Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες.. Μήπως γνωρίζετε κάποιο ειδικό εμβρυολόγο από τον οποίο μείνατε ευχαριστημένη στην αμνιοπαρακέντηση? Και σε ποιο νοσοκομείο την κάνατε? Ευχαριστώ ! 

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• να κάνω πάλι μια ερώτηση. φυσικα μιλάω από τη σκοπιά της φυσιολογικής σύλληψης, αλλά μια και έθιξες το ουρεόπλασμα. Παίζει να μην ξέρω σχεδόν καμία που να μη βγηκε θετική στο ουρεόπλασμα (έγκυο φίλη μου που έκανε αυτές τις καθιερωμένες εξετάσεις στο α' τριμηνο). Επηρεάζει κατι βρε κορίτσια σχετικά με τη σύλληψη και την εμφύτευση ή ειναι στα πλαίσια της υπερβολής των γιατρών θα κάνουμε "το τέλειο περιβάλλον". Εχω ακούσει ότι πολλοί δε δίνουν βάση, κάνεις μια αγωγή σαφώς απο τη στιγμή που το βρίσκεις, αλλα γενικά δεν αποτελεί προβλημα. Φυσικα και ο γιατρός ειναι αυτός που ξέρει.
    • καλα στα 30 και εγω αμολουσα. αχαχαχαχαχ
    • Ε αυτό σκέφτομαι κ εγώ πολλές φορές κ παίρνω κουράγιο.... 💕
    • Κορίτσια ήρθε χθες μια κοπέλα πελάτισσα κ μου είπε ότι θα υιοθετήσει παιδάκι.. έχει κάνει 18 εξωσωματικες κ πράγματικα την θαύμασα τόσο που το προσπαθεί κ είναι με το χαμόγελο.. με συγκίνησε.. 
    • Λογικά άμα κάνεις τεστ θα δείξει αφού έχεις μπει στις καθυστέρησεις.. ίσως άμα κάνεις κ βγεί αρνητικο να σου έρθει  ..
  • Νέες συζητήσεις