Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα βρουμε το φυλο του μωρου; ελατε να γελασουμε!!


Recommended Posts

το παρον ποστ ειναι ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ και μονο!!

λοιπον, μου ειπε πριν μια γειτονισσα ενα κολπο για το φεγγαρι και το φυλο του μωρου..να πω οτι δεν τα πιστευω; ε εχω μπει τοσο πολυ στο τρυπακι οτυ φυλου που θα ακουγα και να μου λεγανε να χορεψω γυμνη στην πανσεληνο!! ???

λοιπον ακουω ημερομηνια τελευταιας περιοδου και ημερομηνια της τυχερης επαφης που πιαστηκε το μπεμπε και παμε να δουμε αν ισχυει!!

 

εμενα βγηκε και στο πρωτο παιδι σωστο, τωρα που το τσεκαρα και σε αυτο θα μαθω σε 2-3 εβδομαδες, αν επαληθευτει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σουυυυ!! εσενα αγχωμενη μου γωγω σου βγαινει...κοριτσακι!!

(χιουμοριστικο ποστ ξαναλεω, αν δε βγει σωστο να πας να κυνηγησεις τη γειτονισσα χαχα)

με το καλο ο,τι και να΄ναι, μονο γερο!! και φυσικα θελω ενημερωση οταν μαθεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε αν ειναι τοσο μπροστα για να πιάνει και τις ivf! ΤΕΡ:31/03, ωοληψία (& σπέρμα 12/4)

Πες μας κι εσένα @Μελούλα τι σου βγάζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχα... 

13 Γενάρη.. Και το πιάσαμε 10 Γενάρη... 

( ξέρω τ έχω.. Για ν δω αν θα βγει !)

μπερδευτικα λιγακι..πρωτη μερα τελευταιας περιοδου ποτε ηταν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Για να δούμε αν ειναι τοσο μπροστα για να πιάνει και τις ivf! ΤΕΡ:31/03, ωοληψία (& σπέρμα 12/4)

Πες μας κι εσένα @Μελούλα τι σου βγάζει!

δηλαδη 12/4 εγινε η συλληψη ουσιαστικα; σαν να ηταν τοτε η ελευθερη επαφη ας πουμε; τοτε βγαινει κοριτσι!!!

εμενα μου το εκανε η αλλη, βγηκε αγορι.. για να δουμε τι θα δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

μπερδευτικα λιγακι..πρωτη μερα τελευταιας περιοδου ποτε ηταν; 

13 Γενάρη μ.ηρθε περίοδος..  Αλλά η σύλληψη έγινε 10 Γενάρη.. αδιάθετησα κανονικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mommy96 είπε:

13 Γενάρη μ.ηρθε περίοδος..  Αλλά η σύλληψη έγινε 10 Γενάρη.. αδιάθετησα κανονικά...

οποτε ειχες περιοδο οταν πιασατε το παιδι αν καταλαβα καλα; τοτε σε αλλη περιπτωση θα ελεγα κοριτσι, ομως αυτο μου ανετρεψε τα δεδομενα, αρα θα πω αγοριι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εχω γεννησει αλλα ας παίξουμε κ εμεις.. Η τελευταία περίοδος πριν μεινω έγκυος ειχε ερθει 30 Μαΐου... Κ η προσπάθεια εγινε 13 ιουνιου... 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα θέλω κι εγώ!! Λοιπόν εγώ είχα τελευταία περίοδο 28 Απριλίου. Η σύλληψη έγινε 6 Ή 7 Μαΐου δεν μπορώ να ξέρω ποια από τις 2 μέρες όμως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

οποτε ειχες περιοδο οταν πιασατε το παιδι αν καταλαβα καλα; τοτε σε αλλη περιπτωση θα ελεγα κοριτσι, ομως αυτο μου ανετρεψε τα δεδομενα, αρα θα πω αγοριι!!!

Xaxa αγόρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

Καλημερα εχω γεννησει αλλα ας παίξουμε κ εμεις.. Η τελευταία περίοδος πριν μεινω έγκυος ειχε ερθει 30 Μαΐου... Κ η προσπάθεια εγινε 13 ιουνιου... 

 

 

Καλημέρα!! Ποιου ετους; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η asda είπε:

Αααα θέλω κι εγώ!! Λοιπόν εγώ είχα τελευταία περίοδο 28 Απριλίου. Η σύλληψη έγινε 6 Ή 7 Μαΐου δεν μπορώ να ξέρω ποια από τις 2 μέρες όμως..

Θα ελεγα κορίτσι, με μια επιφύλαξη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελούλα, εγώ έχω τελευταία ημερομηνία περιόδου αλλά δεν ξέρω πότε μπορεί να έγινε η σύλληψη γιατί είχαμε συχνές επαφές..Ουτε μου εχει πει η γιατρος για πιθανη ημερομηνια συλληψης..Τι μπορούμε να κάνουμε στη περίπτωση μου;????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena88 είπε:

@Μελούλα, εγώ έχω τελευταία ημερομηνία περιόδου αλλά δεν ξέρω πότε μπορεί να έγινε η σύλληψη γιατί είχαμε συχνές επαφές..Ουτε μου εχει πει η γιατρος για πιθανη ημερομηνια συλληψης..Τι μπορούμε να κάνουμε στη περίπτωση μου;????

Η επιστήμη θα βρει τη λυση μη φοβάσαι ? Ειχα το ίδιο θεμα κι έτσι το πηγα με βαση τις επαφές κοντα στην ωορρηξια.. Δωσε μου ημερομηνία επαφης κοντά στην ωορρηξια και τερ, απλως μη μου δωσεις και πολυ βάση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κόλπο της μανας μου, μαζωχτειτε!! Αν μου δωσετε φύλο και ημερομηνία γέννησης πρώτου παιδιού μπορώ να βρω και φύλο επόμενου, καλα μιλαμε πετάω σήμερα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...