Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας! Έχω μισό μήνα σχεδόν καθυστέρηση και έκανα τεστ εγκυμοσύνης! Βγήκε θετικό! Έκανα την εξέταση της β χοριακης και ο αριθμός ήταν 29,7! Μου είπαν ότι είναι πολύ χαμηλός για τις ημέρες της καθυστέρησης! Να συμπληρώσω όμως ότι δεν έχω Σταθερο κύκλο! Έχει τύχει σε καμία να ξεκινήσει με χαμηλή τιμή; Μου είπαν να επαναλάβω την εξέταση σε δυο μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2018 at 2:22 ΜΜ, ο/η ΝΑΤΑΣΑ93 είπε:

Γεια σας! Έχω μισό μήνα σχεδόν καθυστέρηση και έκανα τεστ εγκυμοσύνης! Βγήκε θετικό! Έκανα την εξέταση της β χοριακης και ο αριθμός ήταν 29,7! Μου είπαν ότι είναι πολύ χαμηλός για τις ημέρες της καθυστέρησης! Να συμπληρώσω όμως ότι δεν έχω Σταθερο κύκλο! Έχει τύχει σε καμία να ξεκινήσει με χαμηλή τιμή; Μου είπαν να επαναλάβω την εξέταση σε δυο μέρες! 

Γεια σου...!!!! Όλα.καλα να πανε...!!! 

Έκανε ξανά β χ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι έκανα ξανά σήμερα και έπεσε στα 11! Μάλλον δεν είναι καλά τα πράγματα... θα ξανακάνω άλλη μια φορά περιμένοντας να πέσει κ άλλο! Μάλλον πρόκειται για βιοχημική κύηση μ είπαν δεν μεγαλώνει το έμβρυο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΝΑΤΑΣΑ93 είπε:

Ναι έκανα ξανά σήμερα και έπεσε στα 11! Μάλλον δεν είναι καλά τα πράγματα... θα ξανακάνω άλλη μια φορά περιμένοντας να πέσει κ άλλο! Μάλλον πρόκειται για βιοχημική κύηση μ είπαν δεν μεγαλώνει το έμβρυο! 

:( μακμακάρι να πανε όλα καλά.. 

Δε θέλω να σε απογοητεύσω..  :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...