Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Αχαχ χαρα στο κουραγιο σου για το περπατημαα?? 

 

Δεν έχω κουράγιο αλλά νομίζω είναι η μόνη λύση για να μη φτάσω το Νοέμβριο αχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Δεν έχω κουράγιο αλλά νομίζω είναι η μόνη λύση για να μη φτάσω το Νοέμβριο αχαχα 

Αχαχ ενταξει νοεμβριο δε νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!! Ωραία δροσερή μέρα σήμερα, μόνο ο αέρας είναι σπαστικός ? τα μωράκια μας θα θέλουν σίγουρα ένα κουβερτάκι! 

@Mamounitsa ζόρικος ο γιος σου!! Πήγες για περπατημα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα όμορφες!! Ωραία δροσερή μέρα σήμερα, μόνο ο αέρας είναι σπαστικός ? τα μωράκια μας θα θέλουν σίγουρα ένα κουβερτάκι! 

@Mamounitsa ζόρικος ο γιος σου!! Πήγες για περπατημα;

Καλημέρα!!!! Υπέροχη φανταστική ημέρα αέρας δροσιά κρύο τέλια έτσι!! Αχ αγαπημένος χειμώνας!! Τι έχεις πάρει για κουβέρτα? Εννοώ χοντρή? Εγώ δεν έχω χοντρές πάρει ακόμα!!! 

Ζόρικος δε λες τίποτα!! Μέχρι στιγμής δεν με έχει παιδέψει καθόλου ας μη το κάνει τώρα στα τελειώματα!!!! Πήγα καμία ωρίτσα αλλά ψωφισα χαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα!!!! Υπέροχη φανταστική ημέρα αέρας δροσιά κρύο τέλια έτσι!! Αχ αγαπημένος χειμώνας!! Τι έχεις πάρει για κουβέρτα? Εννοώ χοντρή? Εγώ δεν έχω χοντρές πάρει ακόμα!!! 

Ζόρικος δε λες τίποτα!! Μέχρι στιγμής δεν με έχει παιδέψει καθόλου ας μη το κάνει τώρα στα τελειώματα!!!! Πήγα καμία ωρίτσα αλλά ψωφισα χαχαχα! 

αχαχα αυτο λεω κ εγώ τόσο καιρό δε με παίδεψε, ε ας μη το κάνει στο τέλος! 

Απο κουβερτίτσες έχω 3 φλις-βελουτε αγκαλιας, μια πλεκτή απ την πεθερά που δεν ξέρω πόσο κρύο θα κρατάει, μια πιο χοντρή που μου φέρανε αλλά είναι για πιο μετά κ ένα παπλωματάκι! Μια γνωστή μου έδωσε ένα σωρό πράγματα τέτοια κ έχω καταβολευτεί! Ανοίγω τα συρτάρια κ χαζεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Soto είπε:

αχαχα αυτο λεω κ εγώ τόσο καιρό δε με παίδεψε, ε ας μη το κάνει στο τέλος! 

Απο κουβερτίτσες έχω 3 φλις-βελουτε αγκαλιας, μια πλεκτή απ την πεθερά που δεν ξέρω πόσο κρύο θα κρατάει, μια πιο χοντρή που μου φέρανε αλλά είναι για πιο μετά κ ένα παπλωματάκι! Μια γνωστή μου έδωσε ένα σωρό πράγματα τέτοια κ έχω καταβολευτεί! Ανοίγω τα συρτάρια κ χαζεύω!

Χαχα άστα και εγώ από χάζεμα άστα να πάνε κάθε μέρα!! Εγω εχω μια φκις και μια αγκαλιάς αλλά τελικά νομίζω θέλει μια πιο χοντρή!! Έχω άλλες 32 μέρες εσύ!!!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα άστα και εγώ από χάζεμα άστα να πάνε κάθε μέρα!! Εγω εχω μια φκις και μια αγκαλιάς αλλά τελικά νομίζω θέλει μια πιο χοντρή!! Έχω άλλες 32 μέρες εσύ!!!?? 

Αμέ να πάρεις κ πιο χοντρή, δε θα πάει χαμένη! εγω άλλες 12!! το λέω κ δε το πιστευω!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Αμέ να πάρεις κ πιο χοντρή, δε θα πάει χαμένη! εγω άλλες 12!! το λέω κ δε το πιστευω!! ? 

