Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχα τ πωμα είναι μεγαααααλο κ παχια βλεννα.. αλλωτε με αίμα άλλη τα Όχι

 

Σκαλωσα στ ήμασταν 2 μετά 4 ???

αχαχαχαχα λες ή αυτή δε ξέρει πρόσθεση ή κάτι μας κρύβει!!! :-p 

τι είναι το tandem?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Ονουςμαςειναιαληταριο ακόμα είσαι κρυωμένη!?? Τι ώρα έχεις ραντεβού!!????? Αχ θα σου πει ποια. Μέρα θα γίνει εεε! Πω πω αγονια φουλ! @Sotoαυτά όλα που σε έχουν πιάσει είναι πάρα πολύ λογικά! Και εμένα με έχουν πιάσει τέτοιες ανυσηχιες τώρα έχω αρχίσει να σκέφτομαι τη σοβαρότητα τις κατάστασης φοβάμαι τη γέννα αν θα καταλάβω τους πονους όπως είπα αν θα πονέσω αν θα προλάβω να πάω να είναι καλά το μωρό θα μπορέσω να θήλασω? Τι θα κάνω που δεν θα έχω καμία βοήθεια και θα είμαστε εγώ ο άντρας μου κ το νινί!? Αλλάαααα μη σκας θα τα καταφέρουμε θα δεις!! Και εγω πιστεύω είσαι σε τελική ευθεία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας διαβαζω κ σας χαιρομαι γιατι μου βγαζετε ολες πολυ πιο μεγαλη ψυχραιμια απο μενα κ διακρινω κ ανυπομονησια πραγμα που εγω απ το φοβο δεν την εχω καθολου. 36+3 σημερα, αυριο δευτερο νον στρες κ τρεμω στην ιδεα οτι θα μου βαλει χερι για εξεταση. Οποια εχω ρωτησει λεει οτι αυτο ποναει πολυ! @Soto εσυ που κοντευεις, σε εξετασε με χερι; απο το 10 μεχρι το 10 ποσο πονεσε;??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Soto είπε:

αχαχαχαχα λες ή αυτή δε ξέρει πρόσθεση ή κάτι μας κρύβει!!! :-p 

τι είναι το tandem?

Χαχαχχα Ε μα λέω έχει 2 και δε τ λέει αχαχχα...

 Tandem λέγεται όταν θηλάζει 2 παιδιά μαζί..*(ταυτόχρονα)* εξ ου κ η λεξη είτε δίδυμα είτε διαφορετικής ηλικίας.. Όπως ο δικος μ με το μωρό.

Κλείσαμε 26 μήνες θηλασμού .. απίστευτο μ.φαινεται ??

Ελπ ιζω Να τα καταφέρω πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Κοριτσια μου σας διαβαζω κ σας χαιρομαι γιατι μου βγαζετε ολες πολυ πιο μεγαλη ψυχραιμια απο μενα κ διακρινω κ ανυπομονησια πραγμα που εγω απ το φοβο δεν την εχω καθολου. 36+3 σημερα, αυριο δευτερο νον στρες κ τρεμω στην ιδεα οτι θα μου βαλει χερι για εξεταση. Οποια εχω ρωτησει λεει οτι αυτο ποναει πολυ! @Soto εσυ που κοντευεις, σε εξετασε με χερι; απο το 10 μεχρι το 10 ποσο πονεσε;??????

Δε ξέρω να σου πω, γιατι δε μου έβαλε χέρι! Το έχουμε συζητήσει κ είναι της άποψης ότι δεν βάζεις χέρι από κάτω μέχρι να παμε μαιευτήριο. Εκεί χρειάζεται για να δουν τη διαστολή. Ο πόνος λέει είναι τόσο πολύς γιατί ο τράχηλος είναι πολύ σκληρός σε αυτή τη φάση.. εσένα θα σου βάλει σίγουρα; Αν του πεις ότι δεν θες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Κοριτσια μου σας διαβαζω κ σας χαιρομαι γιατι μου βγαζετε ολες πολυ πιο μεγαλη ψυχραιμια απο μενα κ διακρινω κ ανυπομονησια πραγμα που εγω απ το φοβο δεν την εχω καθολου. 36+3 σημερα, αυριο δευτερο νον στρες κ τρεμω στην ιδεα οτι θα μου βαλει χερι για εξεταση. Οποια εχω ρωτησει λεει οτι αυτο ποναει πολυ! @Soto εσυ που κοντευεις, σε εξετασε με χερι; απο το 10 μεχρι το 10 ποσο πονεσε;??????

Ελπ ιζω Να μην σε τραυματίσει ο γιατρός.. κοίτα η 1η φορά πονάει μετά είναι κάπως καλύτερα... 

Σου είπε θα σε δει από κάτω κιόλας ;

Εμένα με ειδ αν Αλλά εδώ είναι αλλιως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχχα Ε μα λέω έχει 2 και δε τ λέει αχαχχα...

