Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα έκανα δύο τεστ εγκυμοσύνης clear blue και Τα δύο έδειξαν θετικά αλλά στο + η μια γραμμή είναι πιο θαμπή αυτό τι σημαίνει;είμαι η δεν είμαι;

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι έκανα..ειμαι έγκυος απλά οι μονάδες είναι χαμηλές γιατί αύριο είναι να μου έρθει περίοδο και μίλησα με τον γυναικολόγο και μου είπε σε 3-4 μερες να ξανά κάνω χοριακη για να δούμε τις μονάδες αν ανεβαίνουν κανονικά 

• Like 1

Συγχαρητήρια! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά! Με ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ..Στο εύχομαι και εγώ αν δεν έχεις ακόμα παιδάκια 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Αναστασία 0635 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ..Στο εύχομαι και εγώ αν δεν έχεις ακόμα παιδάκια 

Είμαι στην 27η εβδομάδα, τον είδα σήμερα και είναι σχεδόν 800 γρ. Άσε τον έπιασα αμέσως, στον πρώτο κύκλο που παρακολούθησα την ωορηξια μου με τεστακια, αλλά έχουμε περάσει πολλά! Οπότε ανυπομονώ να τον πάρω αγκαλιά και να ξεχαστούν όλα! 

στις On 3/7/2018 at 7:31 ΜΜ, ο/η Αναστασία 0635 είπε:

Ναι έκανα..ειμαι έγκυος απλά οι μονάδες είναι χαμηλές γιατί αύριο είναι να μου έρθει περίοδο και μίλησα με τον γυναικολόγο και μου είπε σε 3-4 μερες να ξανά κάνω χοριακη για να δούμε τις μονάδες αν ανεβαίνουν κανονικά 

Μπράβο εύχομαι όλα καλά να πάνε!!θα περιμένουμε νέα σου.

στις On 4/7/2018 at 5:12 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Είμαι στην 27η εβδομάδα, τον είδα σήμερα και είναι σχεδόν 800 γρ. Άσε τον έπιασα αμέσως, στον πρώτο κύκλο που παρακολούθησα την ωορηξια μου με τεστακια, αλλά έχουμε περάσει πολλά! Οπότε ανυπομονώ να τον πάρω αγκαλιά και να ξεχαστούν όλα! 

Ου ού κοντεύει κιλακι με το καλό γλυκιά μου..

στις πριν 26 λεπτά, ο/η karen είπε:

Ου ού κοντεύει κιλακι με το καλό γλυκιά μου..

Ναι το γλυκό μου. Σε ευχαριστώ. Σήμερα με σφίγγει η κοιλιά μου αλλά τώρα που ξάπλωσα ηρεμισε. Και εσένα σου εύχομαι κάθε επιτυχία! Η επόμενη να είναι η τυχερή σου! 

Πήγα στον γιατρό είμαι στην 6 εβδομάδα και την Δευτέρα θα πάω να ακούσω την καρδούλα του είμαι πολύ χαρούμενη 

• Like 1

μπραβο κοριτσακι μου πολυ χαιρομαι ολα να πανε καλα ευχομαι και σε σενα και σε ολα τα κοριτσια:)☺️

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλή επιτυχία @Bloublou85 ! Πλησιάζει δώδεκα.  
    • Ναι κ εγώ χάρηκα που το είδε τόσο θετικά κ τον άρεσε . Ξέρει τις μέρες μου του είπα για τα τεστ πως λειτουργούν κ τι πρέπει να κάνουμε.. εννοείται ότι θα γίνονται κ επαφές πριν κ μετά κ οπότε θέλουμε .. κ το πιο βασικό για μένα είναι ότι όταν αδιαθέτησω δε Μ αφήνει να πέσω.. 
    • Κι εμένα έτσι ακριβώς αντέδρασε στα τεστ ωορρηξιας! Κι έχει βαλθεί να κάνουμε κι εξετάσεις ακόμα δεν αρχίσαμε. Με χαροποίησε πολύ που είναι δίπλα μου στη διαδικασία και δεν κάνει απλά τη '' δουλειά '' του! 
    • Κ έτσι όμως δεν έχεις το άγχος με τα τεστ! Από την άλλη μόλις δεις καθυστέρηση έχεις άλλον αέρα !! Έτσι πιστεύω !! Κ ΟΛα θα έρθουν !! 
    • κοιτα ο μηνας εχει καθε φορα 2-3 μερες που ειναι οι μερες sos χαχα... δεν παθαινουν τιποτα για τοσο λιγο να γινει και καμια εσκεμμενη επαφη. Εχει τοσες αλλες μερες ο μηνας για να γινονται πολλεεεες αυθορμητες επαφες. Ο αντρας που θελει πολυ ενα μωρακι μια χαρα μπαινει σε ολο αυτο και μη σου πω ειναι αυτος που το κυνηγαει και σε ρωταει συνεχεια για γονιμες κτλ. Πχ ο δικος μου ηξερε τα παντα για γονιμες κτλ... απο μονος του ηθελε να ξερει γιατι τον ειχε πιασει να γινει μπαμπας χαχα
  • Νέες συζητήσεις