Μετάβαση σε περιεχόμενο
Aimilia29

Υστεροσκόπηση σε δημόσιο νοσοκομείο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.Θα χρειαστεί να κάνω υστεροσκόπηση για αφαίρεση πολύποδα τραχήλου.Λόγω του υψηλού κόστους όμως θέλω να την κάνω σε δημόσιο νοσοκομείο.Ενδιαφέρομαι για Αθήνα.Έχει κάνει κάποια απο εσάς για να μου προτείνει σε ποιο νοσοκομείο είναι καλύτερα;Επίσης περιμένατε πολύ καιρό μέχρι να σας βάλουν; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλημερα κ καλή εβδομάδα σε όλες μας!! Εγώ πιστεύω πως αν δεν σε αγχώνουν τα τεστ ωορηξιας είναι η καλύτερη επιλογή σε περιπτώσεις που δεν είναι σταθερή κάθε μήνα η περίοδος ! Διότι αν ξέρεις ποτέ κανείς ωορρηξία τότε σίγουρα ξέρεις πως σε 14-16 θα αδιαθερησεις ! Όποτε είσαι κ προετοιμασμένη θετικά αν δεις πραγματική καθυστέρηση κ θα βγεις από την δύσκολη κ ψυχοφθόρα διαδικασία των τεστ!! Αυτά με είχε συμβουλευτεί εμένα μια φίλη μου που έτσι λειτούργησε σε εκείνη θετικά !! 
    • Χιόνισε!!! Αναμένουμε τα νέα μπλουμπλουκι σε μια ωρίτσα 😘
    • Εγω είμαι στον 7ο μήνα ελεύθερων επαφών αλλά είναι ο πρώτος μήνας που είχαμε τις σωστές επαφές! 4 μήνες με τεστ ωορηξιας αλλά όταν έβλεπα την φατσούλα εκεί σταματούσαν κ οι επαφές μας, το είχα καταλάβει λάθος ! Αυτό το μήνα ξεκίνησα επαφές από την πρώτη μέρα που τελείωσε η περίοδος κ είχαμε επαφές μέρα παρά μέρα 
    • Κι εγω τα χρησιμοποιω μονη μου.Δεν τον ανακατευω σ ολο αυτο .
  • Νέες συζητήσεις