Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαμηλή αμη


France

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.

Είμαι στα 40 με χαμηλή αμη.

Έχω χάσει κάθε ελπίδα. Έχει συμβεί σε κάποια κοπέλα αυτό και τα έχει καταφέρει να μείνει έγκυος και να γεννήσει το δικό της παιδί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Μην απογοητευεσαι!Η ΑΜΗ ειναι μια εξεταση για την οποία οι γνωμες διιστανται. Κυριως την υπερασπίζονται οι γυναικολόγοι που ασχολούνται με τις εξωσωματικές ενω οι υπόλοιποι γυναικολόγοι θεψρούν οτι τα αποτελεσματά της μπορεί να μην είναι "πραγματικα". Εχεις κανει τις υπόλοιπες εξετασεις δηλ. FSH, LH, PRG, E2?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η NIKOLETA1 είπε:

Καλησπέρα!Μην απογοητευεσαι!Η ΑΜΗ ειναι μια εξεταση για την οποία οι γνωμες διιστανται. Κυριως την υπερασπίζονται οι γυναικολόγοι που ασχολούνται με τις εξωσωματικές ενω οι υπόλοιποι γυναικολόγοι θεψρούν οτι τα αποτελεσματά της μπορεί να μην είναι "πραγματικα". Εχεις κανει τις υπόλοιπες εξετασεις δηλ. FSH, LH, PRG, E2?

 

Συμφωνώ απόλυτα σε ολα...

Κι εγω χαμηλη εχω και ειμαι 27! Ποσο εχεις @France ??

πολλές τα έχουν καταφερει να ξερεις απλα θελει υπομονη και επιμονη! 

Εχεις απορριψει τελειως το ενδεχομενο δανεικου? επειδη ειδα οτι ειπες το δικο μου παιδι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2018 at 9:33 ΠΜ, ο/η France είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Είμαι στα 40 με χαμηλή αμη.

Έχω χάσει κάθε ελπίδα. Έχει συμβεί σε κάποια κοπέλα αυτό και τα έχει καταφέρει να μείνει έγκυος και να γεννήσει το δικό της παιδί;

φιλη μου 40 ετων εχοντας ενα παιδι θελησε να κανει εξωσωματικη για ενα δευτερο γιατι χρονια τωρα δεν ερχεται..με ΑΜΗ 0.1 εκανε μια υγιη βλαστοκυστη κ περιμενει για ετ.....η πρωτη της προσπαθεια..αρα ολα ειναι πιθανα......κ εγω με  πολυ καλυτερη ΑΜΗ ειχα παθολογικη βλαστοκυστη ΧΩΡΙς ΕΤ...αρα μην αγχωνεσαι....ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...