Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!! έκανα το predictor early 1 ημέρα πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου μου κ έδειξε αρνητικο! Τώρα όμως έχω μια ημέρα καθυστέρηση! Υπάρχει περίπτωση να έχει κάνει λάθος το τεστ? Δεν θέλω να ελπίζω τσάμπα κ φοβάμαι να πάρω δεύτερο τεστ μήπως και απογοητευτώ πάλι! Ποια είναι η γνώμη σας? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλη μου. Τα τεστ είναι σχετικά πολύ αξιόπιστα. Σχετικά με την καθυστέρηση, να ξέρεις ότι συμβαίνει για διάφορους λόγους και συχνά σε μια γυναίκα χωρίς να συνδέεται απαραίτητα με εγκυμοσύνη. Αν δεις ότι συνεχίζεται, επανέλαβε το τεστ και αν βγει και αυτό αρνητικό καλύτερα να απευθυνθείς στον γυναικολόγο σου για εξετάσεις. Καλά αποτελέσματα

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! έκανα το predictor early 1 ημέρα πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου μου κ έδειξε αρνητικο! Τώρα όμως έχω μια ημέρα καθυστέρηση! Υπάρχει περίπτωση να έχει κάνει λάθος το τεστ? Δεν θέλω να ελπίζω τσάμπα κ φοβάμαι να πάρω δεύτερο τεστ μήπως και απογοητευτώ πάλι! Ποια είναι η γνώμη σας? 

Καλημερα εγω θα σελεγα να περιμενεις δυο μερουλες καινα κανεις μια χοριακη π σου δινει σιγουρο αποτελεσμα...εγω εκανα ενα τεστ 2 μερες πριν την περιοδο βγηκε θετικο κανω αλλο ενα την επομενη και ηταν αρνητικο οποτε δεν ηξερα τι να πιστεψω εκανα τη χοριακη και σιγουρευτικα!!!!!

Θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα, ως προς την χοριακή.

Προσωπικά εχω δει να βγάζει το τεστ θετικό και την ίδια ημέρα η χοριακή να βγαίνει αρνητική, (και φυσικά δεν υπήρχε εγκυμοσύνη) οπότε δεν τα πολυεμπιστεύομαι τα σπιτικά τεστ.

Καλησπερα, προσωπικα το πρεντικτορ ερλι μου ειχε δειξει 7 μερες πριν την περιοδο θετικοτατο οποτε με την δικη μου εμπειρια θα επρεπε να σου εχει δειξει ομως επειδη η ορμονη δεν ανεβαινει παντα με τον ιδιο ρυθμο κανε απλα μια χοριακη να ξεμπερδευεις.

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις