Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι είναι βλακεια με παρέα έχεις άλλη διάθεση!!! Εσύ έχεις στρωμένα όλο το χρόνο να φανταστώ ε?! 

Εδώ είναι ενσωματωμένα με το πατώματα... 

Στο παλιό μ.σπιτι ήταν παντού .. σε αυτό π είναι τώρα ευτυχώς τψσαλονι δεν έχει... Είναι χαλί κανονικό...

Το υπόλοιπο σπίτι έχει ενσωματωμένο.. ένα μπεζ χρώμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 33 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Εδώ είναι ενσωματωμένα με το πατώματα... 

Στο παλιό μ.σπιτι ήταν παντού .. σε αυτό π είναι τώρα ευτυχώς τψσαλονι δεν έχει... Είναι χαλί κανονικό...

Το υπόλοιπο σπίτι έχει ενσωματωμένο.. ένα μπεζ χρώμα..

Α οπωτε έτσι έχετε ζέστη ε!! Τέλια καλύτερο από το βάλε βγάλε χαλια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Α οπωτε έτσι έχετε ζέστη ε!! Τέλια καλύτερο από το βάλε βγάλε χαλια! 

Ναι ειναινζεστα.... Αφού να σκεφτείς κάνει 10 βαθμούς τώρα χαχχα... 

Αλλά είναι σπαστικό ταυτόχρονα χαχα.. Μόλις λερώσει ο μικρός αντί γ σφουγγαριστρα.. κουβα με νερό και τρίψιμο. ??????

 

Τι τρώτε σημερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Είμαστε όλες εδώ ή γέννησε καμία;;!!Εγώ είχα γιατρό την Πέμπτη, μου είπε ότι είναι όλα πολύ καλά, φτάσαμε στα 2750γρ και συνεχίζουμε...Βέβαια την ώρα που ήμουν εκεί έκανα κάτι μικρές συσπάσεις και μου είπε να ξεκουράζομαι κ αυτή την εβδομάδα και την άλλη Δευτέρα που θα πάω θα με βάλει καρδιοτοκογράφο..αν όλα είναι καλά και δε γεννήσουμε μέχρι τότε θα ξεκινήσω πολύυυυ περπάτημα, σκάλες, σεξ κλπ!!!χαχα...Η αλήθεια είναι ότι είχα πάλι μαστόρια στο σπίτι την Παρασκευή και μόνο που δεν ξεκουράστηκα αλλά αυτή την εβδομάδα είμαι πιο χαλαρή..μόνο τη δουλειά που κάνω από το σπίτι...

Την εξέταση για τον στρεπτόκοκκο Β την κάνατε;εγώ περιμένω αποτελέσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Είμαστε όλες εδώ ή γέννησε καμία;;!!Εγώ είχα γιατρό την Πέμπτη, μου είπε ότι είναι όλα πολύ καλά, φτάσαμε στα 2750γρ και συνεχίζουμε...Βέβαια την ώρα που ήμουν εκεί έκανα κάτι μικρές συσπάσεις και μου είπε να ξεκουράζομαι κ αυτή την εβδομάδα και την άλλη Δευτέρα που θα πάω θα με βάλει καρδιοτοκογράφο..αν όλα είναι καλά και δε γεννήσουμε μέχρι τότε θα ξεκινήσω πολύυυυ περπάτημα, σκάλες, σεξ κλπ!!!χαχα...Η αλήθεια είναι ότι είχα πάλι μαστόρια στο σπίτι την Παρασκευή και μόνο που δεν ξεκουράστηκα αλλά αυτή την εβδομάδα είμαι πιο χαλαρή..μόνο τη δουλειά που κάνω από το σπίτι...

Την εξέταση για τον στρεπτόκοκκο Β την κάνατε;εγώ περιμένω αποτελέσματα..

Με το καλοοοο. Ωραίο βάρος το νινι. θύμησε μ ποσών εβδ εισαι ;;

Εγώ ναι τ Εμαθα τυχαία ότι έχω... Κ θ πάρω ενδοφλέβια αντιβίωση την ωρα της γεννας 

.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mommy96 είπε:

Με το καλοοοο. Ωραίο βάρος το νινι. θύμησε μ ποσών εβδ εισαι ;;

Εγώ ναι τ Εμαθα τυχαία ότι έχω... Κ θ πάρω ενδοφλέβια αντιβίωση την ωρα της γεννας 

.

Κ εγώ δε ξέρω αν το έχω..θα το μάθω τώρα!!είμαι 36+2 σήμερα...νομίζω είμαστε κοντά εμείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κ εγώ δε ξέρω αν το έχω..θα το μάθω τώρα!!είμαι 36+2 σήμερα...νομίζω είμαστε κοντά εμείς..

