Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

Χάχα πόσα σκυψηματα ε άστα με το ζόρι να βάλω παπούτσια και καλολτσες άμα είναι εδώ ο άντρας μου αυτός μου τα βάζει χαχα! 

Ναι για τα πονακία λέω ποτέ είναι ρε παιδί μου γενναω να ξέρω μην ενοχλώ το γιατρό αν είναι και δε γενναω χαχα! 

Δεν πιστεύω να είχαμε απρόοπτο να εσπασαν τίποτα νερά!? Λογικά κάπου θα τριγυρνάει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Για τα ρούχα λέτε μόνο εγώ σήμερα εσκηψα να βάλω τα παπούτσια μου και βελαξα!!! Η κοιλια. Μου είναι τεράστια!! @Ονουςμαςειναιαληταριοπαιδί μου όλα καλά εσύ που κριβεσαι?? 

Χαχαχ εδωωω ειμαι και εγω! Καλα ειμαι μαλλον την πατησα και ψιλοαρρωστησα ποναει ο λαιμος μ και κυκλοφορω με μασκα μην κολλησω τον μικρο!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Χαχαχ εδωωω ειμαι και εγω! Καλα ειμαι μαλλον την πατησα και ψιλοαρρωστησα ποναει ο λαιμος μ και κυκλοφορω με μασκα μην κολλησω τον μικρο!! 

 

Ωχ σοβαρά!? Με αυτό τον καιρό τώρα?? Και εμείς λέγαμε μήπως χάσαμε κάνα γεννητούρι χαχα! Περαστικά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω πολύ προσοχή κοριτσια με τον καιρό μην την πατήσουμε! 

@Mamounitsa δε νομίζω να ναι πονακια περιοδου Αυτά που θα έχουμε Τότε Αλλά δυνατοί πόνοι! Χαχαχ δηλ. Σίγουρα θα καταλάβουμε ότι γενναμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Ω πολύ προσοχή κοριτσια με τον καιρό μην την πατήσουμε! 

@Mamounitsa δε νομίζω να ναι πονακια περιοδου Αυτά που θα έχουμε Τότε Αλλά δυνατοί πόνοι! Χαχαχ δηλ. Σίγουρα θα καταλάβουμε ότι γενναμε! 

Πολλές τα περιγράφουν σαν πονακία περιόδου! Ποιος ξέρει θα το καταλάβουμε από πολύ κοντά σε λίγο χαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ωχ σοβαρά!? Με αυτό τον καιρό τώρα?? Και εμείς λέγαμε μήπως χάσαμε κάνα γεννητούρι χαχα! Περαστικά!! 

Χαχαχ οχι δεν γενναω εγω ??

Σε ευχαριστωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Χαχαχ οχι δεν γενναω εγω ??

Σε ευχαριστωωω!!!

Περαστικά..?.. Μόνο πυρετό μη αναβάσεις παρσκουλουθησε το.. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Περαστικά..?.. Μόνο πυρετό μη αναβάσεις παρσκουλουθησε το.. .

Ελπιζωω οχιι!! 

Γενικα δεν ανεβαζω καθολου ευκολαα!!

Ευχαριστω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κορίτσια γίνεται χαμός με αυτές τις κωλο ιώσεις.. και εγω χάλια ειμαι και η μεγάλη μου κόρη το ίδιο (την κόλλησε απο τον παιδικό) και όλη μέρα αερίζω μη κολλήσει και η μπεμπα μας... 

@Ονουςμαςειναιαληταριο παρακολουθα τον πυρετό γιατι ειναι λιγο επικυνδινο να ανεβάσεις πολυ.. δεν ξερω σε ποια εβδομάδα είσαι αλλα εγω ήμουν στον μηνα μου και έτυχε να αρρωστήσω και μου είπε η γιατρος αν δεις 39 έρχεσαι αμέσως στο νοσοκομείο, οπότε εχε τον νου σου!! Περαστικά σε όλες μας!!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Αχ ρε κορίτσια γίνεται χαμός με αυτές τις κωλο ιώσεις.. και εγω χάλια ειμαι και η μεγάλη μου κόρη το ίδιο (την κόλλησε απο τον παιδικό) και όλη μέρα αερίζω μη κολλήσει και η μπεμπα μας... 

