Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση και αρνητικό τεστ


Lenaki1890

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, έχω ένα θέμα τις τελευταίες μέρες. Ήταν να μου έρθει περίοδος πριν δύο μέρες και είναι άφαντη. Να σημειώσω ότι εχθές έκανα τεστ εγκυμοσυνης και ήταν αρνητικό. Τη παρασκευη που πετασε ειχα μια σταγόνα αιμα και από εκείνη την ημέρα τίποτα ξανά. Επίσης, πάντα είχα φυσιολογικο κύκλο χωρίς καθυστερήσεις και ανησυχώ πολύ μήπως έχω κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θα περιμένω λίγο ακόμη και θα πάω να κάνω χοριακή, θα μπορούσε δηλαδή να συμβεί να έχω αρνητικό τεστ και να είμαι έγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenaki1890 είπε:

Ναι θα περιμένω λίγο ακόμη και θα πάω να κάνω χοριακή, θα μπορούσε δηλαδή να συμβεί να έχω αρνητικό τεστ και να είμαι έγκυος?

Το έχουν πάθει πολλές κοπέλες!!Οσο δν έρχεται περίοδος ελπίδα υπάρχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Το έχουν πάθει πολλές κοπέλες!!Οσο δν έρχεται περίοδος ελπίδα υπάρχει!!

Σ' ευχαριστώ πολύ, αν έχω κάτι νεότερο θα γράψω πάλι. Μακάρι να είμαι έγκυος και να μην έχω κάποιο πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι παει το μυαλο μας παντα στο κακο μου λετε;;;; Κοπελα μου προφανως σου ευχομαι να εισαι εγκυος και απλα να μην φανηκε στο τεστ ακομα αλλα και να μην εισαι δεν σημαινει οτι εχεις κατι επειδη εχεις μια καθυστερηση σε εναν κυκλο σου!!! Δεν εχεις τπτ. Περιμενε λιγο ακομα και αν δεν ερθει κανε και μια χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, τελικά μου ήρθε σήμερα το πρωί περίοδος, 4 μερες καθυστέρησης. Πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι ανάλογο....Μπορεί ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός μας, δεν πειράζει, φτάνει που μου ήρθε περίοδος γιατί όλες αυτές τις μέρες με τη καθυστέρηση δεν ήμουν καλά, ένιωθα πολύ πρήξιμο, γενικά δεν λειτουργούσε καλά το σώμα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Γεια σας κορίτσια, τελικά μου ήρθε σήμερα το πρωί περίοδος, 4 μερες καθυστέρησης. Πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι ανάλογο....Μπορεί ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός μας, δεν πειράζει, φτάνει που μου ήρθε περίοδος γιατί όλες αυτές τις μέρες με τη καθυστέρηση δεν ήμουν καλά, ένιωθα πολύ πρήξιμο, γενικά δεν λειτουργούσε καλά το σώμα μου. 

Μακάρι αυτός ο κυκλος σου να είναι ο τυχερός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...