Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα βρουμε το φυλο του μωρου; ελατε να γελασουμε!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

χαχαχαχαχαχα...όχι βρε άλλο ένα θα κάνω..απλά να ελπίζω στο κορίτσι που μου είχες πει κ εσύ ότι θα είναι το 3ο...χαχαχαχαχαχα γέρο να είναι...αν ξέρετε κ κάνα κόλπο για τα κορίτσια πως πιάνονται μου λέτε...χαχαχαχαχαχα.μέχρι στιγμής τρώω πορτοκάλια που ευννουν τα κορίτσια...χαχαχαχαχαχα 

χαχαχα παντως αυτο με τις μερες και καλα πριν την ωορρηξια δεεεν..την κορη μου την επιασα ακριβως στην ωορρηξια και αυτο τωρα δυο μερες πριν..για τα πορτοκαλια ισως ναι δε χανεις να το δοκιμασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

χαχαχα παντως αυτο με τις μερες και καλα πριν την ωορρηξια δεεεν..την κορη μου την επιασα ακριβως στην ωορρηξια και αυτο τωρα δυο μερες πριν..για τα πορτοκαλια ισως ναι δε χανεις να το δοκιμασεις

αλήθεια?κοίτα να δεις κ εγώ έλεγα μήπως έπαιζε ρόλο αυτό γιατί κ εγώ τα αγόρια στην ωορρηξία τα έπιασα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

αλήθεια?κοίτα να δεις κ εγώ έλεγα μήπως έπαιζε ρόλο αυτό γιατί κ εγώ τα αγόρια στην ωορρηξία τα έπιασα 

Ναι..καλά εννοείται μπορείς να κάνεις προσπάθειες πριν την ωορρηξία,αλλά απ' ότι διάβασα η πιθανότητα ανεβαίνει μόνο κατά 2-3%. Τώρα αν η κόρη μου ακριβώς στην ωορρηξία κατάφερε να ξεπεράσει όλα τα αγόρια, μωρέ μπράβο της ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 23/6/2018 at 3:44 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

Κόλπο της μανας μου, μαζωχτειτε!! Αν μου δωσετε φύλο και ημερομηνία γέννησης πρώτου παιδιού μπορώ να βρω και φύλο επόμενου, καλα μιλαμε πετάω σήμερα!! ?

Καλησπέρα ? εγώ έχω αγόρι γεννήθηκε 3 Νοεμβρίου 2010... τώρα είμαστε στην 1 εξωσωματική εάν με το καλό τι λες να είναι 1??!!;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Sofi.mammy είπε:

Καλησπέρα ? εγώ έχω αγόρι γεννήθηκε 3 Νοεμβρίου 2010... τώρα είμαστε στην 1 εξωσωματική εάν με το καλό τι λες να είναι 1??!!;;

Μου φαίνεται κοριτσάκι!! Καλή επιτυχία εύχομαι!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από μένα!!Μόλις προχθές έμαθα ότι είμαι έγκυος.Τελευταια περίοδος 29-6 κ πιθανή μέρα σύλληψης 8-7.Ελπιζω να βγει κοριτσακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Efstathia είπε:

Καλησπέρα κ από μένα!!Μόλις προχθές έμαθα ότι είμαι έγκυος.Τελευταια περίοδος 29-6 κ πιθανή μέρα σύλληψης 8-7.Ελπιζω να βγει κοριτσακι?

Όντως κοριτσάκι φαίνεται!! Με το καλό εύχομαι!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Minime είπε:

Μελούλα τα φώτα σου! Φίλη μου!γέννησε 13/04/18 αγόρι!τι θα είναι το επομενο;

Το επόμενο φαίνεται κοριτσάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν εντάξει θέλω κι εγώ! ΤΕΠ 27/5 και πιθανη συλληψη 11 με 13/6 αλλα δεν ειναι 100% σιγουρο... κοριτσι θελω να ξερεις χαχαχα ❤️?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melina_P είπε:

Λοιπόν εντάξει θέλω κι εγώ! ΤΕΠ 27/5 και πιθανη συλληψη 11 με 13/6 αλλα δεν ειναι 100% σιγουρο... κοριτσι θελω να ξερεις χαχαχα ❤️?

 

Αααχ είναι σε αυτές τις μέρες που δυσκολεύομαι να πω. Θα έλεγα μόνο 60% κορίτσι και 40% αγορι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/7/2018 at 4:19 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

Αααχ είναι σε αυτές τις μέρες που δυσκολεύομαι να πω. Θα έλεγα μόνο 60% κορίτσι και 40% αγορι ?

