Μετάβαση σε περιεχόμενο
sofiefin1982

Ροζ υγρά 14 ημέρες μετά την ωορρηξια

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Εγώ από το μεσημέρι έχω τρελαθεί!!! Είμαι στην 29 ημέρα του κύκλου με σταθερό κύκλο 28 ημερών!!! Προσπαθώ 6 μήνες με τον καλό μου για νινί κ τίποτα!!! Αυτό τον μήνα πήρα τεστ ωορρηξιας κ ήρθαμε σε επαφή μέρα παρά μέρα κ τις μέρες κοντά στην ωορρηξια εντατικά!!!Μετά την ωορρηξια είχα πρησμενο στηθος πάρα πολύ!!! Σήμερα μετά απο μια κουραστική μέρα (είμαι δασκάλα) όταν γύρισα σπίτι είδα ροζ υγρά πολύ απαλού χρώματος!!! Έχω αγχωθεί πολύ!!! Μάλλον τζίφος κ αυτόν τον μήνα!!! Πάντως πόνο δεν έχω βρε κορίτσια!!!Τι λέτε εσείς? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Εγώ από το μεσημέρι έχω τρελαθεί!!! Είμαι στην 29 ημέρα του κύκλου με σταθερό κύκλο 28 ημερών!!! Προσπαθώ 6 μήνες με τον καλό μου για νινί κ τίποτα!!! Αυτό τον μήνα πήρα τεστ ωορρηξιας κ ήρθαμε σε επαφή μέρα παρά μέρα κ τις μέρες κοντά στην ωορρηξια εντατικά!!!Μετά την ωορρηξια είχα πρησμενο στηθος πάρα πολύ!!! Σήμερα μετά απο μια κουραστική μέρα (είμαι δασκάλα) όταν γύρισα σπίτι είδα ροζ υγρά πολύ απαλού χρώματος!!! Έχω αγχωθεί πολύ!!! Μάλλον τζίφος κ αυτόν τον μήνα!!! Πάντως πόνο δεν έχω βρε κορίτσια!!!Τι λέτε εσείς? 

Γεια σου κοριτσι! Χωρίς να.θελω να σου βαλω ιδέες μηπως ειναι αιματακι.εμφύτευσης?? Αν δεν σου εχει ερθει και αυριο.κανε ενα τεστακι! Εύχομαι να.Είναι θετικοτατο!!!

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Γεια σου κοριτσι! Χωρίς να.θελω να σου βαλω ιδέες μηπως ειναι αιματακι.εμφύτευσης?? Αν δεν σου εχει ερθει και αυριο.κανε ενα τεστακι! Εύχομαι να.Είναι θετικοτατο!!!

Καλησπέρα!!!! Μακάρι Mamounitsa μου!!!Είμαι ξαπλωμένη κ περιμένω!!! Αυτό με συμβούλεψε κ η μαία!!! Έλεγα να κάνω χοριακη αν δεν έρθει!!! 

στις πριν 54 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα!!!! Μακάρι Mamounitsa μου!!!Είμαι ξαπλωμένη κ περιμένω!!! Αυτό με συμβούλεψε κ η μαία!!! Έλεγα να κάνω χοριακη αν δεν έρθει!!! 

ακομα καλυτερα χορικη! απλα ελεγα μην ειχες σπιτι κανα τεστακι για πιο γρηγορα! να μας πεις τα αποτελεσματα!!!!! Τα καλυτερα ευχομαι!

Μακάρι να μην αδιαθετησω μέχρι το βράδυ κ θα πάω να κάνω χοριακη!!! Αν είναι εμφύτευση δεν θα έχω πολύ αίμα υποθέτω!!! Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!!! Θα σας πω νεότερα σε λίγες μέρες ή ώρες!!! 

• Like 2

Σχεδον ολες οι γυναικες εχουν ροζ υγρα 14 μερες μετα την ωορρηξια!!!!!! Ετσι ειναι ο κυκλος μας. Και μετα κοκκινιζουν

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νοητικές εξετάσεις σε έμβρυο πρώτη φορά ακούω. Μάλλον εννοούσε την αυχενική διαφάνεια που δείχνει την ύπαρξη κάποιων συνδρόμων όπως το Down και εκεί πρέπει να μπερδεύτηκε. Γνώμη μου είναι να κάνεις όσες εξετάσεις σου συστήσει ο γιατρός σου και να μην ξοδέυεσαι σε επιπλέον εξετάσεις που θα σε αγχώσουν κιόλας
    • Δεν το έχω ακούσει αυτό αλλά αυτό που ξέρω είναι πως είναι καλύτερα να έχει ζέστη για να είναι ζεστή ή κοιλιά δηλαδή καλύτερα τους καλοκαιρινούς μήνες....καλή επιτυχία....
    • Ποιες πηρες εσύ γιατί ψάχνω κ για μένα.οχι τίποτα μόνο με ενοχλούν οι ωοθήκες πως ήταν όταν κάναμε διέγερση καπώς έτσι.
    • Και εγω απο καβαλα!! Γέννημα θρεμα που λέμε! Εκει γέννησα και την κόρη μου. Αλλα μετακομισαμε Ξανθη εδω και 2,5 χρονια περίπου ! 
    • Καλημέρα κοριτσι μου. Λοιπόν αυτο ειναι κατι που δεν προκειτε να τ9 αποφύγεις έξω ολοκλήρου. Τωρα μπορεις να προφυλαχτείς με το να μην εχεις το μόντεμ στο ίδιο δωμάτιο που κοιμάσαι και γενικά να ειναι όσο ποιο μακρυά απο το δωμάτιο. Όπως επίσης και το ασύρματο τηλέφωνο. Με την ακτινοβολία του ασυρμάτου τηλεφώνου αυξάνονται οι πιθανότητες εμφάνισης αυτισμού στο παιδι. Για αυτο δεν πρεπει να ειναι κοντά σου και αν εχεις και σταθερό τηλέφωνο, καλυτερα κρατά αυτο τωρα και απενεργοποίησε το ασύρματο. Δυστυχώς δεν μπορεις να κανείς κατι αλλο, παντού υπάρχει ακτινοβολία, και μόνο που βλέπεις οτι το κινητο σου εχει σήμα απ9 τον πάροχο, σημαίνει οτι εκει κοντά εχει κεραίες τηλεφωνίας που ειναι τόσο μικρές και μοιάζουν με κουτάκι 3-4 εκ. Πλάτος και συνήθως τις βάζουν στα ισόγεια οικοδόμων για αναμετάδοση (αν δεν το ξέρεις δεν θα τις δεις ΠΟΤΕ). Αυτο ειναι πολυ χειρότερο απο το Ίντερνετ αλλα δεν αποφεύγετε!!!!!!!!
  • Νέες συζητήσεις