Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έμεινα χωρις γιατρό...


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Είμαι νεα στο φόρουμ σας και ομολογώ πως γράφτηκα διότι έμεινα χωρις γιατρό. Προσπαθώ εδώ και λίγους μήνες με τον άντρα μου για μωράκι αλλά μέχρι στιγμής τίποτα...εν το μεταξύ επικοινώνησα χθες με τον γιατρό μου να τον ρωτήσω για κάτι συμπτώματα που είχα και μου είπε ο έφυγε και πως μετατέθηκε στο δημόσιο. Το πρόβλημα μου είναι ότι εδώ στην αθηνα δεν ξέρω άλλους γυναικολόγους και επίσης ψάχνω κάποιον να συνεργάζεται με το ιασω μιας και η ασφάλεια μας είναι εκεί. Βρήκα κάποιους από την σελίδα της κλινικής όμως δεν τους γνωρίζω. Εάν κάποια γνωρίζει να μου προτείνει κάποιον θα το εκτιμούσα πολύ. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η FlyDiva είπε:

Καλησπέρα σας. Είμαι νεα στο φόρουμ σας και ομολογώ πως γράφτηκα διότι έμεινα χωρις γιατρό. Προσπαθώ εδώ και λίγους μήνες με τον άντρα μου για μωράκι αλλά μέχρι στιγμής τίποτα...εν το μεταξύ επικοινώνησα χθες με τον γιατρό μου να τον ρωτήσω για κάτι συμπτώματα που είχα και μου είπε ο έφυγε και πως μετατέθηκε στο δημόσιο. Το πρόβλημα μου είναι ότι εδώ στην αθηνα δεν ξέρω άλλους γυναικολόγους και επίσης ψάχνω κάποιον να συνεργάζεται με το ιασω μιας και η ασφάλεια μας είναι εκεί. Βρήκα κάποιους από την σελίδα της κλινικής όμως δεν τους γνωρίζω. Εάν κάποια γνωρίζει να μου προτείνει κάποιον θα το εκτιμούσα πολύ. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Καλησπέρα κοπέλα μου.

Βαλακώστας Χρήστος με ιατρείο στο χαιδαρι. Προσφατα για προσωπικούς του λόγους μεταφέρθηκε απο το ρεα στο Ιασώ.

Τον εχω απο τα 25 μου ειμαι 33 πια κ έγκυος 7 μηνών! Τον συστήνω με κλειστά μάτια αλλα παντα ο γιατρός ειναι να μας «ταιριάξει» κιολας. Αν θες κατι με ρωτας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ παρα πολυ! Εύχομαι με το καλο το μικρούλι σου! Εννοείται οτι είναι να σου ταιριάξει αλλα για να το λες κατι θα ξέρεις? και μονο που μπηκες στον κοπο σε ευχαριστώ πολυ πολυ! Θα τον επισκεφθώ το συντομότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυκούδης Αντώνης, εχει το ιατρείο του κοντα στο Υγεια, στο Χαλάνδρι και συνεργαζεται με το Ιασώ. Ειναι ο γιατρός μου εδω και 15 χρόνια και τον συστήνω με κλειστα τα μάτια γιατί είναι πανω απ όλα άνθρωπος και δεν κοιταει καθόλου την τσεπη σου. Όπως λεει και η @NicolVall o γιατρός είναι να μας ταιριάξει!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα.. Καλός ήρθες στην παρέα μας και σύντομα με ευχάριστα νέα...!!! Αν θες μπορώ να σου πω και τον δικό μου γιατρό 

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσορισμα! Μου είπαν τα κορίτσια για κάποιους γιατρούς κ πραγματικά σας ευχαριστώ όλες πολύ! Μου πρότειναν κ τον Κονδύλη Παύλο στον Άλιμο ...είναι σχετικά... κοντά μου... ο δικός σου ποιος είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η FlyDiva είπε:

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσορισμα! Μου είπαν τα κορίτσια για κάποιους γιατρούς κ πραγματικά σας ευχαριστώ όλες πολύ! Μου πρότειναν κ τον Κονδύλη Παύλο στον Άλιμο ...είναι σχετικά... κοντά μου... ο δικός σου ποιος είναι; 

Ό δικός μου είναι ο Βασίλειος μοαγιωκος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που μενεις κορίτσι? Ίσως έτσι βοηθηθείς περισσότερο. Ο δικος μου πχ που τον εχω παρα πολλα χρονια, ειναι Πειραια και εχει και ιατρείο στο κέντρο και ξεγεννάει στο Ρεα. Αλλες κοπελες εχουν στα βορεια προάστια αλλες αλλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/6/2018 at 3:36 ΜΜ, ο/η FlyDiva είπε:

