Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι είναι αυτό?


mariatzo

Recommended Posts

Χωρίς ναι.θα επαναλάβω την Πέμπτη.ε μετά δεν θα το αφήσω άλλο.μου κάνει και κάτι στην ψυχολογία μου.βαρεθηκα και τις χοριακες κάθε τρεις και λίγο.ελεος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η mariatzo είπε:

Χωρίς ναι.θα επαναλάβω την Πέμπτη.ε μετά δεν θα το αφήσω άλλο.μου κάνει και κάτι στην ψυχολογία μου.βαρεθηκα και τις χοριακες κάθε τρεις και λίγο.ελεος 

Σε καταλαβαινω 100%. Σε αυτες τις περιπτώσεις που ολες λιγο πολυ εχουμε βιωσει κατι αντιστοιχο θες να τελειωνεις. Δε θες να ασχολεισαι καθολου. Κανε μια και την Πεμπτη και μετα θα πορευτειτε αναλογως, να ξεμπερδευεις να σου ρθει ο κυκλος σου μετα κανονικα και να ηρεμησεις πια. Η περίπτωση του εξωμητρίου αποκλείστηκε έτσι? Θα είχες ήδη πονο αν ηταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχει αποκλειστεί ακόμα.μου είπε ότι επειδή ειναι πολυ μικρή η χοριακη γι αυτό δεν έχω πόνους.δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω πως έγινε όλο αυτό αυτή τη φορά ενώ μου ήρθε η περίοδος μου στην ώρα της και έγινε και η ωορρηξία όλα κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι απτα εντελως παραλογα ισχυει. Και καλα η περιοδος πες, δεν ηταν και περιοδος αυτο αλλα αιμορραγια (που ωστόσο αν θυμαμαι καλα ηρθε στην ωρα του), εκανες και τεστ ωορρηξίας κανονικα δηλαδη και βγηκε θετικο και μετα ξεκινησε αυτο το πραγμα? Ειναι τελειως παλαβο ρε γαμωτο. Το θετικο ειναι οτι ακομα ειναι τοσο μικρο ο,τι και να ναι αυτο οπου και να ναι αυτο, που δε θα προκαλεσει προβλημα εφοσον το παρακολουθειτε και στενα. απλα να τελειωνεις να ησυχασεις και συ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι στην ώρα της κανονικά.και κράτησε όπως Πάντα.την ωορρηξία μου τη βρήκε ο γιατρός στον υπέρηχο ότι έγινε.οταν πήγα να με δει.ναι και στα καπάκια ξεκίνησε αυτό.αυτο ρε γαμωτο να τελειώσει το όλο θέμα να ησυχάσω να.παω παρά κάτω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2018 at 11:40 ΠΜ, ο/η mariatzo είπε:

Ναι στην ώρα της κανονικά.και κράτησε όπως Πάντα.την ωορρηξία μου τη βρήκε ο γιατρός στον υπέρηχο ότι έγινε.οταν πήγα να με δει.ναι και στα καπάκια ξεκίνησε αυτό.αυτο ρε γαμωτο να τελειώσει το όλο θέμα να ησυχάσω να.παω παρά κάτω 

Αυτο στο μεταξυ πως εγινε ρε συ? Να εισαι εγκυος στην ουσια με θετικη χοριακη και ταυτοχρονα να κανεις ωορρηξια??? Ειναι ολο εντελως κουλο. Πως εισαι σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω κ εγώ!!! Ήμουν το 1 στα πόσο που γίνεται κ αυτό.ετυχε όπως τυχαινουν όλα.του τρελού δηλαδή ελεος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειναι αυτες οι κωλοπιθανοτητες. Μια στο εκατομμυριο που λενε, αλλα αυτο το 1 παντα υπαρχει. Τελοσπαντων, ποτε θα επαναλαβεις? Ευχομαι να πεσει να ησυχασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο.στο μικροβιολογικο με μάθανε κανονικά με το μικρό όνομα.το καλό είναι η έκπτωση που μου κάνουν στις εξετάσεις πια λόγω του ότι έγινε καλή πελάτισσα.τι να πω μακάρι να πάει καλά αύριο.εν τω μεταξύ έχει πρηστεί το στήθος μου πολύ.η κοιλιά έχει φουσκώσει.τι να πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...