Μετάβαση σε περιεχόμενο
Lenaki1890

Ακόμη ένας μήνας χωρίς το επιθυμητό αποτέλεσμα..

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, κανονικά ήταν εχθές να μου ερθει περιοδος και ειναι αφαντη, έκανα ακόμη ένα τεστ εγκυμοσυνης και βγήκε αρνητικό, οπότε έγκυος δεν είμαι. Έχω αγχωθεί....Τι μπορεί να συμβαίνει. Να σημειώσω ότι και τα νεύρα μου είναι τσαταλια και όλο να κλαίω θέλω.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ναι καταλαβαίνω κ εγώ παρόλο που έχω σταθερό κύκλο θέλω να  μου έρθει να ξεκινήσω άμεσα τον επόμενο.. να κάνω τις επαφουλες μου κ να μπω στην αναμονή. Γρήγορα περνάνε οι μέρες . Μετά κολλάει όταν τελειώσεις τις επαφές κ περιμένεις..χαχα
    • Γεια σας κορίτσια, εγώ γέννησα 28/10 κι εμένα η μικρή μου ήταν ισχιακή και πριν βγούμε από το νοσοκομείο μου είπαν οι παιδίατροι να κάνουμε υπέρηχο ισχίων, και η ακτινολόγος μας είπε ότι καλύτερη φάση είναι στις 30 μέρες του μωρού.πρέπει να πω ότι έχω τρομοκρατηθεί μήπως το μωρό έχει εξάρθρημα, είδα τον νάρθηκα που πρέπει να φοράει για 3 μήνες και με έχει πιάσει εμένα ασφυξία, πώς θα το φορέσω αυτό στο μωρό?!θέλω να πάνε όλα καλά και να μην έχει απολύτως τίποτα το μωράκι μου.και κανένα άλλο.κρίμα να τυρανιούνται!!ξέρετε αν είναι συνηθισμένο να χρειάζονται κηδεμόνες?
    • Για να κατέβει πιο γρήγορα. Άμα την αφήσω μόνη της σωθήκαμε πάλι... Κ γω θέλω να ξεκινήσω νέο κύκλο. Να καθαρίσει καλά το ενδομητριο. Είχα ξαναπάρει κ τον Μάρτιο. Κάτι πάλι δε πήγε καλά με τη προγεστερονη υποψιάζομαι... Κλασσικά... Η επειδή μου έτυχαν όλες οι ασθένειες.. 
    • Α δε πας οπότε να ναι δηλαδή κατάλαβα... ΑΑ δεν έχει σκοπό να κατέβει αλλιώς?? Δες να φτιάξεις τον κύκλο σου κ πιστεύω μετά είναι θέμα χρόνου..όλα καλά θα πάνε..θα σου έρθει δηλαδή με το ντουφαστον?εγώ πονάω αλλά δεν κατεβαίνει έχω καφέ.. αύριο στην ώρα της κυρία...
    • Χαρά μου να σας ζήσει το μικρούλι σας... γερό κ δυνατό γρήγορα στο σπίτι σας...Τις ομορφότερες ευχές για το μωρό κ για σένα καλή ανάρρωση να πάμε όλα τέλεια... να μας λες τα νέα σου... σκορπάκι τελικά ήθελε να γίνει το μικρούλι....😉😉😘😘😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις