Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη και αναμονή χοριακης!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Δεν το έκανα το τεστ και να πω την αλήθεια δεν θέλω να κάνω ούτε την χοριακή....φοβάμαι πολύ. 

Με εχει πάρει από κάτω σήμερα ! 

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως ?

Όλα καλά θα πάνε!!! Έκανα τεστ, βγήκε θετικό κ μου ειπε η γυναικολόγος να κάνω αύριο πρωί την χοριακή, αφού δεν μπορούσα να κρατηθώ... ελπίζω να με επαληθεύσει το τεστ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Valia... είπε:

Τελικά δεν κρατήθηκα. Μου το έφερε μία φίλη  μου κ βγήκε θετικό.Το έστειλα  στη γυναικολόγο μου κ μου ειπε να κάνω την χοριακή αύριο... θα δούμε...

Μπραβοοοοοο συγχαρητηρια !!!!! Ευχομαι να εχεις κ μια τεραστια χωριακη αυριο !!! Μπραβο ρε κοριτσι ! ✌✌✌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ZOIRITA37καλημέρα,ποιο τεστ έκανες κορίτσι και ποσες μερες εισαι απο ετ με βλαστοκυστες; 

 

Το αρνητικο τεστ μπορει να βγει θετικη χοριακη παντως να ξερεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η loralora είπε:

@ZOIRITA37καλημέρα,ποιο τεστ έκανες κορίτσι και ποσες μερες εισαι απο ετ με βλαστοκυστες; 

 

Το αρνητικο τεστ μπορει να βγει θετικη χοριακη παντως να ξερεις.

Πήρα το iq  test που εντοπίζει την ορμόνη από 10 ml,  είναι 9η μέρα εμβρυομεταφορας με βλαστοκύστες και σήμερα υποτίθεται πρέπει να κάνω χοριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εγω με χοριακη 203 και την ιδια μερα εκανα τεστ ανιχνευσης 10 μοναδων και ηταν αχνη η γραμμη.Ασχετα αν παλινδρομησε μετα.

Κανε τη χοριακη κοριτσι και περιμενουμε νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Πήρα το iq  test που εντοπίζει την ορμόνη από 10 ml,  είναι 9η μέρα εμβρυομεταφορας με βλαστοκύστες και σήμερα υποτίθεται πρέπει να κάνω χοριακη...

Κ να πας να κάνεις κατευθείαν!! Μην στηρίζεσαι στο τεστ. Κ σε εμένα που βγήκε θετικό, αν δε δω τη χοριακή μου δεν έχω τιποτα δεδομένο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Valia... είπε:

Κ να πας να κάνεις κατευθείαν!! Μην στηρίζεσαι στο τεστ. Κ σε εμένα που βγήκε θετικό, αν δε δω τη χοριακή μου δεν έχω τιποτα δεδομένο... 

Valia κορίτσι μου καταρχήν συγχαρητήρια για το θετικό τεστ και την εγκυμοσύνη σου. Πήγες για χοριακη; βγήκαν τα αποτελεσματα; εγώ περιμένω...σε λίγο θα με ενημερώσουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Valia κορίτσι μου καταρχήν συγχαρητήρια για το θετικό τεστ και την εγκυμοσύνη σου. Πήγες για χοριακη; βγήκαν τα αποτελεσματα; εγώ περιμένω...σε λίγο θα με ενημερώσουν... 

Τα ίδια κ εγώ... Λογικά μέσα στην επόμενη ώρα θα ξέρω... Ότι καλύτερο σου εύχομαι!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Κορίτσια 3,4 ή χοριακη....πολυ αρνητικό λοιπόν! :(

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Κορίτσια 3,4 ή χοριακη....πολυ αρνητικό λοιπόν! :(

Λυπάμαι πολύ!!! Μπορεί το τυχερό εμβριάκι σου να κοιμάται στην κρυοσυντήρηση τώρα... δύσκολη η διαδικασία της εξωσωματικής. Εγώ οδηγήθηκα σε αυτή λόγω κοινού στίγματος μεσογειακής αναιμίας με τον άνδρα μου κ την αποφυγή άμβλωσης. Τα περίμενα πιο εύκολα είναι η αλήθεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!αύριο πάω για να δω σάκο και έχω πολύ άγχος πιστεύω πως είναι το επόμενο μεγαλύτερο μετά την χοριακη. Από συμπτώματα αυτά που ειχα στην αρχή δεν έχει αλλάξει τίποτα ούτε μια ζαλάδα ούτε μια ναυτία. Ξέρει καμία αν είναι ανησυχητικό??? Καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν απο τελεσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Snoop είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!αύριο πάω για να δω σάκο και έχω πολύ άγχος πιστεύω πως είναι το επόμενο μεγαλύτερο μετά την χοριακη. Από συμπτώματα αυτά που ειχα στην αρχή δεν έχει αλλάξει τίποτα ούτε μια ζαλάδα ούτε μια ναυτία. Ξέρει καμία αν είναι ανησυχητικό??? Καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν απο τελεσματα...