Καλησπέρα σας. Είμαι νεα στο φόρουμ σας και ομολογώ πως γράφτηκα διότι έμεινα χωρις γιατρό. Προσπαθώ εδώ και λίγους μήνες με τον άντρα μου για μωράκι αλλά μέχρι στιγμής τίποτα...εν το μεταξύ επικοινώνησα χθες με τον γιατρό μου να τον ρωτήσω για κάτι συμπτώματα που είχα και μου είπε ο έφυγε και πως μετατέθηκε στο δημόσιο. Το πρόβλημα μου είναι ότι εδώ στην αθηνα δεν ξέρω άλλους γυναικολόγους και επίσης ψάχνω κάποιον να συνεργάζεται με το ιασω μιας και η ασφάλεια μας είναι εκεί. Βρήκα κάποιους από την σελίδα της κλινικής όμως δεν τους γνωρίζω. Εάν κάποια γνωρίζει να μου προτείνει κάποιον θα το εκτιμούσα πολύ. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Ιωάννης Ράπτης.. Συνεργάζεται με Ιασώ και μεχρι πέρσι ηταν στην Γερμανία...και εγώ έψαχνα αρκετό καιρό για γυναικολόγο που να μου εμπνέει εμπιστοσύνη μέχρι που βρήκα αυτόν και μέχρι τώρα είμαι παρα πολυ ικανοποιημένη. Έχει τ ιατρείο του δίπλα στον Ευαγγελισμό..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Ιωάννης Ράπτης.. Συνεργάζεται με Ιασώ και μεχρι πέρσι ηταν στην Γερμανία...και εγώ έψαχνα αρκετό καιρό για γυναικολόγο που να μου εμπνέει εμπιστοσύνη μέχρι που βρήκα αυτόν και μέχρι τώρα είμαι παρα πολυ ικανοποιημένη. Έχει τ ιατρείο του δίπλα στον Ευαγγελισμό..:)

Μπορώ να σε ρωτήσω κάτι για αυτόν τον γιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/6/2018 at 3:36 ΜΜ, ο/η FlyDiva είπε:

Καλησπέρα σας. Είμαι νεα στο φόρουμ σας και ομολογώ πως γράφτηκα διότι έμεινα χωρις γιατρό. Προσπαθώ εδώ και λίγους μήνες με τον άντρα μου για μωράκι αλλά μέχρι στιγμής τίποτα...εν το μεταξύ επικοινώνησα χθες με τον γιατρό μου να τον ρωτήσω για κάτι συμπτώματα που είχα και μου είπε ο έφυγε και πως μετατέθηκε στο δημόσιο. Το πρόβλημα μου είναι ότι εδώ στην αθηνα δεν ξέρω άλλους γυναικολόγους και επίσης ψάχνω κάποιον να συνεργάζεται με το ιασω μιας και η ασφάλεια μας είναι εκεί. Βρήκα κάποιους από την σελίδα της κλινικής όμως δεν τους γνωρίζω. Εάν κάποια γνωρίζει να μου προτείνει κάποιον θα το εκτιμούσα πολύ. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Πέτσας Γεώργιος στο# ευγονία #Κωνσταντίνου βεντήρη 7 πίσω από το Χίλτον.  Ξεγεννάει στο Λητώ.ειναι εξειδικευμένος στιΣε εγκυμοσύνες υψηλού κινδύνου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 18/6/2018 at 4:05 ΜΜ, ο/η Doudou84 είπε:

Πέτσας Γεώργιος στο# ευγονία #Κωνσταντίνου βεντήρη 7 πίσω από το Χίλτον.  Ξεγεννάει στο Λητώ.ειναι εξειδικευμένος στιΣε εγκυμοσύνες υψηλού κινδύνου.

Κορίτσια μήπως έχετε κάποια άποψη για τον Φραγκουλιδη Μιχάλη στον Μαρούσι? Σκέφτομαι να ξεκινήσω σε αυτόν καθώς ψάχνω κ εγώ γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μ καλησπεραααα... Χρηστος Βαλινος... Θεος... Γ εμενα κ πολλες γνωστες μ.. Τ ιατρειο τ ειναι πισω απο τν αμερικανικη πρεσβεια... Κ ειναι μονο στο ιασω.. Κ πολυ υπερ τ φυσιολογικου τοκετού.. Σ ευχομαι σύντομα μ μωρακι... 

Τν εχω χρονια κ γεννησα τν φςβρουαριο μια μπεμπα στο ιασω.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...
στις On 18/6/2018 at 1:30 ΠΜ, ο/η Viktwria είπε:

Ιωάννης Ράπτης.. Συνεργάζεται με Ιασώ και μεχρι πέρσι ηταν στην Γερμανία...και εγώ έψαχνα αρκετό καιρό για γυναικολόγο που να μου εμπνέει εμπιστοσύνη μέχρι που βρήκα αυτόν και μέχρι τώρα είμαι παρα πολυ ικανοποιημένη. Έχει τ ιατρείο του δίπλα στον Ευαγγελισμό..:)

Καλησπέρα,είμαι καινούργια στο forum.Θα ήθελα αν ήταν εφικτό περισσότερες πληροφορίες για τον συγκεκριμένο γιατρό. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα! Θα προσθέσω κ το όνομα του δικού μου γιατρού που με βοήθησε να μείνω έγκυος! Λέγεται Παρτσινεβελος Γιώργος Κ πρόσφατα μεταφέρθηκε κ αυτός Ιασω (από το μητέρα). Είναι όμως στο Μαρούσι το ιατρείο οπότε δεν ξέρω κατά πόσο βολεύει ως απόσταση. 

Καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα ο γιατρός μου είναι ο κύριος Παρτσινεβελος που γέννησα μαζί του το δεύτερο μου παιδάκι το καλοκαίρι. Είναι εξαιρετικός και η μαία του φοβερή, 10 γέννες έκανα μαζί του άνετα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...