Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια τι κάνετε?Εγώ ανυπομονώ να ξεκινήσω μετά το Σεπτέμβρη μέσα σε όλες τις εξετάσεις είδα και την εξέταση θρομβοφιλιας μήπως γνωρίζετε πως την γράφουν?θα την κάνω στο λαϊκό.η Γραμματέας του ιατρού μου έγραψε πολλές μαζί με μικρή συμμετοχή τι ισχύει Τελικά?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια τι κάνετε?Εγώ ανυπομονώ να ξεκινήσω μετά το Σεπτέμβρη μέσα σε όλες τις εξετάσεις είδα και την εξέταση θρομβοφιλιας μήπως γνωρίζετε πως την γράφουν?θα την κάνω στο λαϊκό.η Γραμματέας του ιατρού μου έγραψε πολλές μαζί με μικρή συμμετοχή τι ισχύει Τελικά?

Είναι περίπου 12 εξετάσεις αν θυμάμαι καλά..από αυτές κάποιες γράφονται και κάποιες όχι, τουλάχιστον έτσι μου είπε ο γιατρός μου.. κοστίζουν αρκετά παρότι τις έγραψα σχεδόν όλες...τώρα εσύ που θα τις κάνεις στο λαϊκό ελπίζω να σου βγει πολύ λιγότερο...καλα αποτελέσματα!!!

Καλησπέρα ολο το πακέτο ελέγχου θρομβοφιλιας εχεις;Καί εγω δε θυμάμαι αν γράφονται τις ειχα κανει στο γυναικας υγειας το πιο φθηνό σε προσφορά που ειχα βρεί. Ευχομαι καλα αποτελεσματα

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @Bloublou85 με συγχωρεις αλλα επίτρεψέ μου να διαφωνησω σε αυτα που γραφεις.  Το οτι ο γιατρος πιστευει οτι μια κοπελα δεν κανει καλα ωαρια δε σημαινει οτι της λεει πως δεν εχει ουτε ενα ωαριο καλο.Αλλα οτι η πλειοψηφια των ωαριων μπορει να εχει ανωμαλιες. Γι αυτο κ πολλες κοπελες συβεχιζουν με φυσικους κυκλους κ παλευουν μηνες μεχρι να κανουν μια ετ. Γιατι επιμενεις τοσο πολυ σε αυτο;;; Δεν μπορω να καταλαβω τι δεν βρισκεις λογικο.  Επισης φυσικα κ ολοι οι αντρες εχουν κ καποια σπερματοζω;ρια με προβληματα κ ανωμαλιες. Αυτο ειναι γνωστο. Τελος, γραφεις οτι αποδεδειγμενα εκανε καλα ωαρια η @elviraice . Πώς το συμπεραινεις αυτο;  
    • Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!Εγώ έχω ακούσει καλά λόγια για κ.Γκαρά,κ.Αλεξανδρή κ Νταφόπουλο που νομίζω είναι στο Πανεπιστημιακό!!Γενικά η Λάρισα έχει καλούς γιατρούς!!
    • Kαλησπέρα κορίτσι κ με το καλό το μωράκι σου!!Φίλη μου που είναι τώρα έγκυςο μετράει καθημερινά το σακχαρό της!!Κ διαπίστωσε ότι οι τσίχλες sugar free της το ανέβαζαν απίστευτα!!Οπώς λεει κ η άλλη μς φίλη η στέβια επιτρέπεται!!
    • Καλησπέρα σας κοπέλες! Ο μικρός μου - αισίως 18 μηνών - την τελευταία εβδομάδα πετάγεται στο μέσο της νύχτας και βάζει τα κλάματα καισηκώνεται όρθιος μέσα στην κούνια του. Στην αρχή αιφνιδιάστηκα γιατί εχω ένα παιδί που στον ύπνο δεν με ταλαιπώρησε ποτέ ιδιαίτερα και την πρώτη βραδυά που το έκανε αυτό ανακατεύτηκε και ο άντρας μου και τον πήραμε στο κρεβάτι μας και αφού αποκοιμήθηκε τον επιστρέψαμε στο κρεβάτι του. Την επόμενη μέρα που μας το έκανε πήρα μια καρέκλα και κάθισα δίπλα του και αμέσως ξάπλωσε και σε 5 λεπτά είχε κοιμηθεί. Θέλω να ρωτήσω όσες το έχετε αντιμετωπίσει όχι πως να το αντιμετωπίσω γιατί ήδη ξέρω αλλά αν ξέρετε τον λόγο που μπορεί να του συμβαίνει αυτό. Δλδ μπορεί να βιώνει κάποιο άγχος; Κάτι άλλο;
    • Ακριβώς, είσαι 27 και μπορεί να μείνεις και έγκυος από εκεί που δεν το περιμένεις κιόλας. Όλα λύνονται, 2018 έχουμε, έχε πίστη και σύντομα θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!
  • Νέες συζητήσεις