Μακάρι να βγει αρνητικό τ αποτελέσματα.. Αλλά κ θετικό να βγει όλα.καλα να μας πάνε...

Ναι είμαστε κοντά Εμείς !!!!! 36+5 Εγώ.  :)))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! @mommy96 έξω έχει 10 βαθμούς μέσα όμως?? Εδώ που έχει 30 και έχουμε λιώσει!?? Ρι να πούμε!!

Σπανακοριζο σήμερα μπλιαχ! @Smurf88μια χαρά το μπεμπακι σού τέλειο!! Αντε να βγενουν ένα ένα σιγά σιγά! Εγώ μάλλον έχω μέλλον σήμερα έχω γιατρό να δούμε τι θα δούμε παχηνε κι άλλο ο Χοντρούλης μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! @mommy96 έξω έχει 10 βαθμούς μέσα όμως?? Εδώ που έχει 30 και έχουμε λιώσει!?? Ρι να πούμε!!

Σπανακοριζο σήμερα μπλιαχ! @Smurf88μια χαρά το μπεμπακι σού τέλειο!! Αντε να βγενουν ένα ένα σιγά σιγά! Εγώ μάλλον έχω μέλλον σήμερα έχω γιατρό να δούμε τι θα δούμε παχηνε κι άλλο ο Χοντρούλης μου? 

Όχι δε θα το ήθελα...  Μόλις πάτησα τ πόδι μ εκεί στη Ελλάδα.. πριστγκ3α παντού .. χέρια πόδια λαιμό... δε τ άντεξα. . Κ ας είχα περάσει έγκυος καλοκαίρι στο 1ο παιδί τωρα μ έτυχε αλλιώς συ τη η κύηση αχχα. 

 Μέσα έχω 23 24 βαθμούς . ! 

Περιμένουμε νέα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Όχι δε θα το ήθελα...  Μόλις πάτησα τ πόδι μ εκεί στη Ελλάδα.. πριστγκ3α παντού .. χέρια πόδια λαιμό... δε τ άντεξα. . Κ ας είχα περάσει έγκυος καλοκαίρι στο 1ο παιδί τωρα μ έτυχε αλλιώς συ τη η κύηση αχχα. 

 Μέσα έχω 23 24 βαθμούς . ! 

Περιμένουμε νέα σου!!!!!

Χαχα είδες καλύτεροι οι δέκα βαθμοι! Ενωειτε θα σας πω νέα το βραδάκι βέβαια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! @mommy96 έξω έχει 10 βαθμούς μέσα όμως?? Εδώ που έχει 30 και έχουμε λιώσει!?? Ρι να πούμε!!

Σπανακοριζο σήμερα μπλιαχ! @Smurf88μια χαρά το μπεμπακι σού τέλειο!! Αντε να βγενουν ένα ένα σιγά σιγά! Εγώ μάλλον έχω μέλλον σήμερα έχω γιατρό να δούμε τι θα δούμε παχηνε κι άλλο ο Χοντρούλης μου? 

Άντε με το καλό να δεις το αντράκι σου σήμερα και περιμένουμε νέα σου...Στο τέλος θα γεννήσεις εσύ πρώτη και εγώ τελευταία!!χαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Είμαι ακόμα εδώ 38 εβδ :P Εγω την Τεταρτη θα έχω πάλι ραντεβού. Όταν κουνιέται κ κλωτσάει πονάει πολύ πια.. όσες παραπονιούνται για τη ζέστη από αύριο πέφτει αισθητά η θερμοκρασία θα έχουμε κ αέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Smurf88 δεν υπάρχει περίπτωση να γεννήσω εδώ θα είμαστε και θα δείτε!!! Θα έχετε 40 εσείς όταν εγώ θα γεννήσω χαχα!

@Soto τα έμαθα πως και πως περιμένω την Τετάρτη να αρχίσουν οι βροχές!!! Τα κρύα Ααα!!

Αντε ρε παιδιά ας γεννησει κάποια να γίνει η αρχή χάχα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Γεια σας κοριτσια! Είμαι ακόμα εδώ 38 εβδ :P Εγω την Τεταρτη θα έχω πάλι ραντεβού. Όταν κουνιέται κ κλωτσάει πονάει πολύ πια.. όσες παραπονιούνται για τη ζέστη από αύριο πέφτει αισθητά η θερμοκρασία θα έχουμε κ αέρα! 

