Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα πάντα είχα σταθερό κύκλο, 28 ημερών! Τους τελευταίους 4 μήνες έχω κάθε 26 μέρες!Αυτον τον μήνα έχω καθυστέρηση 6 μέρες! Έκανα τεστ του εμπορίου και βγήκε αρνητικό!εχω συμπτώματα περιόδου αλλά τίποτα!!! Στην τελευταία μου περίοδο ξεχασα να διευκρινήσω, ότι στη βδομάδα πάνω ενώ είχα τελειώσει, την επόμενη εμφανιστικαν καφε υγρά! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο κύκλος σου άλλαξε, είναι φανερό. Γιατί όμως δεν κάνεις μια β χοριακή για να δεις αν είσαι έγκυος?

Τα καφέ υγρά στη μέση του κύκλου συνήθως ειναι κάποια ορμονική ανωμαλία (απ΄ ότι μου έχει πει ο γιατρός μου).

Καλύτερα να μιλήσεις με τον γιατρό σου ομως, μήπως πρεπει να κάνεις κάποια εξέταση.

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Τα καφέ υγρά στη μέση του κύκλου συνήθως ειναι κάποια ορμονική ανωμαλία (απ΄ ότι μου έχει πει ο γιατρός μου).

Καλύτερα να μιλήσεις με τον γιατρό σου ομως, μήπως πρεπει να κάνεις κάποια εξέταση.

Ευχαριστώ πολύ!!!το απόγευμα θα μου λυθεί κάθε απορία!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @Espérance καλησπερα. Κατ' αρχάς λυπάμαι πολύ για την ατυχη εγκυμοσυνη σου. Γιατρος βεβαιως δεν ειμαι ουτε εχω προσωπικη εμπειρια απο εξωμήτριο κυηση, μονο απο φιλες μου. Νομιζω πως δεν πρεπει να ηταν εξωμητριος στην περιπτωση σου γιατι αποτι διαβαζω υπσρχει πολυς πονος κ μεγαλη αιμορραγια κατα την αποβολη μια εξωμητρίου κυησης. Το οτι δεν φαινοταν στον υπερηχο μεσα στη μητρα νομιζω ηταν λογικο γιατι ειχες μικρη χοριακη.  Επιμενως εγω εμπιστευομαι την κριση του γιατρου σου για παλλινδρομξ κυηση. Παρα πολλες δυστυχως κοπελες εχουν ζησει κατι αντιστοιχο κ καταφεραν φυσικα να γινουν μανουλες. Πολλες φορες συμβαινει τυχαια γιατι η φυση προνοει.  Θετικες σκεψεις κ καλη επιτυχια! Υπομονη κ θα ερθει το μπεμπε!! 
    • Ειχα και εγώ στο παρελθον μια εξωμητριος κύηση στον υπερηχο δεν φαινόταν τιποτα η χοριακη στα ύψη αίμα πολυ και πόνους πόλους και έντονους  εκανα λαπαροσκόπηση και αργότερα αφαίρεση σάλπιγγας απο τοτε δεν έχω ξανά μείνει έγκυος ουτε απο εξωσωματικές. Ευχομαι οτι καλύτερο! 
    • Ναι κι εγώ βράδυ κανονικά. Αλλά είχα δουλειές εξω το πρωί και είπα να μην το ρισκάρω ☺ Έτσι το ήπια πρωί -πρωί και στο 8ωρο έδρασε! Σε δυο εβδομαδες πάλι! Αν θες για άμεση ανακούφιση μπορείς να δοκιμάσεις και υποθετα γλυκερινης που επίσης επιτρέπεται στην εγκυμοσυνη
    • Μπραβοοοο υπέροχα χα χα χα χα.  Ναι ρε χαζή να μάθεις να περνάς καλά όπου πρέπει κ να χώνεσαι να υπερασπθζεσαι όπου πρέπει. Έτσι με τσαμπουκά και τα δύο. Να ζήσετε λοιπόν 🥀🥀🥀🥀🥀💖💖💖💖
    • Εγω πιστευω οτι συντομα θα εχεις νεα! Μην αφηνεις τα τεστακια ναι! Ο συζυγος μια γελουσε, μια αγκαλιαζε, βουρκωνε, γελουσε, αγκαλιαζε... χαχα! Η μαμα τωρα σε λιγο λεω να το μαθει🙂
  • Νέες συζητήσεις