Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα πάντα είχα σταθερό κύκλο, 28 ημερών! Τους τελευταίους 4 μήνες έχω κάθε 26 μέρες!Αυτον τον μήνα έχω καθυστέρηση 6 μέρες! Έκανα τεστ του εμπορίου και βγήκε αρνητικό!εχω συμπτώματα περιόδου αλλά τίποτα!!! Στην τελευταία μου περίοδο ξεχασα να διευκρινήσω, ότι στη βδομάδα πάνω ενώ είχα τελειώσει, την επόμενη εμφανιστικαν καφε υγρά! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο κύκλος σου άλλαξε, είναι φανερό. Γιατί όμως δεν κάνεις μια β χοριακή για να δεις αν είσαι έγκυος?

Τα καφέ υγρά στη μέση του κύκλου συνήθως ειναι κάποια ορμονική ανωμαλία (απ΄ ότι μου έχει πει ο γιατρός μου).

Καλύτερα να μιλήσεις με τον γιατρό σου ομως, μήπως πρεπει να κάνεις κάποια εξέταση.

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Τα καφέ υγρά στη μέση του κύκλου συνήθως ειναι κάποια ορμονική ανωμαλία (απ΄ ότι μου έχει πει ο γιατρός μου).

Καλύτερα να μιλήσεις με τον γιατρό σου ομως, μήπως πρεπει να κάνεις κάποια εξέταση.

Ευχαριστώ πολύ!!!το απόγευμα θα μου λυθεί κάθε απορία!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κοριτσι μου συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!! Αρχικα μην προτρεχεις...  Βημα βημα και θα δεις το αποτελεσμα. Αν εχεις υπομονη πηγαινε στο γιατρο σου να επιβεβαιωσετε την κυηση αλλιως κανε αλλη 1 β χοριακη να δεις αν διπλασιαστηκε απλα για να ηρεμησεις. Περα απ'αυτο θα σε συμβουλεψω να κλεισεις το ιντερνετ μεχρι να γεννησεις κι ολες σου τις αποριες να στις λυνει ο γιατρος. Στα λεω απο δικη μου πειρα. Οτι κακο διαβαζα το εκανα δικο μου!! Περα απο εδω μεσα που με βοηθησαν πολυ τα κοριτσια κ τις ευχαριστω...  Απολαυσε την εγκυμοσυνη σου ως εκει που δεν παει γιατι θα το μετανιωσεις με τοσο αγχος!!!  Οσο για τα κιλα προσεχε λιγο γιατι αν παρεις πολλα θα σε ταραξουν στη διαιτα!!! Περιμενουμε να μας πεις τα ευχαριστα!!!   
    • Εντάξει στους προηγούμενους είχε έρθει ή εμβρυολογος στο γραφείο κ έλεγε τα δικά της και για να τη διωξω λέω μπορούμε να αποδεσμευσουμε τη κοπέλα τώρα ε ε??
    • Καλησπέρα. Η αλήθεια είναι ότι είμαι καινούρια εδώ, σας διαβάζω, αλλά έχω λίγο μπερδευτεί Υπάρχει κορίτσι που περιμένει χοριακη; Οι υπόλοιπες κοπέλες σε τι φάση είστε;
    • Ω ναι, μπορείς να ακούς με προσοχή και μετά να λες Γιατρέ τις ενστάσεις μου τώρα ! και ένα σωρό αλλα πιασαρικα και ακαταλαβιστικα και ποιος μας πιάνει!
    • Μπορώ να λέω και ένσταση που μου αρέσει;
  • Νέες συζητήσεις