Καλησπέρα !!! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σ !!! Εύχομαι να σ πάνε όλα τέλεια !!!πόσα μωράκια έβαλες ??  Είμαι κ εγώ στην αρχή...έχω ακόμα δρόμο !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Καλησπέρα !!! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σ !!! Εύχομαι να σ πάνε όλα τέλεια !!!πόσα μωράκια έβαλες ??  Είμαι κ εγώ στην αρχή...έχω ακόμα δρόμο !!! 

Μια βλαστοκυστη από κρυοκαταψυξη. Πήγαμε με φυσικό κύκλο Αλλά δεν το προλάβαμε και έτσι βάλαμε μόνο αυτό Αλλά μάλλον ήταν τυχερό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Snoop είπε:

Μια βλαστοκυστη από κρυοκαταψυξη. Πήγαμε με φυσικό κύκλο Αλλά δεν το προλάβαμε και έτσι βάλαμε μόνο αυτό Αλλά μάλλον ήταν τυχερό ?

Τέλεια !! Εμένα μ έχουν αγχώσει να μην βάλω μόνο ένα γιατί είναι λέει παρακινδυνευμενο! ! Αλλά κ  για διδυμα τα οικονομικά μας δεν είναι !! Δεν ξέρω τι να κάνω ! Ναι εσύ ήσουν πολύ τυχερή !!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Τέλεια !! Εμένα μ έχουν αγχώσει να μην βάλω μόνο ένα γιατί είναι λέει παρακινδυνευμενο! ! Αλλά κ  για διδυμα τα οικονομικά μας δεν είναι !! Δεν ξέρω τι να κάνω ! Ναι εσύ ήσουν πολύ τυχερή !!!?

Δεν ξέρω να σου πω ρε γαμωτο εμείς κάναμε μια προσπάθεια είχα 11 ωάρια νομιμοποιήθηκαν την πρώτη τα 8 μου έβαλαν 2 και δεν έγινε καν η σύλληψη. Από τα 6 που έμειναν έγινε βλαστοκυστη μονο 1 και προσπαθησαμε αλλες 2 φορες με φυσικό κύκλο και τις 2 τίποτα οπότε είπαμε να βάλουμε αυτό το ένα και είχαμε σκοπό να αλλάζαμε γιατρό Αλλά να που τελικά πετυχε? .βέβαια αν με ρωτήσεις θα σου πω ότι το ένστικτο μου το ήξερε από την αρχή απλά δεν το εμπιστεύτηκα...κανέ ότι σου λέει η καρδιά σου και πόσο μάλλον αν τα οικονομικά σου είναι περιορισμένα όπως όλων μας βέβαια.που πήγες σε ποιο κέντρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/7/2018 at 5:53 ΜΜ, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Μπράβο.. σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!

 

στις On 17/7/2018 at 1:38 ΜΜ, ο/η ZOIRITA37 είπε:

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Snoop είπε:

Δεν ξέρω να σου πω ρε γαμωτο εμείς κάναμε μια προσπάθεια είχα 11 ωάρια νομιμοποιήθηκαν την πρώτη τα 8 μου έβαλαν 2 και δεν έγινε καν η σύλληψη. Από τα 6 που έμειναν έγινε βλαστοκυστη μονο 1 και προσπαθησαμε αλλες 2 φορες με φυσικό κύκλο και τις 2 τίποτα οπότε είπαμε να βάλουμε αυτό το ένα και είχαμε σκοπό να αλλάζαμε γιατρό Αλλά να που τελικά πετυχε? .βέβαια αν με ρωτήσεις θα σου πω ότι το ένστικτο μου το ήξερε από την αρχή απλά δεν το εμπιστεύτηκα...κανέ ότι σου λέει η καρδιά σου και πόσο μάλλον αν τα οικονομικά σου είναι περιορισμένα όπως όλων μας βέβαια.που πήγες σε ποιο κέντρο?

ΤΥΧΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ... ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΝΤΟ ΕΙΜΑΙ.. ΕΣΥ ? ΝΑΙ ΑΝ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΗΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΗΜΑ.. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Valia... είπε:

 

Οχιιιι...πες στο Εμβρυακι να μείνει εκεί που είναι....στέλνω όλη τη θετική μου σκέψη και αύρα και ότι έχω θετικό στα στέλνω.... όμως μήπως μετράνε σε διαφορετικές μονάδες τα 2 αυτά εργαστήρια; δλδ μήπως έχουν διαφορετικές μονάδες που μετράνε και τζάμπα Ανησυχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Valia... είπε:

 

Καλημέρα.  Να κάνεις πάλι χοριακή στο ίδιο εργαστήριο  γτ δε μετράνε την ορμόνη με ον ίδιο τρόπο.  Καλά αποτέλεσματα σου εύχομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...