Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

“-Το κακομαθαινεις στα χέρια ” είπε ο μαναβης.
{Πείτε το στη φύση που το έβαλε 9 μηνες κοντά στην καρδιά μου 9 μηνες στο ρυθμό της αναπνοής μου 9 μηνες συντροφιά της φωνής μου.Αυτή το κακόμαθε Πρώτη που σοφά γέμισε το στήθος μου γάλα για να συνεχίσουμε να είμαστε ένα οι δύο. Να σου εξηγήσει η φύση, γιατι μου γελαει καθε φορα που ειμαι ασχημη και μου απλωνει τα χέρια τρελό από αγάπη. Δεν αρνούμαι την αγκαλιά του, γιατί αν το κανα θα ήταν σαν να αρνιουμουν την αγνοτερη και χωρίς όρων αγαπη. Ζητάει τα χέρια μου γιατί μετά που περάσαμε σχεδόν ένα χρόνο τοσο ενωμένοι, και που ποτέ δεν θα ξανάρθει, η μόνη μας παρηγοριά είναι η αγκαλιά, μας κανει να μη λείπει ο ένας απ τον άλλο κ αγαπιόμαστε όλο κ πιο πολυ. Αργά η γρήγορα θα μάθει να περπατάει κ όλα αυτά θα είναι μια ανάμνηση όταν ήταν μωρό που τα πάντα γ αυτό ήταν τα χέρια μου.
Τότε κύριε μανάβη η φύση είναι πιο σοφή και απ τους δύο μας αυτό που για σας είναι “κακομαθημένο στα χερια” Η φύση Το ονομάζει ΑΓΆΠΗ ΘΗΛΑΣΜΌΣ ΜΑΜΑ.Ούτε τα δέντρα ρίχνουν τα φρούτα τους όταν είναι Μικρά περιμένουν να μεγαλωσουν..}
Και απάντησα :2 κιλά πατάτες κ ενα κρεμμύδια. ”
Ελοισα Αλαρκον
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vivi.Nik. είπε:
“-Το κακομαθαινεις στα χέρια ” είπε ο μαναβης.
{Πείτε το στη φύση που το έβαλε 9 μηνες κοντά στην καρδιά μου 9 μηνες στο ρυθμό της αναπνοής μου 9 μηνες συντροφιά της φωνής μου.Αυτή το κακόμαθε Πρώτη που σοφά γέμισε το στήθος μου γάλα για να συνεχίσουμε να είμαστε ένα οι δύο. Να σου εξηγήσει η φύση, γιατι μου γελαει καθε φορα που ειμαι ασχημη και μου απλωνει τα χέρια τρελό από αγάπη. Δεν αρνούμαι την αγκαλιά του, γιατί αν το κανα θα ήταν σαν να αρνιουμουν την αγνοτερη και χωρίς όρων αγαπη. Ζητάει τα χέρια μου γιατί μετά που περάσαμε σχεδόν ένα χρόνο τοσο ενωμένοι, και που ποτέ δεν θα ξανάρθει, η μόνη μας παρηγοριά είναι η αγκαλιά, μας κανει να μη λείπει ο ένας απ τον άλλο κ αγαπιόμαστε όλο κ πιο πολυ. Αργά η γρήγορα θα μάθει να περπατάει κ όλα αυτά θα είναι μια ανάμνηση όταν ήταν μωρό που τα πάντα γ αυτό ήταν τα χέρια μου.
Τότε κύριε μανάβη η φύση είναι πιο σοφή και απ τους δύο μας αυτό που για σας είναι “κακομαθημένο στα χερια” Η φύση Το ονομάζει ΑΓΆΠΗ ΘΗΛΑΣΜΌΣ ΜΑΜΑ.Ούτε τα δέντρα ρίχνουν τα φρούτα τους όταν είναι Μικρά περιμένουν να μεγαλωσουν..}
Και απάντησα :2 κιλά πατάτες κ ενα κρεμμύδια. ”
Ελοισα Αλαρκον

Τι τέλειο που είναι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό για όλους τους σχετικούς και άσχετους που έχουν άποψη για το δικό σας το παιδί!

Να έχετε αυτοπεποίθηση και να εμπιστεύεστε το ένστικτο σας!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...