Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγώ ποτέ θα γίνω μάνα????


Λίνα88

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαγκι30 είπε:

Λίνα μην στεναχωριέσαι.......Θα ρθει όταν θελήσει.εγω έτσι σκέφτομαι.και περιμένω.εμεις που δεν έχουμε σταθερό κύκλο δυστυχώς θα ταλειπωρηθουμε λίγο παραπάνω.Εχε πίστη.θα πάμε και διακοπουλες.θα χαλαρώσουμε.και θα ρθει.

Είναι μεγάλο πρόβλημα ο κύκλος δυστυχώς. Μακαρι τουλάχιστον να είναι μόνο το άγχος που θα πρέπει να αντιμετωπίσουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι αλλα μη στεναχωριεσαι συνεχίστε τις προσπάθειες σας κάνε ενα τσεκ ορμονολογικο ρύθμισε την περίοδο και παρακολουθώ ωορρηξία απόλαυσε το καλοκαίρι Ευχαριστήσου τό και πετά το άγχος Εύχομαι οτι καλυτερο ☺??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Λυπάμαι αλλα μη στεναχωριεσαι συνεχίστε τις προσπάθειες σας κάνε ενα τσεκ ορμονολογικο ρύθμισε την περίοδο και παρακολουθώ ωορρηξία απόλαυσε το καλοκαίρι Ευχαριστήσου τό και πετά το άγχος Εύχομαι οτι καλυτερο ☺??

Να σαι καλά!!!!  Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!  Αχ βρε κορίτσια ευτυχώς που υπάρχει κι αυτό κ παίρνουμε κουράγιο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Λίνα88 είπε:

Καλημέρα!! 

Έχεις δίκιο πρέπει να το πάρω απόφαση κ να κάνω τις απαραίτητες εξετάσεις.  Απλά κ μόνο που θα μπω στη διαδικασία αυτή αρρωσταίνω. Είχα μια κακή εμπειρία από γυναικολόγους Περισυ κ με έχει πιάσει μεγάλη φοβία. 

Γεια σου λινα! Συμφωνω κι εγω οτι πρεπει να κανεις. Δες το ως ενα βημα που θα σε φερει πιο κοντα στο στοχο σου οχι σαν υποχρεωση. 

Υπαρχει το ενδεχομενο να εισαι πληρως περδικι αλλα σε περιπτωση που κατι εχει στραβωσει οσο πιο νωρις το μαθεις τοσο πιο καλα. 

Επισης σε περιπτωση που μεινεις ειναι μια καλη γνωση να ξερεις αν εχεις κατι!

Ή πχ μπορει να μη μενεις απο μια απλη ανεπαρκεια D και να αγχωνεσαι αδικως!

Σου ευχομαι καλη επιτυχια και συντομα διπλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Λίνα88 είπε:

Είναι μεγάλο πρόβλημα ο κύκλος δυστυχώς. Μακαρι τουλάχιστον να είναι μόνο το άγχος που θα πρέπει να αντιμετωπίσουμε. 

Γεια σου κορίτσι!!! Διάβασα το θέμα με τον κύκλο σου, είχα πολύ μεγάλο θέμα με την περίοδο. Σε συμβουλεύω να τσεκάρεις σύνδρομο πολυκυστηκών, προλακτίνη, βιταμίνη d και θυρεοειδή. Είχα θέμα και στα 4, τα κοντρόλαρα και τώρα είμαι στη 10η βδομάδα!! Που μένεις? Έχεις κάποιον ΚΑΛΟ γυναικολόγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η alexandraki είπε:

Γεια σου κορίτσι!!! Διάβασα το θέμα με τον κύκλο σου, είχα πολύ μεγάλο θέμα με την περίοδο. Σε συμβουλεύω να τσεκάρεις σύνδρομο πολυκυστηκών, προλακτίνη, βιταμίνη d και θυρεοειδή. Είχα θέμα και στα 4, τα κοντρόλαρα και τώρα είμαι στη 10η βδομάδα!! Που μένεις? Έχεις κάποιον ΚΑΛΟ γυναικολόγο?