πλάκα κάνεις!!! έπεσα στην περίπτωση; χαχαχα τρελό! διχασμένη η Μελόυλα όπως διχασμένο είναι και το σπίτι μας, αφου ο μπαμπας θελει γιο και η μαμα κορη..! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Melina_P είπε:

πλάκα κάνεις!!! έπεσα στην περίπτωση; χαχαχα τρελό! διχασμένη η Μελόυλα όπως διχασμένο είναι και το σπίτι μας, αφου ο μπαμπας θελει γιο και η μαμα κορη..! ?

γι'αυτο το πιασατε πανω στην ημερομηνια που με μπερδευει χαχα..θελω οταν μαθετε, να μου θυμισεις την περιπτωση σου και να μου πεις τι ειναι τελικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2018 at 11:41 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

το παρον ποστ ειναι ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ και μονο!!

λοιπον, μου ειπε πριν μια γειτονισσα ενα κολπο για το φεγγαρι και το φυλο του μωρου..να πω οτι δεν τα πιστευω; ε εχω μπει τοσο πολυ στο τρυπακι οτυ φυλου που θα ακουγα και να μου λεγανε να χορεψω γυμνη στην πανσεληνο!! ???

λοιπον ακουω ημερομηνια τελευταιας περιοδου και ημερομηνια της τυχερης επαφης που πιαστηκε το μπεμπε και παμε να δουμε αν ισχυει!!

 

εμενα βγηκε και στο πρωτο παιδι σωστο, τωρα που το τσεκαρα και σε αυτο θα μαθω σε 2-3 εβδομαδες, αν επαληθευτει..

Εγω τελευταία περιοδο στις 1 Ιουνίου και επαφή στις 10 Ιουνίου!!!τι μου βγαίνει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/6/2018 at 4:44 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

Κόλπο της μανας μου, μαζωχτειτε!! Αν μου δωσετε φύλο και ημερομηνία γέννησης πρώτου παιδιού μπορώ να βρω και φύλο επόμενου, καλα μιλαμε πετάω σήμερα!! ?

Καλησπέρα!εγω ειχα πρώτη μέρα τελευταίας περιόδου 1/06/18 και επαφή στις 10/6/18!τι λέτε να έχω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamaa35 είπε:

Καλησπέρα!εγω ειχα πρώτη μέρα τελευταίας περιόδου 1/06/18 και επαφή στις 10/6/18!τι λέτε να έχω;;;

Για 10/6/18 βγαίνει...κοριτσάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Για 10/6/18 βγαίνει...κοριτσάκι!!

Μακάρι!!!!!κι εγω κοριτσάκι θέλωωωω?????Σ’ευχαριστω Πολυυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Μακάρι!!!!!κι εγω κοριτσάκι θέλωωωω?????Σ’ευχαριστω Πολυυυυ!!!

Τίποτα!! Με το καλό ο,τι και να'ναι τελικά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελουλα λοιπον τελ περιοδος 27/4 και επαφη 9/5  σύλληψη δεν ξερω να σου πω...Περιμενω με αγωνια⚘⚘⚘⚘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελούλα πώς είσαι?το μωράκι σου?τελικά σ βγήκε ο γιος που είχες προβλέψει για εσένα ή δεν μάθατε ακόμα?Κατά τα άλλα κλασικά στις προσπάθειες είμαστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Βασιλικουλα 2 είπε:

@Μελουλα λοιπον τελ περιοδος 27/4 και επαφη 9/5  σύλληψη δεν ξερω να σου πω...Περιμενω με αγωνια⚘⚘⚘⚘

Κατά προσέγγιση με την επαφή 9/5, θα έλεγα κοριτσάκι!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

@Μελούλα πώς είσαι?το μωράκι σου?τελικά σ βγήκε ο γιος που είχες προβλέψει για εσένα ή δεν μάθατε ακόμα?Κατά τα άλλα κλασικά στις προσπάθειες είμαστε..

Καλά είμαι, ευχαριστώ! Ναι, μόλις σήμερα το πρωί είχαμε υπέρηχο και επιβεβαιώθηκε αυτό που είχα δει απο στην αυχενική..είναι αγοράκι!!

Αντε με το καλό θα έρθει και η κόρη!!

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελούλα μου σε ευχαριστω πολυ... έχω κάνει αυχενική απλά δεν φάνηκε και όλοι μου λένε ότι με βλέπουν για αγοράκι... Η αλήθεια είναι ότι έχω δύο Ζουζούνια ακόμα ένα κορίτσι ένα αγόρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...