Μετάβαση σε περιεχόμενο
armonia

Θα γίνουμε γονείς τον Ιούνιο 2019!

Recommended Posts

ιουνιο του 2019 ;;; τα νινακια που θα γεννηθουν τοτε δεν εχουν  ´ Συλληφθεί´ ακομα !!

εκτος αν εννοεις κατι αλλο !! 

Πάντως με το καλο να συμβει ευχομαι ! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• κοιτα ο μηνας εχει καθε φορα 2-3 μερες που ειναι οι μερες sos χαχα... δεν παθαινουν τιποτα για τοσο λιγο να γινει και καμια εσκεμμενη επαφη. Εχει τοσες αλλες μερες ο μηνας για να γινονται πολλεεεες αυθορμητες επαφες. Ο αντρας που θελει πολυ ενα μωρακι μια χαρα μπαινει σε ολο αυτο και μη σου πω ειναι αυτος που το κυνηγαει και σε ρωταει συνεχεια για γονιμες κτλ. Πχ ο δικος μου ηξερε τα παντα για γονιμες κτλ... απο μονος του ηθελε να ξερει γιατι τον ειχε πιασει να γινει μπαμπας χαχα
    • Εγώ έχω τα ψηφιακά , είναι λίγο ακριβά αλλά αν ξέρεις πάνω κάτω κ με συμπτώματα που μας δίνει το σώμα μας δεν θα χρειαστείς πάνω από 2-3 τον μήνα ! Το κάθε πακέτο έχει 10! Δοκίμασε οποίο σε βολέψει πιο πολύ! Απλά στο λέω γιατί σίγουρα θα γλυτώσεις όλο το άγχος που μας δημιουργείται όταν πλησιάζουν οι μέρες κ για τον οποιοδήποτε λόγο μπορεί να καθυστερήσει η περίοδος μας 2-3 μέρες ! Καλη επιτυχία σου εύχομαι κορίτσι μου!! Όλες να ζήσουμε αυτή τη μαγεία!! 
    • Σταυρι καλημέρα τι καιρός από χθες .. έχουμε μουλιασει...πολύ βροχη
    • Αυτο θα κανω νομιζω θα ειναι καλύτερα τουλαχιστον να ξερω ποτε ακριβώς περιμενω. Θα παρω τα home test
    • Ναι πραγματικά δε σου αφήνει κανένα περιθώριο για να κάνεις τεστ... Σε προλαβαίνει η ατιμη
  • Νέες συζητήσεις