Alexandraki καλησπερα!!εχω φοβεροοο θεμα με τον κυκλο μου... Θεματάρααα θα ελεγα.. Τη μια εχω κυκλο 35 ημερων, την αλλη εχω κυκλο 38 ημερων.. Μετα 42 ημερων.. Κ αυτο τον μηνα ειμαι 51η μερα απο την τελευταια φορα που ειχα περιοδο και περιοδος ΤΙΠΟΤΑ.. Χτες εκανα τεστ εγκυμοσυνης,πιο αρνητικο δεν γινεται.. Δεν ειμαι ευχαριστημενη απο τη γυναικολογο μου,νιωθω οτι δε με προσεχει και το περναει ετσι στον αερα...Δεν ειμαι 'κοριτσάκι' κιολας.. Στενευουν τα περιθωρια.. Αν μπορουσες να μου πεις ποιος ειναι ο γυναικολογο σου... Θα το εκτιμουσα πολυυυ πολυυυ.. Εχω απογοητευτει η αληθεια ειναι.. Πρεπει να το αντιμετωπισω αμεσα, γιατι βλεπω οτι χειροτερευει το προβλημα... Αν μπορεις να βοηθησεις.. Ευχαριστώ πολυ και σου ευχομαι ολα με το καλο!Κατ'ευχην! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η alexandraki είπε:

Γεια σου κορίτσι!!! Διάβασα το θέμα με τον κύκλο σου, είχα πολύ μεγάλο θέμα με την περίοδο. Σε συμβουλεύω να τσεκάρεις σύνδρομο πολυκυστηκών, προλακτίνη, βιταμίνη d και θυρεοειδή. Είχα θέμα και στα 4, τα κοντρόλαρα και τώρα είμαι στη 10η βδομάδα!! Που μένεις? Έχεις κάποιον ΚΑΛΟ γυναικολόγο?

Με το καλό σ εύχομαι!! 

Δυστυχώς ζω σε επαρχία. Είχα κάποιο σταθερό γιατρό μέχρι Περισυ όπου πήγαινα κ έκανα τον ετήσιο έλεγχο. Όμως δυστυχώς αμέλησε κάτι κ με τρόμαξε, δεν ήταν κάτι σημαντικό τελικά αλλά μέχρι να το ανακαλύψω άστα.. οπότε φέτος θα πάω σε άλλον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η oasis είπε:

Alexandraki καλησπερα!!εχω φοβεροοο θεμα με τον κυκλο μου... Θεματάρααα θα ελεγα.. Τη μια εχω κυκλο 35 ημερων, την αλλη εχω κυκλο 38 ημερων.. Μετα 42 ημερων.. Κ αυτο τον μηνα ειμαι 51η μερα απο την τελευταια φορα που ειχα περιοδο και περιοδος ΤΙΠΟΤΑ.. Χτες εκανα τεστ εγκυμοσυνης,πιο αρνητικο δεν γινεται.. Δεν ειμαι ευχαριστημενη απο τη γυναικολογο μου,νιωθω οτι δε με προσεχει και το περναει ετσι στον αερα...Δεν ειμαι 'κοριτσάκι' κιολας.. Στενευουν τα περιθωρια.. Αν μπορουσες να μου πεις ποιος ειναι ο γυναικολογο σου... Θα το εκτιμουσα πολυυυ πολυυυ.. Εχω απογοητευτει η αληθεια ειναι.. Πρεπει να το αντιμετωπισω αμεσα, γιατι βλεπω οτι χειροτερευει το προβλημα... Αν μπορεις να βοηθησεις.. Ευχαριστώ πολυ και σου ευχομαι ολα με το καλο!Κατ'ευχην! 

μολις σου εστειλα μνμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...