Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.

Εύχομαι καλή επιτυχία  σε όσες προσπαθούμε να γίνουμε μανούλες 😊

Εγώ είμαι 2 μερες πριν τη χοριακη από εξωσωματική.Σημερα είδα λιγο ροζ όπως επίσης από εχθές έχω δέκατα,έχω αγχωθεί πολύ γτ είναι η πρώτη μου προσπάθεια κ δεν έχω εμπειρία.Γνωριζει κάποια τι μπορεί να σημαίνει Αυτό?Έχω χάσει την ελπίδα να γίνω μανούλα;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 2 ώρες, ο/η souen είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.

Εύχομαι καλή επιτυχία  σε όσες προσπαθούμε να γίνουμε μανούλες 😊

Εγώ είμαι 2 μερες πριν τη χοριακη από εξωσωματική.Σημερα είδα λιγο ροζ όπως επίσης από εχθές έχω δέκατα,έχω αγχωθεί πολύ γτ είναι η πρώτη μου προσπάθεια κ δεν έχω εμπειρία.Γνωριζει κάποια τι μπορεί να σημαίνει Αυτό?Έχω χάσει την ελπίδα να γίνω μανούλα;

Καλησπέρα! Να σου ευχηθω καλη επιτυχία ❤️ 

Το ροζ δε ξερω τι μπορει να σημαινει, ενδεχομένως εμφυτευση αν βγαινουν οι μέρες!

Τα δέκατα θεωρω πως ειναι πολυ καλο σημάδι, λενε οτι η ανεβασμενη θερμοκρασια σημαινει εγκυμοσυνη!

Στην εγκυμοσύνη του γιού μου, (με εξωσωματική και εγω), τρεις ημέρες πριν την χοριακή ειδα καφέ υγρά τα οποία αργήσανε να σταματήσουν κιόλας.

Τελικά οπως φαίνεται ήταν απο την εμφύτευση.

Γιαυτό μην απελπίζεσαι, θα έλεγα οτι είναι καλό σημαδι!!!

Σου εύχομαι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!

Μη ψαχνεις συμπτώματα εχουμε δει πολλά. Ίσως να ναι και απο την εμφύτευση ίσως όχι. Ευχομαστε μια τεράστια χοριακη 💖💋

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Αυτα ειναι τα πολύτιμα δώρα της ζωής !! 
    • @Diwni ζορικο ακουγεται... Ευτυχως που πανε ολα καλα!  Οσο για το περπατημα, δεν το συζητω! Ειναι  μεγαλη διαφορα! Κι εγω σταματησα να εχω πονους σε μέση, αυχένα κλπ. 
    • @Vivi.Nik. την σήκωνω κανονικα για τα πάντα. Είναι κ βαριά 13 κιλα. Ιδίως τ πρωί π είμαστε οι 2 μας μόνο στο σπιτι. Θα ξυπνήσει θα την βγάλω από την κούνια, θα βγούμε βόλτα θα την βάλω στο καρότσι. Χωριά οι φορές πχ π την κυνηγάω για αλλαγμα πάνας, ντύσιμο κτλ. Ευτυχώς προς τ παρόν έχω καλή εγκυμοσύνη αλλιώς μάλλον θα είχα κοπέλα τα πρωινά. Τ απόγευμα παίζει πολύ με τ μπαμπά της. Αυτό π με κουράζει κυρίως είναι ότι μέχρι πρότινος ξυπνούσε πολλές φορές τ βράδυ. Μου την έφερνε ο άντρας μ άλλα μετά για να την βάλω στην κούνια έπρεπε να σκύψω. Με ένα μωρό στο σπιτι η 2η εγκυμοσύνη περνάει νερό πάντως. Το πιο δύσκολο ήταν τ 1ο τρίμηνο π αυτή ακομη μπουσουλουσε αλώνιζε στο σπιτι κ μετά έπρεπε να πάω μα τη μαζέψω. Τώρα π περπατάει μ έχει λύσει τα χέρια.
    • @Diwni το θυμαμαι! Σας ηθελε πραγματικα!  Γι αυτο εγω φυλάγομαι προς το παρόν  γιατί ακούμε και κάτι τέτοιες ιστορίες και λέμε ποτέ δεν ξέρεις!  Για μένα η ανοιξη ειναι η καλυτερη εποχη! Και πλεον η αγαπημενη μου! Θα έρθει και το δικό σου ανοιξιάτικο λουλούδι και θα δεις ποσο γρηγορα θα ανθισει  μεσα στο καλοκαιρι! Με τη μικρουλα πως τα καταφερνεις τωρα; την σηκωνεις κανονικα για αλλαγμα πανας κλπ; Πάντα την εία αυτήν την απορία...
    • Koritsia mou exw kairo na sas grapsw alla sas diavazw syxna kapoies mporei na min me thumaste kan...Tha pw tin istoria mou sta grigora giati thelw na to moirastw mazi sas!!!Exw mia kori 5 etwn apo fusiologiki silipsi meta apo 3 xronia arxisa tis prospathies gia deutero paidaki 2 xronia den erxotan(Ksexasa na sas grapsw oti zw stin Germania)Ekana laparoskopisi kai mou eipan oti kai oi 2 mou salpigges einai kleistes kai oti mporw na kanw paidakia mono me ekswswmatiki kai etsi ekana arxisa amesws ekana tin prwti mou prospatheia stin Germania kai itan arnitiki....Meta apo 5 mines ekana tin deuteri prospatheia kai pali arnitiki...To kaloakiri pou irtha stin Ellada piga se enan giatro gia mia deuteri gnwmi kai mou eipe oti exw ydrosalpigges kati pou otan to eipa atous Germanous mou eipan oti to kserame alla gia autous den einai empodio.....Thumwsa polu kai apofasisa oti tin 3 fora pou mou kalipte i asfaleia ekei den tha tin ekana pote kai to mono pou skeftomoun itan na erthw stin Ellada gia na apoktisw to mwro pou toso prospathousa...Kai etsi egineeee irtha stin Ellada stis 12.11 kai ekana tin prospatheia mou edw...Na pw oti oi giatroi ekei tin prwti fora mou evgala 3 waria kai tin deuteri 9 apo ta opoia kanena den emeine gia katapsiksi kai dia mageias eksafanizotan kai to 1 pou mporei na emene...eimai 27 etwn me polu kalh amh kai genika eksetaseis...Edw o giatros mou peire 16 waria kai mou meinan 10 polu kales vlastokustes tis 2 tis evala stis 4.12 kai tis 8 tis exw katapsiksi!!!Tetarti 12.12 ekana xoriaki kai eimai egkuos eimai polu eutuxismeni kai sas egrapsa gia na parete dunami na min ta paratate kai oso duskolo kai an einai autos o dromos na eiste dunates!!!Kai emeis traviksame polla kai auta ta lefta ta mazepsame me ta 1000 zoria sterithikame polla kai egw kai o syzigos....Elpizw na pernete dunami apo to thetiko mou giati kai egw eperna dunami apo kathe thetiki xoriaki pou diavaza kai otan evlepa kopeles pou den ta katafernan epefta psixologika...Sas euxomai sudoma oles na zisete tin mitrotita sas filw 😘
  • Νέες συζητήσεις