Μετάβαση σε περιεχόμενο
ZOIRITA37

Ξερει καμια τον γιατρο Διακουμακο;

Recommended Posts

Καλησπερα σας κοριτσια,

Ξεκιναω την πρωτη μου εξωσωματικη με τον κο Διακουμάκο. Τον έχει καμία; γνωρίζει κάποιος οτιδήποτε  για αυτόν τον γιατρό; μου τον εχουν συστησει ως πολύ καλό και ειναι στο Μητέρα! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλημέρα κοριτσια , καλη εβδομάδα σε όλες! εγώ μόλις 2 μήνες προσπαθειας, αλλα ακομα θεωρω οχι παρα πολυ οργανωμενα γιατι δεν κανουμε στοχευμενες επαφες, θελω να πω εχουμε επαφη οταν ερχεται φυσιολογικα κ στους δυο , δεν θελω να τον πιεζω τυπου "ειμαι στις γονιμες σημερα πρεπει να ερθουμε σε επαφη" , τσεκαρω βεβαια ωορρηξιες κλπ κλπ κ ξερω που βρισκομαι. Δεν τον εχω ανακατεψει ακομα τουλαχιστον με τεστακια ωορρηξιας κλπ κλπ. Εσεις πως το κανετε ?? Λετε πχ ειμαι στις γονιμες πρεπει να εχουμε επαφη ...?? 🙄
    • καλημέρα σε όλες!! @ζουζουνα* αν μπορείς αυτό με τις ΠΗΤ και το φύλο βάλε το στη πρώτη ανάρτηση που έκανες στην ομάδα, επειδή είναι πάνω-πάνω. Οπότε όταν θα ανοίγουμε την ομάδα θα φαίνεται κατευθείαν!  
    • θα τα καταφέρουμε.. 6 μήνες εγώ τους τελευταίους 2 πιο σωστά με τεστ ωορρηξίας .. θα τα καταφέρουμε. Χαλαρώστε όσες είδατε αρνητικά τεστ για να σας έρθει να ξεκινήσετε καινούργιο κύκλο.. εμένα μου ήρθε σήμερα κ διαπίστωσα πως μετά το τεστ πολύ καλά υπολογισα την ωορρηξία μου. Ήρθε 14, ημέρες μετά... Κάτι μαθαίνουμε κάθε μήνα..  
    • Συμφωνώ απολυτα απλα καποιες φορες νιώθω πως ειναι τοσο αδικο κ δυσκολο. Μην σας μαυρισω αλλο την διαθεση. Καλη μας επιτυχια στην επομενη προσπαθεια!!!😘😘
    • Καλημέρα κορίτσια! @Bloublou85 να πάρεις μια 3ψήφια χοριακή!!!! Περιμένουμε νέα!
  • Νέες συζητήσεις