Θα πάρω άλλη μια για τα ποιο πολλά κρύα!! Πω πω μπράβο ρε κορίτσι μου νιώθεις τίποτα πονακία συσπασεις τέτοια!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Θα πάρω άλλη μια για τα ποιο πολλά κρύα!! Πω πω μπράβο ρε κορίτσι μου νιώθεις τίποτα πονακία συσπασεις τέτοια!?

Έχω Διάφορα Κάθε βράδυ! Πετρωματα κ πονους περιόδου, Πιο πολύ έχω πόνους κάτω χαμηλά κ νιώθω όλες τις μπουνιές που μου δίνει Εκεί. Κάθε φορά που νυχτώνει λέω λες να γεννήσω απόψε??  Χαχαχα είναι περίεργη αίσθηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Έχω Διάφορα Κάθε βράδυ! Πετρωματα κ πονους περιόδου, Πιο πολύ έχω πόνους κάτω χαμηλά κ νιώθω όλες τις μπουνιές που μου δίνει Εκεί. Κάθε φορά που νυχτώνει λέω λες να γεννήσω απόψε??  Χαχαχα είναι περίεργη αίσθηση!

Ισχιει ότι προς το τέλος είναι πολύ κινητικά? Εμένα έχει λυσσάξει τρις μέρες τώρα! Έχεις διαφορά λογικό με 12 μέρες μόνο ακόμα έπρεπε κάτι να έχεις!! Ρε κορίτσια έχω απορία σου έχει πει ο γιατρός ποτέ θα τον πάρεις τηλ!? Δε ρώτησα η χαζή εχθές αλλά αφού είπε πως δεν προβλέπετε να γεννήσω σύντομα δεν το θεώρησα απαρετητο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soto είπε:

Αμέ να πάρεις κ πιο χοντρή, δε θα πάει χαμένη! εγω άλλες 12!! το λέω κ δε το πιστευω!! ? 

[smilie=love7.gif] 12 μέρες τιποταααααα.....

Με το καλό...:* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Ισχιει ότι προς το τέλος είναι πολύ κινητικά? Εμένα έχει λυσσάξει τρις μέρες τώρα! Έχεις διαφορά λογικό με 12 μέρες μόνο ακόμα έπρεπε κάτι να έχεις!! Ρε κορίτσια έχω απορία σου έχει πει ο γιατρός ποτέ θα τον πάρεις τηλ!? Δε ρώτησα η χαζή εχθές αλλά αφού είπε πως δεν προβλέπετε να γεννήσω σύντομα δεν το θεώρησα απαρετητο 

Γειιιααα..

Εμένα πάντως μειώνει... δε ξέρω :(

η κοιλιά δε βλέπω να κατεβαίνει Αλλά να πηγαίνει ευθεία αχαχχα..

22 μέρες εγώ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Γειιιααα..

Εμένα πάντως μειώνει... δε ξέρω :(

η κοιλιά δε βλέπω να κατεβαίνει Αλλά να πηγαίνει ευθεία αχαχχα..

22 μέρες εγώ :)

Χαχα τι ενώνεις ευθεία!? Εγώ όλες μου λένε έχει πέσει η κοιλια. Μου αλλα εγώ δεν κατάλαβενω κάτι!! Έχουμε 10 μέρες διαφορά εεεεε!!! 

Μη φοβάσαι το φυσιολογικό είναι να μη κουνιέται έχουν μεγαλώσει εμένα αναρωτιέμαι κοτζαμαν παιδί που χωράει να κλωτσαει? Μάλλον δε βολεύεται με τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα τι ενώνεις ευθεία!? Εγώ όλες μου λένε έχει πέσει η κοιλια. Μου αλλα εγώ δεν κατάλαβενω κάτι!! Έχουμε 10 μέρες διαφορά εεεεε!!! 

Μη φοβάσαι το φυσιολογικό είναι να μη κουνιέται έχουν μεγαλώσει εμένα αναρωτιέμαι κοτζαμαν παιδί που χωράει να κλωτσαει? Μάλλον δε βολεύεται με τίποτα! 

Χαχχα εσένα θα βγει αφρατουλης...

 

Μωρέ είναι κ π δε πολύ κάθομαι αχαχχα.. Και μοκο όταν κάτσω και αρχίσω να τ μιλάω χαϊδεύω κτλ μ δίνει κλωτσιές....

Έχω μαία αύριο ? θα γελάσουμε πάλι...  δε μ τραβάει να πάω γτ απλά δε βλέπω τ μωρο ούτε κάτι σούπερ Ουάου.... Είναι κ μακρι Α...