@Ονουςμαςειναιαληταριο παρακολουθα τον πυρετό γιατι ειναι λιγο επικυνδινο να ανεβάσεις πολυ.. δεν ξερω σε ποια εβδομάδα είσαι αλλα εγω ήμουν στον μηνα μου και έτυχε να αρρωστήσω και μου είπε η γιατρος αν δεις 39 έρχεσαι αμέσως στο νοσοκομείο, οπότε εχε τον νου σου!! Περαστικά σε όλες μας!!!!! ???

Ναα σαι καλαα!! Περαστικαα και σε εσας ?

Αυριο θα ειμαι 38 και δεν θελω να γενναω κρυωμενη:ρ 

Ευτυχως εχω μονο πονολαιμο και τρεχει η μυτη μουυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ναα σαι καλαα!! Περαστικαα και σε εσας ?

Αυριο θα ειμαι 38 και δεν θελω να γενναω κρυωμενη:ρ 

Ευτυχως εχω μονο πονολαιμο και τρεχει η μυτη μουυ!!

Ααα σε καταλαβαίνω και εγω αυτο έλεγα να δείτε που θα γεννάω άρρωστη και πως θα σπρώξω με το μπούκωμα χαχα!!! 

Αλλα ευτυχώς έφυγε!! 

Πωπω κοντευεις!! Άντε με έναν πόνο!(το με έναν πόνο ειναι το μεγαλύτερο ψέμα που ειπώθηκε ποτέ χαχα) 

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Ααα σε καταλαβαίνω και εγω αυτο έλεγα να δείτε που θα γεννάω άρρωστη και πως θα σπρώξω με το μπούκωμα χαχα!!! 

Αλλα ευτυχώς έφυγε!! 

Πωπω κοντευεις!! Άντε με έναν πόνο!(το με έναν πόνο ειναι το μεγαλύτερο ψέμα που ειπώθηκε ποτέ χαχα) 

??

Χαχαχχα Εμείς οι δευτεροτοκες πόσο ελπίδες δίνουμε στις πρωτοτοκεςχαχαχχα...

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μας.. . 

Εμένα ο μικρός έχει διαρροιες  ακόμα που κ που .. απονεκει τη ριμαδα τη βροχή π φάγαμε.   

?????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Ααα σε καταλαβαίνω και εγω αυτο έλεγα να δείτε που θα γεννάω άρρωστη και πως θα σπρώξω με το μπούκωμα χαχα!!! 

Αλλα ευτυχώς έφυγε!! 

Πωπω κοντευεις!! Άντε με έναν πόνο!(το με έναν πόνο ειναι το μεγαλύτερο ψέμα που ειπώθηκε ποτέ χαχα) 

??

Χαχαχα ;ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχχα Εμείς οι δευτεροτοκες πόσο ελπίδες δίνουμε στις πρωτοτοκεςχαχαχχα...

???

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Καλημέρα κ από μας.. . 

Εμένα ο μικρός έχει διαρροιες  ακόμα που κ που .. απονεκει τη ριμαδα τη βροχή π φάγαμε.   

?????

 

Πωπω περαστικα!! ? παλι καλα ομως δεβ εχει τιποτα αλλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Περαστικά στις αρρωστούλες κ στα παιδάκια σας!! Δεν περιμενα να κάνει τόσο κρύο, σκεφτόμουν ότι τον Οκτώβρη συνήθως έχει ζέστη ακόμα.. τώρα σκέφτομαι να πλύνω κάτι φλις φορμάκια του μπέμπη που τα φύλαγα για πιο μετά, νομίζω ότι θα κρυώνει με τα λεπτά τα μακρυμάνικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

 

Πωπω περαστικα!! ? παλι καλα ομως δεβ εχει τιποτα αλλο!!

Σε ευχαριστώ πολύ... 

Άσε τον έπιασε σε κεντρικό δρόμους στο σπίτι . δε είχα π να τον πάω.. τ λέω κράτα τα άλλο λίγο ν πήγαινα σπίτι..

