Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα σε όλες!Υπαρχει κάποια που να γεννάει τον Σεπτέμβρη ; Εγώ έχω ΠΗΤ 14 Σεπτεμβρίου! Γενικά έχει παει καλά η εγκυμοσύνη μου, αν εξαιρέσεις κάτι συσπασουλες..για τις οποίες έκατσα στο κρεβάτι 1 μήνα ..αλλά τώρα όλα καλά!Μπαινω στην 30η εβδομάδα και αρχίζω να αγχώνομαι η αλήθεια είναι ..

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το γεννησα το μπουμπουκακι μου τον Μαρτιο!! 4 μηνων κοπελαρα πια..!!

Αντε, κοντευεις!! Ετοιμασου να ερωτευτεις οπως ποτε ξανα!!

Καλη συνεχεια..!

Γεια σου! Ειμαστε αρκετες οι του Σεπτεμβρη!! Εχουμε και αλλο θεμα με του Σεπτεμβριου αλλα δεν πειραζει. Με το καλο κοπελα μου. Ο φοβος μεχρι ενα σημειο ειναι λογικος για εμας ειδικα που ειναι το πρωτο μας! Ολα καλα θα σου πανε!

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Γεια σου! Ειμαστε αρκετες οι του Σεπτεμβρη!! Εχουμε και αλλο θεμα με του Σεπτεμβριου αλλα δεν πειραζει. Με το καλο κοπελα μου. Ο φοβος μεχρι ενα σημειο ειναι λογικος για εμας ειδικα που ειναι το πρωτο μας! Ολα καλα θα σου πανε!

Σ'ευχαριστώ πολύ και εσύ με το καλό σου εύχομαι!!!

στις πριν 19 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Εγω το γεννησα το μπουμπουκακι μου τον Μαρτιο!! 4 μηνων κοπελαρα πια..!!

Αντε, κοντευεις!! Ετοιμασου να ερωτευτεις οπως ποτε ξανα!!

Καλη συνεχεια..!

Να σου ζήσει γλυκιά μου!!!!!

• Thanks 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ναι ώρες ώρες δν στροφάρω χαχαχχα!!!Εκανα τεστ 3 μέρες κ έλεγα αρνητικά οκ!!Αλλα κ βάση των υγρων κάτι δν μου καθόταν!!Κ επειδή η γραμμή είχε βγεί ακόμα πιο έντονη απ την ελέγχου κάπου το χασα!!Κ λέω είναι σαν τα εγκυμοσύνης δηλ του ελέγχου εκεί που ουρούμε?Κ ρώτησα μια φίλη κ μου τα είπε!!!
    • Αλήθεια?? Χαχχαχχα ευτυχώς που το κατάλαβες.? 
    • Aρα κ σήμερα επαφούλα σίγουρα κ καλή τύχη γτ χρειάζεται κ αυτή!!!Αμαν όμως κ αυτές οι γραμμούλες!!Εγω έναν μείνα που είχα κάνει ήταν θετικό κ το κατάλαβα μετά απο ώρες!!Είχα μπερδευτεί κ το κοιτούσα ανάποδα!!Απο φαρμακείο μου τα είχε πάρει ο άντρας μου δν ήταν οι ταινίες
    • Μα δεν ήταν απόλυτα θετικό. Ήταν απλ πιο κόκκινο 11η και 16η.ναι και τον περασμένο μήνα μετά το φουλ κόκκινο θετικό που βρήκα είχα ωορρηξια μετά από 2 ημέρες.... Οπότε τώρα είναι είτε 13η είτε σήμερα.... 😉
    • Υπόθετω απ αυτά ότι σίγουρα η ωορρηξία έγινε!!11 είχες θετικό αλλά μπορεί κ 13 να έγινε η ωορρηξία!!Γτ νομίζω λένε απο 24-48 ώρες γίνεται η ωορρηξία απ το θετικό τεστ!!Σημειώσε τα κ να συγκρίνεις!!!
  • Νέες συζητήσεις