@Soto όσοι κοντά εισια.... Πώς νιώθεις ;;; πόσο συχνά το νιώθεις το νινί;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

@Soto όσοι κοντά εισια.... Πώς νιώθεις ;;; πόσο συχνά το νιώθεις το νινί;;

Καλά νιώθω προς το παρόν, ηρεμη! Ο μικρός καθόλη την ημέρα θα κάνει τα δικά του, αλλά το βράδυ δίνει ρέστα! Έχω βγάλει κ βίντεο πώς κουνιέται η κοιλιά μου! 

@Mamounitsa μη βιαζεσαι, πρέπει να μπει ο οκτώβρης για να δικαιολογήσουμε κ τον τίτλο του τόπικ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Καλά νιώθω προς το παρόν, ηρεμη! Ο μικρός καθόλη την ημέρα θα κάνει τα δικά του, αλλά το βράδυ δίνει ρέστα! Έχω βγάλει κ βίντεο πώς κουνιέται η κοιλιά μου! 

@Mamounitsa μη βιαζεσαι, πρέπει να μπει ο οκτώβρης για να δικαιολογήσουμε κ τον τίτλο του τόπικ!

Χαχα ναι ένταξη θα περιμένω μια εβδομάδα ακόμα χαχαχ! 

Εγώ οπωτε πάω να βγάλω βίντεο σταματάει κουνιέται κουνιέται μόλις πιάσω το κινητό στο χέρι σταματάει χαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα ναι ένταξη θα περιμένω μια εβδομάδα ακόμα χαχαχ! 

Εγώ οπωτε πάω να βγάλω βίντεο σταματάει κουνιέται κουνιέται μόλις πιάσω το κινητό στο χέρι σταματάει χαχα! 

χαχαχα τι στο καλό ακτινες χ εχει ο δικός σου κ το καταλαβαίνει??  Χαχαχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχαχα τι στο καλό ακτινες χ εχει ο δικός σου κ το καταλαβαίνει??  Χαχαχαχααχ

Χαχα ηλικρινα δεν ξέρω!! Παντός με το. Που πιάσω κινητό στα χέρια κόκαλο χαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιααα!! 

@Mamounitsa καλαα αποτελεσματα!!

Ειμαι σιγουρη οτι καποια θα κανει την αρχη τελος σεπτεμβρηη!!

Εγω εχω το τελευταιο μου ραντεβου την πεμπτη το βραδυ!! Απο τη μια ανυπομονω, απο την αλλη αγχωνομαι και δεν θελω ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Γεια σας κοριτσιααα!! 

@Mamounitsa καλαα αποτελεσματα!!

Ειμαι σιγουρη οτι καποια θα κανει την αρχη τελος σεπτεμβρηη!!

Εγω εχω το τελευταιο μου ραντεβου την πεμπτη το βραδυ!! Απο τη μια ανυπομονω, απο την αλλη αγχωνομαι και δεν θελω ?

 

Δε θυμάμαι... σ έδωσε ημερομηνία ;;;; τι ωραία μ το καλό.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Δε θυμάμαι... σ έδωσε ημερομηνία ;;;; τι ωραία μ το καλό.....

Οχιι, θα μαθω την πεμπτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλουμπιτουλες μουυυ!! 

Τελείωσα από τον ντοκ ο μικρός μου έχει πάρει φόρα και δεν σταματά να μεγαλώνει 3070!!!!! Ο τράχηλος ακάθεκτος 4,5!!! Τι σας είπα εγωωωωωω με βλέπω για Νοέμβριο χαχαχα!!! Επόμενο ραντεβου σε δύο εβδομάδες!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κοιλουμπιτουλες μουυυ!! 

Τελείωσα από τον ντοκ ο μικρός μου έχει πάρει φόρα και δεν σταματά να μεγαλώνει 3070!!!!! Ο τράχηλος ακάθεκτος 4,5!!! Τι σας είπα εγωωωωωω με βλέπω για Νοέμβριο χαχαχα!!! Επόμενο ραντεβου σε δύο εβδομάδες!!!!! 

Αντρακλας θα βγει ?

Χαχαχ ελα ρε συ, του αρεσει στη κοιλιτσα δε θελει να βγειι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Αντρακλας θα βγει ?

Χαχαχ ελα ρε συ, του αρεσει στη κοιλιτσα δε θελει να βγειι

Χαχαχ εγώ θέλω να βγειιι! Αύριο πρωί πρωί πάω για περπάτημα θα τον ξεβολεψω θέλει δε θέλει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχ εγώ θέλω να βγειιι! Αύριο πρωί πρωί πάω για περπάτημα θα τον ξεβολεψω θέλει δε θέλει!! 

Αχαχ χαρα στο κουραγιο σου για το περπατημαα?? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...