Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστερηση και αγωνια!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι καινούργια στη παρεουλα σας και γεμάτη απορίες.

Προσπαθώ σχεδόν ένα χρόνο για παιδάκι με το σύντροφό μου. Τώρα λοιπόν είμαι στην τέταρτη μέρα καθυστέρησης έχω πόνους χαμηλά στη κοιλιά και καμιά φορά μόνο στα αριστερά, πρησμένο στηθος. Επίσης μια ζεσταινομαι μια κρυώνω Το τεστ που έκανα στις 3μερες βγήκε αρνητικό. Νιώθω βεβαία ότι μου έρχεται αλλά ακόμα τίποτα. Πρέπει να περιμένω για το επόμενο τεστ;; 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vivi_nik είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι καινούργια στη παρεουλα σας και γεμάτη απορίες.

Προσπαθώ σχεδόν ένα χρόνο για παιδάκι με το σύντροφό μου. Τώρα λοιπόν είμαι στην τέταρτη μέρα καθυστέρησης έχω πόνους χαμηλά στη κοιλιά και καμιά φορά μόνο στα αριστερά, πρησμένο στηθος. Επίσης μια ζεσταινομαι μια κρυώνω Το τεστ που έκανα στις 3μερες βγήκε αρνητικό. Νιώθω βεβαία ότι μου έρχεται αλλά ακόμα τίποτα. Πρέπει να περιμένω για το επόμενο τεστ;; 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Καλησπέρα και.καλός ηρθες!!! Το τεστ το.εκανες στην 3η μερα καθυστέρησης?? Και.σημερα εισαι στην τεταρτη?? Γενικά εχεις καθυστερήσεις στον κυκλο σου?? Καλο ειναι αν αντέχεις να περιμένεις 1/2 μερες ακομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ!!!

Ναι στη 3 ημέρα το έκανα, τώρα είμαι στην τέταρτη. Γενικά έχω σταθερό κύκλο εκτός από τον προηγούμενο μήνα που ήρθε δυο μέρες νωρίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Vivi_nik είπε:

Ευχαριστώ!!!

Ναι στη 3 ημέρα το έκανα, τώρα είμαι στην τέταρτη. Γενικά έχω σταθερό κύκλο εκτός από τον προηγούμενο μήνα που ήρθε δυο μέρες νωρίτερα.

Ε τοτε είναι ευκαιρία!! Αν δεν.αου έρθει η συχαμενη μεχρι αυριο μεθαύριο κανε αλλο ενα τεστΚι!! Και εύχομαι να μην έρθει για τους επομενους τουλάχιστον 9 μηνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα και.καλός ηρθες!!! Το τεστ το.εκανες στην 3η μερα καθυστέρησης?? Και.σημερα εισαι στην τεταρτη?? Γενικά εχεις καθυστερήσεις στον κυκλο σου?? Καλο ειναι αν αντέχεις να περιμένεις 1/2 μερες ακομα!!

Ευχαριστώ πολύ αλήθεια. Μου δίνεις κουράγιο για υπομονή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Vivi_nik είπε:

Ευχαριστώ πολύ αλήθεια. Μου δίνεις κουράγιο για υπομονή!!!!

Τίποτα να σε καλα!! Περιμένω τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Vivi_nik είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι καινούργια στη παρεουλα σας και γεμάτη απορίες.

Προσπαθώ σχεδόν ένα χρόνο για παιδάκι με το σύντροφό μου. Τώρα λοιπόν είμαι στην τέταρτη μέρα καθυστέρησης έχω πόνους χαμηλά στη κοιλιά και καμιά φορά μόνο στα αριστερά, πρησμένο στηθος. Επίσης μια ζεσταινομαι μια κρυώνω Το τεστ που έκανα στις 3μερες βγήκε αρνητικό. Νιώθω βεβαία ότι μου έρχεται αλλά ακόμα τίποτα. Πρέπει να περιμένω για το επόμενο τεστ;; 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Μακάρι κοπέλα μου να πάνε όλα καλά!!! Αν δεν έρθει μέχρι Δευτέρα θα είσαι στην 7 μέρα οπότε κάνε καλύτερα χοριακη να ξέρεις σίγουρα τι γίνεται.... καλά αποτελέσματα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ!! Θα κάνω υπομονή!! Αυτό μόνο μπορώ να κάνω! Τα καλύτερα εύχομαι και σε σας κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Δυστυχώς αδιαθετησα! 

Σκέφτομαι να ξεκινήσω κάποιες βιταμίνες. Η γυναικολόγος μου πρότεινε τις pregnacare. Τι λέτε εσείς;;

Συγνώμη που σας ζαλίζω με ερωτήσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vivi_nik είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Δυστυχώς αδιαθετησα! 

Σκέφτομαι να ξεκινήσω κάποιες βιταμίνες. Η γυναικολόγος μου πρότεινε τις pregnacare. Τι λέτε εσείς;;

Συγνώμη που σας ζαλίζω με ερωτήσεις!!!

Τι ζητάς συγνώμη καλε?? Παμε για τον επόμενο κύκλο μη σκας!! Εγω τις επερνα και μαλλον με βοήθησαν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...είμαι κ γω καινούρια στο φόρουμ!!!λοιπόν να σας πω τ πόνο μου...ένα χρόνο προσπάθειες και γω με ΤΝ σύζυγο εν δύναμη το τελευταίο 8 μήνο....τον περασμένο μήνα ο γιατρός μου μ δω σε κάτι εξετάσεις ορμονοκογικες όλα οκ ..μ δω σε από 7η μέχρι 10η μέρα κλομιφαινη...και πήγαινα στο ιατρείο να μου πει ποτε θα κάνω οωρεξια βέβαια μου σύστησε επαφή κάθε 12ωρο! Βέβαια ο σύζυγός κόντεψε να μείνει!!!???μην μακρυγορω είμαι στην 30η μέρα τ κύκλου (Έχω μεγάλο κύκλο 34 με 35 μερες)και σήμερα ήρθαμε σε επαφή Ε και αυτό ήταν....πονος περιόδου έντονος είχα και πριν λίγες μέρες βέβαια και λίγο ροζ και στη συνέχεια έγινε καφέ αλλά εγώ από την ξενερα μου Ούτε που τ δα και περνώ τν γιατρό έντρομη του λέω πάει κ αυτός ο μήνας!!και.μ πε να.παω να μ γράψει κ άλλες εξετάσεις...Δν έχω ιδέα τι ακριβώς έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κάποια??παίζει να νε εγκυμοσύνη η Παραμυθιά του μυαλού.μου??Ευχαριστώ εκ των.προτερων και συγνωμη για τ σεντονι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...