Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα!! Είμαι νέα μανούλα κ ο μικρός είναι 9 μν και θηλάζουμε. Έχω περίοδο κανονικά από τον σαραντισμό και κάθε μήνα στις 28 μέρες, εκτός απο μία φορά π ήρθε στις 52. Έκανα ένα τεστ σήμερα που ήταν η πρώτη μέρα καθυστέρησης κ βγήκε αρνητικό. Είχα κάποια συμπτώματα αλλά από σήμερα έχουν σταματησει όλα. Που μπορεί να οφείλεται αυτό;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιθανοτατα απο το θηλασμο..εμενα μου ηρθε στους 9 μηνες μετα τη γεννα, για 5 μηνες και μετα ξανασταματησε και επεστρεψε στα 2 χρονια σχεδον!! οποτε μηπως παιζει κατι τετοιο; σε καθε περιπτωση ομως να σου πω οτι εκανα τεστ εγκυμοσυνης και πηγα και στον γυναικολογο που μου επιβεβαιωσε οτι ηταν απο το θηλασμο.

@Μελούλα Εγώ ειχα συμπτωματα πριν την καθυστερηση και πραγματικα ενιωθα λες κ ειμαι εγκυος παλι.. Αφου μου κανε τρομερη εντυπωση γτ ειχα τα ιδια με την προηγουμενη +καποια ακομα. Τωρα στη δευτερη μερα καθυστερησης εχω μονο λευκα υγρα. Το τεστ κ στην 1η μ εγκυμοσυνη ηταν αρνητικο.. 😛😛 Λεω να περιμενω καποιες μερες ακομα και να παω απευθειας για χοριακη!

• Like 1

στις πριν 1 ώρα, ο/η Revelator_M είπε:

@Μελούλα Εγώ ειχα συμπτωματα πριν την καθυστερηση και πραγματικα ενιωθα λες κ ειμαι εγκυος παλι.. Αφου μου κανε τρομερη εντυπωση γτ ειχα τα ιδια με την προηγουμενη +καποια ακομα. Τωρα στη δευτερη μερα καθυστερησης εχω μονο λευκα υγρα. Το τεστ κ στην 1η μ εγκυμοσυνη ηταν αρνητικο.. 😛😛 Λεω να περιμενω καποιες μερες ακομα και να παω απευθειας για χοριακη!

Σωστή.. Μονο αν αποκλείσεις την εγκυμοσύνη θα ψαχτείς.. Εύχομαι να έχεις τα επιθυμητά αποτελέσματα!! 😊

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις