Μετάβαση σε περιεχόμενο
karen

Σπερμοδιαγραμμα ΕΟΠΠΥ

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου ξερω οτι υπαρχουν σχετικες συζητησεις αλλα δεν μπορω να τις βρω💟τα φώτα σας που κάνατε σπερμοδιαγραμματα για την επιτροπή και τιμες;Ορμονολογικες, και υπερηχογραφημα;Αθηνα. 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen εγώ επειδή τα πείραξα πλήρωσα 60 ευρώ σε ενα εργαστήριο της γειτονιάς και μου τα έφτιαξε και τα δύο που είναι συμβεβλημένο με τον εοππυ. Υπέρηχο μου έκανε ο γιατρός μου ορμονολογικο στο εργαστήριο της γειτονιάς .Σε ποια περιοχή Είσαι??

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

@karen εγώ επειδή τα πείραξα πλήρωσα 60 ευρώ σε ενα εργαστήριο της γειτονιάς και μου τα έφτιαξε και τα δύο που είναι συμβεβλημένο με τον εοππυ. Υπέρηχο μου έκανε ο γιατρός μου ορμονολογικο στο εργαστήριο της γειτονιάς .Σε ποια περιοχή Είσαι??

Δεν έχω θέμα επειδή θα κατεβω αθηνα έλεγα να κάναμε το ενα τουλάχιστον. Και τα δυο εκεί τα κάνατε ηωρα είχες και απλα αλαξατε ημερομηνίες;καί το ορμονολιγικο εοππυ θελει

Καλημέρα εμένα βιοϊατρική με στείλανε... κορίτσια μπορείς να πειράξεις τις ημερομηνίες στο σπερμοδιαγραμμα;;;γιατι εμένα αυτή θα με πάει πίσω με την εξωσωματική...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα