Μετάβαση σε περιεχόμενο

φραγμενος πορος


Recommended Posts

καλησπερα. φραγμενος πορος δυο μηνες μετα τον αποθηλασμο; τι να κανω;; θηλασα 37 μηνες, μια φορα επαθα παλι το ιδιο στους 17 μηνες και εβαζα ζεστες κομπρεσες και μασαζ και τη μικρη να πινει και εφυγε..τωρα ομως ειμαι και εγκυος και το στηθος μου ειναι υπερευαισθητο. χωρια που δεν υπαρχει σταγονα..εβαλα χθες ζεστες κομπρεσες και εκανα απαλο μασαζ και καπως ανακουφιστηκα, αλλα ειναι ακομα εκει. ο αποθηλασμος εγινε σταδιακα, μας πηρε μηνες ολοκληρους, απλα την τελευταια βδομαδα που θηλαζε η μικρη μου ηταν ελαχιστες οι φορες (2) και οταν πηγα εγω να βγαλω με το χερι βγηκαν μονο κατι υποκιτρινες σταγονες σαν πρωτογαλα, απο τις ορμονες της εγκυμοσυνης προφανως, και ηταν τοσο λιγες που δεν επεμεινα..ισως εκει να εγινε κατι λαθος, και να εφραξε ο πορος..

εχω γυναικολογο σε 4 μερες, αλλα μεχρι τοτε τι να κανω; να συνεχισω με τις κομπρεσες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα...αυτο να μου πεις..ενταξει κοριτσι μου..

ααα τωρα που το θυμηθηκα..νομιζω ειδα σε ενα ποστ οτι ειμαστε συνομιλικες; ποσο εισαι @Mama2015 ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/7/2018 at 8:11 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

καταλαβα...αυτο να μου πεις..ενταξει κοριτσι μου..

ααα τωρα που το θυμηθηκα..νομιζω ειδα σε ενα ποστ οτι ειμαστε συνομιλικες; ποσο εισαι @Mama2015 ;

Ειμαι γεννημένη 8 Μαρτίου 1995! Πρώτη φορα μαμά έγινα 9 Μαρτίου 2015 (και να θελεις δεν το πετυχαίνεις αυτο χαχα) και τωρα περιμένω την δεύτερη ειμαι 34 εβδομάδων.. ? εσυ???? Σορρυ που άργησα να απαντήσω αλλα δεν είχα μπει αυτές τις ημέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mama2015 είπε:

Ειμαι γεννημένη 8 Μαρτίου 1995! Πρώτη φορα μαμά έγινα 9 Μαρτίου 2015 (και να θελεις δεν το πετυχαίνεις αυτο χαχα) και τωρα περιμένω την δεύτερη ειμαι 34 εβδομάδων.. ? εσυ???? Σορρυ που άργησα να απαντήσω αλλα δεν είχα μπει αυτές τις ημέρες!!!

Καλά το θυμόμουν λοιπόν!! Κοίτα να δεις..εγώ 19/5/95, η κόρη μου 16/4/15 και τώρα είμαι 12 εβδομάδων στο δεύτερο!! Πολύ κοντά τα κάναμε όλα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Καλά το θυμόμουν λοιπόν!! Κοίτα να δεις..εγώ 19/5/95, η κόρη μου 16/4/15 και τώρα είμαι 12 εβδομάδων στο δεύτερο!! Πολύ κοντά τα κάναμε όλα χαχα

Ναι ναι και εσυ ίδιες χρονολογίες και κοντά!!! Χαλαλη τους ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...