Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Η πιπίλα δεν θα βοηθήσει νομίζω γτ εκτος απ το οτι δεν την θελει κ πολυ ειναι κ οτι πειναει το παιδι δεν ειναι οτι εχει απλα γκρίνια κ ακομα και αν τον ξεγελασω με την πιπίλα θα χασω γεύματα.   @Vivi.Nik. μου εχει κοστισει καθώς ηθελα και πίστευα οτι θα θηλασω τουλάχιστον για 6 μηνες κ τωρα παλεύουμε εστω για το δίμηνο η αληθεια ειναι οτι δεν ήμουν απ τις τυχερές με την υπερπαραγωγή γάλατος π το παιδι χορταινει γαλα να τρεχει αβερτα . Εγω ποτε δεν εχω λερωσει μπλουζα ή σουτιεν, δεν εχω χρειαστει επιθεματα , δεν εχω δει να τρεχει απ το στοματακι του γαλα και δεν εχω ακουσει ποτε να κατεβαζει καλες γουλιτσες. Τα γραφω αυτα τωρα κ με πιάνει το παράπονο το οποιο ξέρω οτι ειναι χαζο και ξερω ότι πολλές κοπελες ειναι σαν εμενα κ τα καταφεραν αλλα δεν ξερω δεν μπορω να καταλάβω τι πρεπει να κανω τελικά καθως οι μισοι μ λενε αυτο π λες κ οι μισοι το ανάποδο κ εγω τελικά μαλλον απ την στεναχώρια μου δεν εχω δικη μου αποψη. Εγώ το μονο π ξερω ειναι οτι εχω ενα μωρο π πειναει ολη μερα κ δεν χορταίνει ποτε κ νοιώθω οτι φταίω εγω κ πανω απ ολα φοβαμαι μην το πλακωσω κιόλας στον υπνο μου που τον εχω μαζι για να θηλαζει.
    • Να μην σε απασχολεί η μικρη εκατοστιαια θεση αρκει να μην πεφτει. Μην ανησυχεις εφοσον το παρακολουθείτε θα πανε ολα καλα. Ο εμβρυολογος μου ειχε πει εφοσον περασεις την 34η βδομάδα να μην φοβασαι καθόλου για το μωρο κ να γεννηθει! Να μας ενημερώσεις.
    • Καρδούλα μου...ακριβώς το ιδιο έπαθα.....ακριβώς όμως.Εγω πηγα σε αλλο γιατρό και μου είπε οτι έγιναν πρόωρες συσπάσεις και αν ειχε την ικανότητα να το αντιληφθεί ο γιατρός θα τις ειχαμε σταματήσει....δεν φαντάζεσαι τι επαθα Μόλις το άκουσα..ασε που μου έδωσαν άκυρη διάγνωση του Τύπου ανεπάρκεια τραχήλου..που Ούτε καν...Όπως διαγνώστηκε μετα...θελει χρόνο εγω ακομα σκέφτομαι το μπέμπη μου αυτο το μηνα θα τον είχα Σπίτι..προσπαθώ παλι μονο ετσι θα το ξεπεράσω κάπως...συμβουλέψου κάποιον αλλο γιατρό και να εχεις δύναμη 
  • Νέες συζητήσεις