Παρεμπιπτόντως σήμερα είχαμε 6 βαθμούς... παγωνιά.. 

Χθες π.πηγα τ μικρο στ παρκο με μπουφάν και πλεκτό και οι 2 αχχαχα.. κρύο κρύο κρύο... είχε κοκκισιε η μύτη τ....

 

Εγώ πάντως είναι έτοιμη από λα..! Κουβέρτες σεντονια ρούχακτλ ..Μέχρι τ Δεκέμβριο αχαχ.. Μετά Αλλά...

Έχει πάρει καποα από σας την αλλαξιερα (το έπιπλο );;

Εγώ θα τον αλλάζω κρεβάτι... 

 

Αύριο θα πάρω τ φαρμακείο του... 

Αν με δω μ.ειπαν ότι δε βάζουν τπτ στον αφαλό... Ούτε ορο στη μύτη .. 

Αλλά εγώ θα κάνω ότι έκανα στ μικρο αχαχα.. ειμαι κοκοκοτααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχχα εσένα θα βγει αφρατουλης...

 

Μωρέ είναι κ π δε πολύ κάθομαι αχαχχα.. Και μοκο όταν κάτσω και αρχίσω να τ μιλάω χαϊδεύω κτλ μ δίνει κλωτσιές....

Έχω μαία αύριο ? θα γελάσουμε πάλι...  δε μ τραβάει να πάω γτ απλά δε βλέπω τ μωρο ούτε κάτι σούπερ Ουάου.... Είναι κ μακρι Α...

Παρεμπιπτόντως σήμερα είχαμε 6 βαθμούς... παγωνιά.. 

Χθες π.πηγα τ μικρο στ παρκο με μπουφάν και πλεκτό και οι 2 αχχαχα.. κρύο κρύο κρύο... είχε κοκκισιε η μύτη τ....

 

Εγώ πάντως είναι έτοιμη από λα..! Κουβέρτες σεντονια ρούχακτλ ..Μέχρι τ Δεκέμβριο αχαχ.. Μετά Αλλά...

Έχει πάρει καποα από σας την αλλαξιερα (το έπιπλο );;

Εγώ θα τον αλλάζω κρεβάτι... 

 

Αύριο θα πάρω τ φαρμακείο του... 

Αν με δω μ.ειπαν ότι δε βάζουν τπτ στον αφαλό... Ούτε ορο στη μύτη .. 

Αλλά εγώ θα κάνω ότι έκανα στ μικρο αχαχα.. ειμαι κοκοκοτααα

Έλα ρε συ τόσο λίγο εδώ τώρα έχουμε γύρο στους 23 έπεσε! 

Λογικό να μη σε τραβάει Ν Α πας αλλά θα είναι από τις τελευταίες φορές!! Ίσως και τελευταία! 

Αλαξιερα ούτε εγώ πείρα στο κρεβάτι και εγώ! Αλήθεια λόγο καιρού έχεις δει διάφορες εκεί πχ αρωστενει πιο συχνά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο γιατρός μου εδωσε κ το δεύτερο κινητό του, το σταθερό στο σπίτι, το σταθερό στο ιατρείο στην Αθήνα χαχαχα ότι νούμερο είχε μου το εδωσε! Ότι ώρα κ να ναι θα τον πάρω! Ναι ρε συ μαμουνιτσα τον τελευταίο καιρό κουνιέται πολύ κ εμένα Όταν κάθομαι. Κ με πονάει Έτσι όπως κάνει. 

Αλλαξιερα Ούτε κ γω πήρα το έπιπλο, μόνο το στρωματακι πήρα να το βάζω πάνω στη συρταριερα. 

Σήμερα κρυώνω πάντως! Όλο το καλοκαίρι Καλά την έβγαλα με φορεματακια, Τώρα δεν εχω ρούχα να μου κάνουν με αυτόν τον καιρό. Μόνο σορτς εγκυμοσύνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Εμένα ο γιατρός μου εδωσε κ το δεύτερο κινητό του, το σταθερό στο σπίτι, το σταθερό στο ιατρείο στην Αθήνα χαχαχα ότι νούμερο είχε μου το εδωσε! Ότι ώρα κ να ναι θα τον πάρω! Ναι ρε συ μαμουνιτσα τον τελευταίο καιρό κουνιέται πολύ κ εμένα Όταν κάθομαι. Κ με πονάει Έτσι όπως κάνει. 

Αλλαξιερα Ούτε κ γω πήρα το έπιπλο, μόνο το στρωματακι πήρα να το βάζω πάνω στη συρταριερα. 

