Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες.. Μήπως γνωρίζετε κάποιο ειδικό εμβρυολόγο από τον οποίο μείνατε ευχαριστημένη στην αμνιοπαρακέντηση? Και σε ποιο νοσοκομείο την κάνατε? Ευχαριστώ ! 

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Γεια σας κορίτσιαα! Εμείς είμαστε 3 μηνών και 7 ημερων..κάναμε πριν λίγες μέρες το δεύτερο εμβόλιο..τη λυπήθηκε η ψυχη μου..Ήταν όλο όρεξη..χαμογελουσε στην παιδίατρο και έκανε ήχους και γκριματσες και εμείς την τσιμπισαμε εκεινη την ώρα..Με αποτέλεσμα να κλάψει τόσο πολύ..🙁 Ηρθαμε στη Χαλκιδική πάλι χθες για λίγες μέρες ακόμα..Είναι λες και είναι στο χώρο της..Πολύ πολύ ήρεμη και χαρούμενη..κάνει συνεχεια ήχους...ουυυυ ...αουυυ...οοοο...Τα συνοδεύει με γκριματσες και τρελαινομαστε.. Όλη μέρα με το χέρι στο στόμα και γεματη σάλια-φουσκαλιτσες.. Πιάνει πλέον κανονικα-χθες έκανε και πρώτη φορά την κίνηση να βάλει το παιχνίδι στο στόμα της..  Αυτά τα νεακια μας!!!!φιλακια πολλααα!
    • ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ......ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΕ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!
    • Και εμένα απίστευτο μου φαίνεται!!! Την Πέμπτη θα πάμε εμείς για να ακούσουμε καρδουλα και θα είμαι 6+4! 
    • ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!!ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΗΔΗ ΝΑ ΧΑΖΕΥΩ ΠΑΙΔΙΚΑ!!!!!
    • Μπράβο κορίτσι μου, συγχαρητήρια!!! Άντε μακάρι να την ακούσεις, νομίζω ότι έχεις πιθανότητες!!! Εγώ την τρίτη έχω ραντεβού!!! 
  • Νέες συζητήσεις