Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα βρουμε το φυλο του μωρου; ελατε να γελασουμε!!


Recommended Posts

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Το κατάλαβα.. Λοιπόν μου φαίνεται το πρώτο κορίτσι και αυτό τώρα αγόρι.. Να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! 

(τελικά είναι όντως κορίτσι το πρώτο; δεν μου είπες αν το βρηκα) 

@Μελούλα εισαι άπαιχτη.Η κόρη μου ειναι 2 χρόνων κ είμαι 1,5 μηνών στο δεύτερο.Τωρα οταν μάθω το φύλο θα σου πω.Εισαι πολυ καλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η RnMl είπε:

@Μελούλα εισαι άπαιχτη.Η κόρη μου ειναι 2 χρόνων κ είμαι 1,5 μηνών στο δεύτερο.Τωρα οταν μάθω το φύλο θα σου πω.Εισαι πολυ καλη!!!

Τέλεια!! Αντε με το καλο!! Περιμένω νέα όταν μάθεις τι είναι το μωρακι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Τέλεια!! Αντε με το καλο!! Περιμένω νέα όταν μάθεις τι είναι το μωρακι. 

Εννοείται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελούλα  ΜΕΛΟΥΛΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ??

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 24 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΑΦΗ 9 ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ !! ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΗΞΙΑ 11η η  12η μερα του κυκλου !! 

ευχαριστω πολυ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anni7 είπε:

@Μελούλα  ΜΕΛΟΥΛΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ??

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 24 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΑΦΗ 9 ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ !! ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΗΞΙΑ 11η η  12η μερα του κυκλου !! 

ευχαριστω πολυ !!

Βεβαίως.. Για την ημέρα της επαφής σας βγαίνει κοριτσάκι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Βεβαίως.. Για την ημέρα της επαφής σας βγαίνει κοριτσάκι!! 

@Μελούλα     οοοο κοριτσακι!!!!!! αμα σου πω οτι και εγω το ιδιο προαισθημα εχω!!!! για να δουμε θα βγουμε αληθινες!!!! θα σου στειλω να σε ενημερωσω!!!!! σε ευχαριστω πολυ !!!!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Νεοφ είπε:

@Μελούλα Μου καλησπέρα αν μπορεις να μου πεις και μένα τελευταιά περίοδος 2/06 σύλληψη 15/6 ή 16/6 ??

στις 15 και στις 16 Ιουνιου βγαινει..αγορακι!! με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελούλα μου Καλημέρα σε ευχαριστώ για την αμέση απαντησή σου. Στις 12 εβδομαδες μου εχουν πει 80% κοριτσάκι. Τέλος οκτωβριου θα πάω για β επίπέδου. Για να δουμέ αν τελικά εχει δικαιό η Γειτονισσα για αγοράκι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/9/2018 at 11:41 ΜΜ, ο/η Diwni είπε:

Με άλλη με μπερδεύεις πιο πάνωμιλούσες με μια άλλη κοπέλα. Εγώ έχω ένα κοριτσάκι άλλα είναι γεννημένο τ 2017.

Ναι κοπέλα μου, απλά έκανα παράθεση λάθος μήνυμα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/9/2018 at 10:37 ΠΜ, ο/η Νεοφ είπε:

@Μελούλα μου Καλημέρα σε ευχαριστώ για την αμέση απαντησή σου. Στις 12 εβδομαδες μου εχουν πει 80% κοριτσάκι. Τέλος οκτωβριου θα πάω για β επίπέδου. Για να δουμέ αν τελικά εχει δικαιό η Γειτονισσα για αγοράκι ?

