Μετάβαση σε περιεχόμενο

εξέταση θρομβοφιλιας


Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια τι κάνετε?Εγώ ανυπομονώ να ξεκινήσω μετά το Σεπτέμβρη μέσα σε όλες τις εξετάσεις είδα και την εξέταση θρομβοφιλιας μήπως γνωρίζετε πως την γράφουν?θα την κάνω στο λαϊκό.η Γραμματέας του ιατρού μου έγραψε πολλές μαζί με μικρή συμμετοχή τι ισχύει Τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια τι κάνετε?Εγώ ανυπομονώ να ξεκινήσω μετά το Σεπτέμβρη μέσα σε όλες τις εξετάσεις είδα και την εξέταση θρομβοφιλιας μήπως γνωρίζετε πως την γράφουν?θα την κάνω στο λαϊκό.η Γραμματέας του ιατρού μου έγραψε πολλές μαζί με μικρή συμμετοχή τι ισχύει Τελικά?

Είναι περίπου 12 εξετάσεις αν θυμάμαι καλά..από αυτές κάποιες γράφονται και κάποιες όχι, τουλάχιστον έτσι μου είπε ο γιατρός μου.. κοστίζουν αρκετά παρότι τις έγραψα σχεδόν όλες...τώρα εσύ που θα τις κάνεις στο λαϊκό ελπίζω να σου βγει πολύ λιγότερο...καλα αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ολο το πακέτο ελέγχου θρομβοφιλιας εχεις;Καί εγω δε θυμάμαι αν γράφονται τις ειχα κανει στο γυναικας υγειας το πιο φθηνό σε προσφορά που ειχα βρεί. Ευχομαι καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/6/2018 at 4:14 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα ολο το πακέτο ελέγχου θρομβοφιλιας εχεις;Καί εγω δε θυμάμαι αν γράφονται τις ειχα κανει στο γυναικας υγειας το πιο φθηνό σε προσφορά που ειχα βρεί. Ευχομαι καλα αποτελεσματα

ευχαριστώ κορίτσια κάποια μου τα έγραψε μέσω εοππυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...