαδή επειδή έχω κάτι σα δαχτυλίδι στο μάτι μου (ξένο σώμα) θα γίνει απαρατήρητα καισαρική? Ο γιατρός Μ λέει πως θα γίνει βυθοσκοποπηση κ βλέπουμε..
    • Εσύ πως είσαι??? Τι κάνεις??να σ' ρωτήσω αν κ τρωγομαι από πολύ νωρίς νομίζω κ δε πρέπει.. εντελώς τυχαία τον άλλο μήνα θα κάνω αναλύσεις αίματος όπως κάθε χρόνο.. λες να του πω να Μ κάνει κ ορμονικές η θέλει κάποια διαδικασία??
  • Νέες συζητήσεις