 Tandem λέγεται όταν θηλάζει 2 παιδιά μαζί.. είτε δίδυμα είτε διαφορετικής ηλικίας.. Όπως ο δικος μ με το μωρό.

Κλείσαμε 26 μήνες θηλασμού .. απίστευτο μ.φαινεται ??

Ελπ ιζω Να τα καταφέρω πάλι.

χαχαχαχα

κ μένα που το διαβάζω απίστευτο μου φαίνεται!! Γιατι να μη τα καταφέρεις; έχεις βρει την συνταγή τώρα!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μου ειπε αλλα απο αλλες που ξερω τις ειχε βαλει, αχ χριστε μου πως τρεμω ετσι;;;; δηλαδη αν φοβαμαι το χερι πως θα βγαλω ανθρωπο απο κει; ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχαχαχα

κ μένα που το διαβάζω απίστευτο μου φαίνεται!! Γιατι να μη τα καταφέρεις; έχεις βρει την συνταγή τώρα!! ? 

Χαχα συνταγή λέει .. 

Απλα θέλει υπομονή :( θα δείξει. . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Δεν μου ειπε αλλα απο αλλες που ξερω τις ειχε βαλει, αχ χριστε μου πως τρεμω ετσι;;;; δηλαδη αν φοβαμαι το χερι πως θα βγαλω ανθρωπο απο κει; ???

Νομίζω είναι νωρίς να σε δει από κάτω ... λογικό να φοβάσαι.. Εγώ είχα πάει άνετη τότε χαχα μέχρι π έτρεμα μετά ???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Δεν μου ειπε αλλα απο αλλες που ξερω τις ειχε βαλει, αχ χριστε μου πως τρεμω ετσι;;;; δηλαδη αν φοβαμαι το χερι πως θα βγαλω ανθρωπο απο κει; ???

Χαχαχα σαν και εσένα είμαι και εγώ φοβάμαι και για το χέρι βασικά φοβάμαι ότι θα πονέσω τόσο πολύ και θα φοναζω μέσα στο ιατρειο και θα γελάνε όλες εκεί μέσα χαχα! 

Επίσης φοβάμαι τη γέννα τόσο μα τόσο πολύ που δεν το φαντάζεσαι αλλά από την άλλη εν μπορώ να κουνηθω επίσης αν δε γεννήσω κάθε μέρα θα έχω αγονια πως θα είναι να γεννήσουμε να τελειώνουμε!! Άσε που εδώ που τα λέμε δεν τη γλυτώνουμε χαχαχ!! Πραγματικά ο Θεός βοηθός! Κάποιες επίσης λένε πως το χέρι δεν πονάει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Δεν μου ειπε αλλα απο αλλες που ξερω τις ειχε βαλει, αχ χριστε μου πως τρεμω ετσι;;;; δηλαδη αν φοβαμαι το χερι πως θα βγαλω ανθρωπο απο κει; ???

όντως κ μένα νωρίς μου φαίνεται στις 36 εβδ.
Μωρέ θα τον βγάλεις, θα βρεις τη δύναμη εκεινη την ώρα κ τσουπ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@Ονουςμαςειναιαληταριο ακόμα είσαι κρυωμένη!?? Τι ώρα έχεις ραντεβού!!????? Αχ θα σου πει ποια. Μέρα θα γίνει εεε! Πω πω αγονια φουλ! @Sotoαυτά όλα που σε έχουν πιάσει είναι πάρα πολύ λογικά! Και εμένα με έχουν πιάσει τέτοιες ανυσηχιες τώρα έχω αρχίσει να σκέφτομαι τη σοβαρότητα τις κατάστασης φοβάμαι τη γέννα αν θα καταλάβω τους πονους όπως είπα αν θα πονέσω αν θα προλάβω να πάω να είναι καλά το μωρό θα μπορέσω να θήλασω? Τι θα κάνω που δεν θα έχω καμία βοήθεια και θα είμαστε εγώ ο άντρας μου κ το νινί!? Αλλάαααα μη σκας θα τα καταφέρουμε θα δεις!! Και εγω πιστεύω είσαι σε τελική ευθεία!! 

Το βραδακι εχωω.. Ναιι λογικα θα μ πειι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα σαν και εσένα είμαι και εγώ φοβάμαι και για το χέρι βασικά φοβάμαι ότι θα πονέσω τόσο πολύ και θα φοναζω μέσα στο ιατρειο και θα γελάνε όλες εκεί μέσα χαχα! 

Επίσης φοβάμαι τη γέννα τόσο μα τόσο πολύ που δεν το φαντάζεσαι αλλά από την άλλη εν μπορώ να κουνηθω επίσης αν δε γεννήσω κάθε μέρα θα έχω αγονια πως θα είναι να γεννήσουμε να τελειώνουμε!! Άσε που εδώ που τα λέμε δεν τη γλυτώνουμε χαχαχ!! Πραγματικά ο Θεός βοηθός! Κάποιες επίσης λένε πως το χέρι δεν πονάει!! 