Κοίτα για 2 μερες πιο πριν θα ήταν κορίτσι.. Ίσως παίχτηκε εκεί κάτι.. Για 15,16/6 βγαίνει αγόρι.. Πάντως εμένα ο γιατρός μου στις 12 εβδομαδες δε λέει καν φύλο, πχ σε εμας φαινόταν το αγοράκι, αλλα λέει στις 15 εβδ για σίγουρα. Για να δούμε.. Στο ενδιάμεσο δε θα σου πει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελουλα μου απο Κύπρο ειμαι εδω ως συνήθως λένε απο τις 12 εβδομαδες το φύλο. Πηγα σήμερα το πρωι στην 15εβδομαδα και μου ειπε ειναι κοριτσι. Ισως να εκανα λαθος υπολογισμο. Υγεια να εχει ειναι το πρωτο μας.Απο οσο ειδα στο δευτερο παιδι δεν πεφτεις έξω.  Θα κανω καισαρική αναγκαστηκα λογο προβληματος υγειας που έχω και δυστυχως δεν μου επητρεπετε φυσικο τοκετο. Αν παν ολα καλα με έχει για προγραμματισμενη γέννα απο 18/2/19 μέχρι 22/2/19 ποια μέρα ειναι για κοριτσι και ποια για αγόρι;; ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Νεοφ είπε:

Μελουλα μου απο Κύπρο ειμαι εδω ως συνήθως λένε απο τις 12 εβδομαδες το φύλο. Πηγα σήμερα το πρωι στην 15εβδομαδα και μου ειπε ειναι κοριτσι. Ισως να εκανα λαθος υπολογισμο. Υγεια να εχει ειναι το πρωτο μας.Απο οσο ειδα στο δευτερο παιδι δεν πεφτεις έξω.  Θα κανω καισαρική αναγκαστηκα λογο προβληματος υγειας που έχω και δυστυχως δεν μου επητρεπετε φυσικο τοκετο. Αν παν ολα καλα με έχει για προγραμματισμενη γέννα απο 18/2/19 μέχρι 22/2/19 ποια μέρα ειναι για κοριτσι και ποια για αγόρι;; ?

 

Γερό παιδακι να είναι κορίτσι μου.. Μπορεί να έκανα λάθος κι εγώ, γιατί υπολογισμός είναι το κολπο.. Λοιπόν 18 και 19 το ίδιο φύλο, 20 και μετά το αντίθετο φύλο. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η vayaki είπε:

?τελευταια περιοδος: 21 Αυγουστου .?

?επαφες στις 3 και 4  Σεπτεμβρη!?

Λοιπόν κοίτα.. Αν έγινε στις 3 τότε σίγουρα αγόρι.. Αν έγινε στις 4 κορίτσι..έχεις κάποια υπόνοια του ποια από τις 2 μέρες ήταν η τυχερή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

@Μελούλα καλησπέρα τελικα επιβεβαιώσαμε χθες με τη Β επιπεδου το φύλο του μωρού που είναι κορίτσι... Σε μένα το κολπάκι επεσε? μου έχεις πει αγοράκι δεν πειράζει όμως Ήθελα σαν τρελή ένα κορίτσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2018 at 12:00 ΜΜ, ο/η Βασιλικουλα 2 είπε:

@Μελούλα καλησπέρα τελικα επιβεβαιώσαμε χθες με τη Β επιπεδου το φύλο του μωρού που είναι κορίτσι... Σε μένα το κολπάκι επεσε? μου έχεις πει αγοράκι δεν πειράζει όμως Ήθελα σαν τρελή ένα κορίτσι

άντε ωραία,οπότε βγήκε ο σταυρός...εγώ την άλλη βδομάδα έχω την Αυχενική θα είμαι 12η ακριβώς ...φύλο δύσκολο να δω...πάντως κ η μελουλα κ ο σταυρός λένε κορίτσι...τώρα θα δούμε...χαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γερα παιδια και τιποτε αλλο μωρε...Ολοι μου έλεγαν αγορι αλλα η μπουμπου μας την εσκασε εκτος και αν η β επιπεδου μας ξεγελασει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

@Μελούλα Καλημέρα!!!είχα την Αυχενική την Τετάρτη Κ μου είπαν κ το φύλο,κοριτσάκι μου είπαν έτσι φαίνεται ,όπως μου είπες κ εσύ,αλλά σε έναν μήνα που έχω πάλι υπέρηχο θα είναι πιο καλά για να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααα έχω τρελαθει! θέλω και εγώ...?
Λοιπόν τελευταία περίοδος 22/7 και πιθανές ημερομηνίες σύλληψης 11/8 ή 12/8(πιο πιθάνη!?)
Ευχαριστω πολυυυ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...