Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας! Έχω μισό μήνα σχεδόν καθυστέρηση και έκανα τεστ εγκυμοσύνης! Βγήκε θετικό! Έκανα την εξέταση της β χοριακης και ο αριθμός ήταν 29,7! Μου είπαν ότι είναι πολύ χαμηλός για τις ημέρες της καθυστέρησης! Να συμπληρώσω όμως ότι δεν έχω Σταθερο κύκλο! Έχει τύχει σε καμία να ξεκινήσει με χαμηλή τιμή; Μου είπαν να επαναλάβω την εξέταση σε δυο μέρες! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις On 22/6/2018 at 2:22 ΜΜ, ο/η ΝΑΤΑΣΑ93 είπε:

Γεια σας! Έχω μισό μήνα σχεδόν καθυστέρηση και έκανα τεστ εγκυμοσύνης! Βγήκε θετικό! Έκανα την εξέταση της β χοριακης και ο αριθμός ήταν 29,7! Μου είπαν ότι είναι πολύ χαμηλός για τις ημέρες της καθυστέρησης! Να συμπληρώσω όμως ότι δεν έχω Σταθερο κύκλο! Έχει τύχει σε καμία να ξεκινήσει με χαμηλή τιμή; Μου είπαν να επαναλάβω την εξέταση σε δυο μέρες! 

Γεια σου...!!!! Όλα.καλα να πανε...!!! 

Έκανε ξανά β χ;;;

Ναι έκανα ξανά σήμερα και έπεσε στα 11! Μάλλον δεν είναι καλά τα πράγματα... θα ξανακάνω άλλη μια φορά περιμένοντας να πέσει κ άλλο! Μάλλον πρόκειται για βιοχημική κύηση μ είπαν δεν μεγαλώνει το έμβρυο! 

• Sad 1

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΝΑΤΑΣΑ93 είπε:

Ναι έκανα ξανά σήμερα και έπεσε στα 11! Μάλλον δεν είναι καλά τα πράγματα... θα ξανακάνω άλλη μια φορά περιμένοντας να πέσει κ άλλο! Μάλλον πρόκειται για βιοχημική κύηση μ είπαν δεν μεγαλώνει το έμβρυο! 

:( μακμακάρι να πανε όλα καλά.. 

Δε θέλω να σε απογοητεύσω..  :(

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Μαζί έχουμε αυχενική..ΑΓΩΝΙΑ!!  Καλά μας αποτελέσματα..κ σε όλες γενικότερα.. Κ με την κυτταρίτιδα τι γίνετε τώρα;; Παιδιά, μια φίλη γέννησε το Μάιο κ τώρα που την είδα με σορτσάκι κατάλαβα οτι έχει γεμίσει κυτταρίτιδα..😲😲
    • Οχι να μην ανησυχείς συμβαίνει αυτό και σε κανονικούς κύκλους απλα οταν δεν μας ενδιαφέρει δεν δίνουμε σημασία και περνάει!!!!!  
    • Καλως να ορισουν τα μωρακια σας!! Να εχευε στο νου σας, πως αν ολα βαινουν καλως, συνηθως το πρωτο μωρο, μενει κ τις 39-40 εβδομαδες μεσα σας!! Φανταστειται εγω που ειχα σχετικα κοντο τραχηλο, το μωρο ειχε κατεβει απο την 26 (νομιζω) κ ειχα κ απο πολυ νωρις μια μικρη διαστολη, με πολυ προσοχη κ ξεκουραση εκλεισα κ τις 40 εβδομαδες! Εν τελη μου καναν τεχνητους πονους γιατι επρεπε καποια στιγμη να γεννησω!!! Παντως πιστευω οτι για το μωρο ειναι καλυτερα να ολοκλητωση την ενδομητρια ζωη του κ να βγει οταν ερθει η ωρα του!!
    • Γεια σου! Εγω ειχα παρει στα τηλέφωνα που εχει το σάιτ τους δυσκολεύτηκα λιγο να τους βρω κ οταν τους βρηκα μου δωσανε ενα αλλο τηλέφωνο που δεν εχω κρατήσει . Παρε σε αυτα κ εσυ 2132051360, 2132051366 . Εχουν πολλες μερες κ απογεύματα και σαββατοκύριακα οποτε κατι θα σε βολεψει σίγουρα!   
    • Ημουνα όλο το μηνα χαλαρή κ ανέμελη ειλικρινά αλλά δεν νιώθεις καλά όταν δεν εχεθς τη περίοδο σου φυσιολογικά νιώθω σαν χαλασμένη γιατί δεν το έχω ξαναπάει ποτέ μου κ με φοβίζει.
  • Νέες συζητήσεις