Κ εγω φοβαμαι μηπως απ τον πανικο μου κ τον πονο δεν μπορεσω βα συνεργαστω! Αλλα δεν εχω φτασει στο σημειο το δικο σου να λεω αντε να γεννησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Νομίζω είναι νωρίς να σε δει από κάτω ... λογικό να φοβάσαι.. Εγώ είχα πάει άνετη τότε χαχα μέχρι π έτρεμα μετά ???

 

Τελειααααα

Αυτοκτονω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Soto είπε:

όντως κ μένα νωρίς μου φαίνεται στις 36 εβδ.
Μωρέ θα τον βγάλεις, θα βρεις τη δύναμη εκεινη την ώρα κ τσουπ! 

Τι να πω, θα παω αυριο χεσμενη κ θα σας πω. Μα δεν μου καθεται κ ο αντρας μου ρε γαμωτη να μαλακωσει ο τραχηλος που λενε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Τι να πω, θα παω αυριο χεσμενη κ θα σας πω. Μα δεν μου καθεται κ ο αντρας μου ρε γαμωτη να μαλακωσει ο τραχηλος που λενε???

ααααααααααχααχαχαχαχαχαχααχαχαχχααχχααχχαα ούτε κ μένα ο άτιμος!!!! κ έκανα κ τη βλακεία του έδειξα που είναι το κεφάλι κ μου λέει ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ!!!!! χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Soto είπε:

ααααααααααχααχαχαχαχαχαχααχαχαχχααχχααχχαα ούτε κ μένα ο άτιμος!!!! κ έκανα κ τη βλακεία του έδειξα που είναι το κεφάλι κ μου λέει ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ!!!!! χαχαχαχαχα

???κ ο δικος μου ενω καναμε πριν κανονικα τωρα που ειδε οτι το κεφαλι ειναι προς τα κατω ενω του πε ο γιατρος φουλ σεξ, δεν με πλησιαζει. Σιγα ρε δεν φτανει μεχρι εκειιιι...φανταζομαι!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η atha_g είπε:

???κ ο δικος μου ενω καναμε πριν κανονικα τωρα που ειδε οτι το κεφαλι ειναι προς τα κατω ενω του πε ο γιατρος φουλ σεξ, δεν με πλησιαζει. Σιγα ρε δεν φτανει μεχρι εκειιιι...φανταζομαι!!!???

χαχαα μπαα δεν ενοχλει το μωρο! εγω το ριχνω κ στο φιλοτιμο του λεω μα θα βοηθησεις εμένα! δε θες να με βοηθησεις; δε με αγαπας;; τίποτα αυτός. τέτοια φιλιά που ανταλλάσσουμε ούτε στο δημοτικό :-p 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα πάρα πολύ ωραία ούτε εμένα κοριτσάκι μου κάθεται μη σκατε πάρτε τους δρόμους ανεβείτε βουνά χαχαχα! @Ονουςμαςειναιαληταριο φυσικά να μπεις να μας πεις. Νέα ε!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχαα μπαα δεν ενοχλει το μωρο! εγω το ριχνω κ στο φιλοτιμο του λεω μα θα βοηθησεις εμένα! δε θες να με βοηθησεις; δε με αγαπας;; τίποτα αυτός. τέτοια φιλιά που ανταλλάσσουμε ούτε στο δημοτικό :-p 

Χαχαχαχα κ εμεις ασε που υποψιαζομαι οτι επιτηδες τρωει κατι σε κρεμμυδι γιατι ξερει οτι δεν τον πλησιαζω...??? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Χαχαχαχα κ εμεις ασε που υποψιαζομαι οτι επιτηδες τρωει κατι σε κρεμμυδι γιατι ξερει οτι δεν τον πλησιαζω...??? 

 

ααχαχαχα εντάξει πεθαίνω!!! ρεεε μου φτιάξατε το κέφι!! ❤️❤️❤️ σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα πάρα πολύ ωραία ούτε εμένα κοριτσάκι μου κάθεται μη σκατε πάρτε τους δρόμους ανεβείτε βουνά χαχαχα! @Ονουςμαςειναιαληταριο φυσικά να μπεις να μας πεις. Νέα ε!!!

 

Ναιιι αμε!!

Ρε ποσο γελαααααω αχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε δεν γίνεται αλλιώς μου λέει δεν μπορώ να σκεφτώ ότι ενοχλώ το μωρό χαχαχα του λέω πίστεψε με δεν καταλαβενει αλλά αυτός αμετακίνητος! Έτσι κ εγώ βγήκα σήμερα περπάτησα περίπου κάνα 40 λεπτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ε δεν γίνεται αλλιώς μου λέει δεν μπορώ να σκεφτώ ότι ενοχλώ το μωρό χαχαχα του λέω πίστεψε με δεν καταλαβενει αλλά αυτός αμετακίνητος! Έτσι κ εγώ βγήκα σήμερα περπάτησα περίπου κάνα 40 λεπτό! 

Χανει την ευκαιριαα πες του, μετα σε κανα διμηνο θα ξανα δει σεξ ;ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...