Σήμερα κρυώνω πάντως! Όλο το καλοκαίρι Καλά την έβγαλα με φορεματακια, Τώρα δεν εχω ρούχα να μου κάνουν με αυτόν τον καιρό. Μόνο σορτς εγκυμοσύνης.

Χαχα σωστός ο γιατρός....

Αυτό μ τ ρούχα πικρή ιστορία... το μπουφάν μ δε κλείνει ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχα σωστός ο γιατρός....

Αυτό μ τ ρούχα πικρή ιστορία... το μπουφάν μ δε κλείνει ???? 

Χαχα όντως Εσύ Εκεί με το κρύο Πρέπει να φοράς χειμωνιάτικα! Δε λέει Τώρα για λίγες μέρες να πάρουμε ρούχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Soto καλά τη βγάλαμε σε λες τίποτα!! Εγω μια φόρμα πείρα από τα κινέζακια δεν περνώ κάτι άλλο! Μια χαρά με τα φορέματα!!

Έλα ρε ο γιατρός μια χαρά ε από όλα!! Χαχα! Εννοούσα αν σου έδωσε να καταλάβεις ποτέ θα πρέπει να τον πάρεις τηλ? Σου είπε πχ όταν έχεις συσπάσεις η κάθε πόση ώρα!? Εγώ τελευταία έχω πονακία περιόδου όχι όλη μέρα μια δυο φορές τη μέρα όμως σίγουρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@Soto καλά τη βγάλαμε σε λες τίποτα!! Εγω μια φόρμα πείρα από τα κινέζακια δεν περνώ κάτι άλλο! Μια χαρά με τα φορέματα!!

Έλα ρε ο γιατρός μια χαρά ε από όλα!! Χαχα! Εννοούσα αν σου έδωσε να καταλάβεις ποτέ θα πρέπει να τον πάρεις τηλ? Σου είπε πχ όταν έχεις συσπάσεις η κάθε πόση ώρα!? Εγώ τελευταία έχω πονακία περιόδου όχι όλη μέρα μια δυο φορές τη μέρα όμως σίγουρα 

Ααααααα Μου πε στους τακτικούς πόνους, δηλαδή Όταν θα έχω Κάθε 10λεπτο. Καλό είναι που έχεις πονακια! Βαδίζουμε σωστά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Χαχα όντως Εσύ Εκεί με το κρύο Πρέπει να φοράς χειμωνιάτικα! Δε λέει Τώρα για λίγες μέρες να πάρουμε ρούχα 

Άσε από μέσα αυγ που άρχισε τ κρυο ?2βδ Ελλάδα μ.φορεματακια...

Τα αθλητικά δε μπορώ εύκολα ν βάλω .. φοράω φαρδιά φόρμα 

. Φαρδια μπλούζα 150κ φαίνομαι χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Ααααααα Μου πε στους τακτικούς πόνους, δηλαδή Όταν θα έχω Κάθε 10λεπτο. Καλό είναι που έχεις πονακια! Βαδίζουμε σωστά 

Χαχα μακάρι πονακία περιόδου δηλαδή θέλουμε κάθε 10 λεπτά?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα ρούχα λέτε μόνο εγώ σήμερα εσκηψα να βάλω τα παπούτσια μου και βελαξα!!! Η κοιλια. Μου είναι τεράστια!! @Ονουςμαςειναιαληταριοπαιδί μου όλα καλά εσύ που κριβεσαι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα μακάρι πονακία περιόδου δηλαδή θέλουμε κάθε 10 λεπτά?? 

Οχι μόνο.. ξεκινάνε ανα 2.3 ωρο.. Μετά μικραίνει η συχνότητα... απλά τ 10 λεπτό θα είναι τ πιο σοβαρό π θέλει επειγόντως νοσοκ...

Αν τα θυμάμαι καλά... χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Για τα ρούχα λέτε μόνο εγώ σήμερα εσκηψα να βάλω τα παπούτσια μου και βελαξα!!! Η κοιλια. Μου είναι τεράστια!! @Ονουςμαςειναιαληταριοπαιδί μου όλα καλά εσύ που κριβεσαι?? 

Χχαχχαζα... Που να δεις δηλ πόσες φορές μαζεύω αυτοκινητάκια από τη μέση μη τα πατήσω και φάμε τούμπες ... Μόλις αυτό θα έγραφα τώρα... Που είναι ;;;; λέτε ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...