Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Προχωρατε εσεις ε;;Όχι, δεν ρωτησα, απλα αυτό έχω  διαβάσει. Να σου πω την αλήθεια, περίμενα κ το δεύτερο σπερμοδιαγραμμα κ μετα να κινηθούμε. Ο άντρας μου θα παει στον γιατρό την Παρασκευή κ εγώ θα επικοινωνησω με την δικιά μου την γιατρό να μου πει κ εκείνη την γνώμη της για τα μικρόβια. Εσεις τώρα σε τι φαση ειστε δλδ;Ο αντρας σου τελειωσε την αντιβιωση;
    • Όχι μόνο η ροή. Τελείωσα κιόλας 3η μέρα. Πάντα 5 έχω. Ίσως φταίει το ωάριο - γίγας. Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα με το ενδομήτριο. Πάντα ήταν όλα ρολόι, δεν ξερω τι εγινε. Την Τετάρτη θα ξέρω υποθέτω. Αχ μας τσακίζουν αυτές οι αναμονές... Εσύ κοριτσάκι μου προσπάθησε να μην αγχώνεσαι γιατί η δική σου αναμονή είναι η δυσκολότερη. 
    • @Πιου-πιου ναι στο Μόναχο την έκανα. Μαζί με τον άντρα μου δίπλα και κοιταζόμασταν συγκινημένοι ♥ Καταπληκτική στιγμή!  Εσύ τι έγινε με την περίοδο? Σου μειώθηκε η ροή ?
    • Γεια σου!κι εμείς τα ίδια χαμηλή κινητικότητα κ μόλις κάναμε θεραπεία για ουρεοπλασμα αλλά προχωράμε κανονικά σε εξωσωματική,δεν μας ειπαν οτι δε μπορουμε.εσενα σου είπαν ότι δεν μπορείς εφόσον έφυγε;
    • Εμενα μπήκε μόνος του,αλλα εμενα δεν ήταν αλλες κοπέλες εκείνη την ώρα μόνο εγω έκανα μεταφορά κ δεν πήγαινα σε άλλο κρεβάτι εκεί που εκανα τη μεταφορά εκεί εμενα για μία ώρα.
  • Νέες συζητήσεις