Αλλά δεν... :/// 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα!! Περαστικά στις αρρωστούλες κ στα παιδάκια σας!! Δεν περιμενα να κάνει τόσο κρύο, σκεφτόμουν ότι τον Οκτώβρη συνήθως έχει ζέστη ακόμα.. τώρα σκέφτομαι να πλύνω κάτι φλις φορμάκια του μπέμπη που τα φύλαγα για πιο μετά, νομίζω ότι θα κρυώνει με τα λεπτά τα μακρυμάνικα.

Πλύνε πλύνε να τα χεις.... εδώ έχει 4 κ τώρα χαχα... 

Αλλά μέσα είναι 20.. χθες λέω ια ανάψω καλοριφέρ.  Αλλά άστο ακόμα κάνω μέσα μ θα φάμε καλά σε λίγες ημέρες χαχαχχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mommy96 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ... 

Άσε τον έπιασε σε κεντρικό δρόμους στο σπίτι . δε είχα π να τον πάω.. τ λέω κράτα τα άλλο λίγο ν πήγαινα σπίτι..

Αλλά δεν... :/// 

Εχετε κοψει τη παναα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα!! Περαστικά στις αρρωστούλες κ στα παιδάκια σας!! Δεν περιμενα να κάνει τόσο κρύο, σκεφτόμουν ότι τον Οκτώβρη συνήθως έχει ζέστη ακόμα.. τώρα σκέφτομαι να πλύνω κάτι φλις φορμάκια του μπέμπη που τα φύλαγα για πιο μετά, νομίζω ότι θα κρυώνει με τα λεπτά τα μακρυμάνικα.

Νααα σαι καλα?

Τα φλις δεν παρα ειναι ζεσταα;; εγω θυμαμαι δεκεμβρη του τα ειχα βαλει με μακρυμανικο απο μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Εχετε κοψει τη παναα;; 

Ναιιιιι έχει 5 μήνες.. 

Ξεκινήσαμε νωρίς λογο ενός θέματος... εκείνος ήταν έτοιμος σχετικά δεν ήθελε Πάνα (υπήρχαν ατυχήματα φυσικά γτ ήταν μόνο 17 μν  οταν αρχισαμε) εγώ παιδευτηκα αχχαχα.*( που σας είπα μ τ χαλί το ενσωματωμένο χαχα.. φεύγαμε τσισα.. σπρευ λεκάνη μ νερό κ ξύδι κ καθαριζα)  Ήταν κ το πάλιο σπίτι 2φορο. 

Κ οι τουαλέτες ήταν πάνω ???? έγκυος τότε... Κάθε λίγο κ λιγάκι πάνω κάτω.. ψοφαγα. Γ αυτό δε πήρα κιλά μέχρι τ 6 μήνα χαχα ήμουν φιτ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Νααα σαι καλα?

Τα φλις δεν παρα ειναι ζεσταα;; εγω θυμαμαι δεκεμβρη του τα ειχα βαλει με μακρυμανικο απο μεσα

δε ξέρω είμαι σα χαμένη!! βλέπω έτσι τον καιρό κ λέω θα κρυώνει το μικρό μου, εδω εγω κυκλοφορώ με ζακετα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mommy96 είπε:

Ναιιιιι έχει 5 μήνες.. 

Ξεκινήσαμε νωρίς λογο ενός θέματος... εκείνος ήταν έτοιμος σχετικά δεν ήθελε πάνω (υπήρχαν ατυχήματα φυσικά γτ ήταν μόνο 17 μν  οταν αρχισαμε) εγώ παιδευτηκα αχχαχα.*( που σας είπα μ τ χαλί το ενσωματωμένο χαχα.. φεύγαμε τσισα.. σπρευ λεκάνη μ νερό κ ξύδι κ καθαριζα)  Ήταν κ το πάλιο σπίτι 2φορο. 

Κ οι τουαλέτες ήταν πάνω ???? έγκυος τότε... Κάθε λίγο κ λιγάκι πάνω κάτω.. ψοφαγα. Γ αυτό δε πήρα κιλά μέχρι τ 6 μήνα χαχα ήμουν φιτ..

 

Ελα ρε συ τελειοο!! Εμενα δεν θελει να την κοψει, κρυβεται για να κανει κακα και ερχεται και μ το λεει με το που τα κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...