Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια τι κάνετε?Εγώ ανυπομονώ να ξεκινήσω μετά το Σεπτέμβρη μέσα σε όλες τις εξετάσεις είδα και την εξέταση θρομβοφιλιας μήπως γνωρίζετε πως την γράφουν?θα την κάνω στο λαϊκό.η Γραμματέας του ιατρού μου έγραψε πολλές μαζί με μικρή συμμετοχή τι ισχύει Τελικά?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια τι κάνετε?Εγώ ανυπομονώ να ξεκινήσω μετά το Σεπτέμβρη μέσα σε όλες τις εξετάσεις είδα και την εξέταση θρομβοφιλιας μήπως γνωρίζετε πως την γράφουν?θα την κάνω στο λαϊκό.η Γραμματέας του ιατρού μου έγραψε πολλές μαζί με μικρή συμμετοχή τι ισχύει Τελικά?

Είναι περίπου 12 εξετάσεις αν θυμάμαι καλά..από αυτές κάποιες γράφονται και κάποιες όχι, τουλάχιστον έτσι μου είπε ο γιατρός μου.. κοστίζουν αρκετά παρότι τις έγραψα σχεδόν όλες...τώρα εσύ που θα τις κάνεις στο λαϊκό ελπίζω να σου βγει πολύ λιγότερο...καλα αποτελέσματα!!!

Καλησπέρα ολο το πακέτο ελέγχου θρομβοφιλιας εχεις;Καί εγω δε θυμάμαι αν γράφονται τις ειχα κανει στο γυναικας υγειας το πιο φθηνό σε προσφορά που ειχα βρεί. Ευχομαι καλα αποτελεσματα

• Like 1

στις On 13/6/2018 at 4:14 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα ολο το πακέτο ελέγχου θρομβοφιλιας εχεις;Καί εγω δε θυμάμαι αν γράφονται τις ειχα κανει στο γυναικας υγειας το πιο φθηνό σε προσφορά που ειχα βρεί. Ευχομαι καλα αποτελεσματα

ευχαριστώ κορίτσια κάποια μου τα έγραψε μέσω εοππυ..

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλησπερα σας κοριτσια !! μετα απο 5 μερες στο Νοσοκομειο ειμαι καλυτετα.. αυριο βγαινω απλα θα ειμαι ξαπλα και πολυ προσοχη..!! το θεμα που θελω να συζητησουμε ειναι αλλο.. Μαζι με μενα εμεινε εγκυος η αδερφη μου.. Ολα πηγαιναν τελεια.. Μετα την αυχενικη που την ζορισε αρκετα αρχισε να ποναει λιγο χαμηλα και να εχει περισσοτερα υγρα καπως κιτρινα και πηχτα.. Ο γιατρος ελεγε οτι ειναι ολα καλα ολα φυσιολογικα.. Την προηγουμενη εβδομαδα εκανε καποιες εξετασεις και ειχε πεσει τελειως το ανοσοποιητικο της.. και το λευκα αιμοσφαρια ηταν 20.000 ο γιατρος ειπε λοιμωξη.. εκει που ηρθε να δει εμενα στο Νοσοκομειο την ειδε κ ο γιατρος της και τη εκανε καλλιεργεια την ιδια μερα το βραδυ τελειωσαν ολα.. σπασαν τα νερα και τη επομενη μερα το πρωι αιμορραγια.. εχει παθει λοιμωξη στο αιμα και εχει χαθε ολο το αμνιακο.. Τωρα που σας μιλαω ειναι διπλα μου ξαπλωμενη και γω εψω πλανταξει στο κλαμμα.. Λεω δεν ειναι δυνατον.. Πως γινεται αυτο.. στα καλα καθουμενα.? Ο γιατρος ειπε να βγει γιατι θα παθει περισσοτερη ζημια.. η αδερφουλα μου υο εχει παρει ψυχραιμα ο μονος φοβος και αγχος ειναι η διαδικασια της αποβολης.. Αυριο θα της δωσουν  κατι χαπακια για να αρχισει να το αποβαλλει..  Τρεμω κλαιω χτυπιεμαι δεν μπορω να την βλεπω αλλο φοβισμενη.. Τι να κανω?? Πως να την κανω ν ξεχαστει λιγο?? Τουλαχιστον ειναο το 2ο παιδι της.. Δεν ξερω πως αντιμετωπιζεται ολο αυτο.. Πειτε μ σας παρακαλω ...
    • Nikona έτσι ξέρω ότι είναι πολύ ακριβά αλλά με νοιάζει κυρίως για τη σαλπιγγογραφια που λέει ότι δείχνει τρισδιάστατα.την υστεροσκοπηση μπορώ να τη κανω στο πανεπιστημιακό δωρεάν κ τη λαπαροσκόπηση αλλά αν ή σαλπιγγογραφια βγει καλή να γλιτωσω το χειρουργείο.
    • Έκανα μπάνιο τ μικρο κ ξάπλωσα.α.. έβλεπα τα ασιδερωτα εκεί να με κοιτάνε Αλλά τα άφησα...:///
    • @sansa ευχομαι να ειναι τα τυχερα σας ωαριακια αυτα! Με το καλο!  @Bloublou85 δεν την ξερω την εξεταση αλλα απο αυτο που διαβαζω πιστευω πως ή αυτη η υστεροσκοπηση που λεει δεν θα εχει καμια σχεση με την κλασσικη υστεροσκοπηση ή αυτο που ειπε η marillia οτι η τιμη ειναι χωρις τον γιατρο. Κι εγω 500€ πληρωσα την υστεροσκοπηση στο κεντρο εξωσωματικης (απο 700 αρχικη τιμη) Φιλη μου εκανε στο Ιασω υστεροσκοπηση ενα μηνα πριν κανει την 2η εμβρυομεταφορα της κ πληρωσε 1000€!! Κ τις καναμε σχεδον μαζι. Αυτη 1000 στο ιασω εγω 500 στο κεντρο ενωσωματικης. 
    • Ειλικρινα σας ευχαριστω παρα πολυ ολες!!! Αν μου ελεγε κανεις ενα χρονο πριν οτι εχει τοσες δυσκολιες μια εγκυμοσυνη θα τον ελεγα υπερβολικο!!! Τελικα εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λεμε... Εχθες πηγα για τον πρωτο μου υπερηχο ειδαμε μονο τον σακο και μια υποψια απο το φασολακι αλλα δεν ηταν σιγουρος ο γιατρος...ειμαι 5 εβδομαδων... αντι να το χαρω ολο αυτο μεχρι να ολοκληρωσω τις εξετασεις φοβαμαι... Βρηκαμε κι ενα ινομυωμα 2.5*2.. το πρωι με επιασε και κολικος εντερου...  Διπλωσα στα δυο!! Αφου τα σκεφτομαι απο την μια και γελαω και λεω ενταξει δεν ειναι δυνατον... Τι αλλο θα συμβει!!! 
  • Νέες συζητήσεις