Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Εσύ βλέπω μέχρι το σκ να μας έχεις γεννητούρια χαχαχα! 

Εγώ θα μηνω τελευταία δε το γλυτώνω αχαχα!!! 

Χαχχα.. Όχι αφού δε θες μετά τις 40.. Ο.γιατρος σου είναι υπέρ πρόκλησης ;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχχα.. Όχι αφού δε θες μετά τις 40.. Ο.γιατρος σου είναι υπέρ πρόκλησης ;

 

Όσο και να μη θέλω εγώ αν. Ο. Μπέμπης δεν θέλει να βγει την. Κάτσαμε χαχα!!! 

Δεν ξέρω καθόλου τι κάνει ο γιατρός παντός σε μια κουβέντα που ήμουν μπροστά για. Μια άλλη κοπέλα ήταν 40 ακριβός και είπε πως την επόμενη θα την έβαζε οπωτε δεν έχει την τεχνική να αφήνει πάρα πανω! Αποτι κατάλαβα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Soto είπε:

τι ωραία κορίτσι που μετά από χρόνια προσπαθειών έρχεται η μπουμπού σου!! 

Εγώ ναι, θα κάνω rooming in. 

Άσε, δε ξέρεις πόσο την περιμένω....Θα είχε κ άλλη αδερφούλα τώρα αλλά δεν πειράζει..

Κ εγώ το σκεφτόμουν το rooming in αλλά τελικά θα ζητήσω μόνο αποκλειστικό θηλασμό..Αχ, πλησιάζει σιγά σιγά ο καιρός..σαν ψέμα φαίνεται!!πότε πέρασαν οι μήνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Άσε, δε ξέρεις πόσο την περιμένω....Θα είχε κ άλλη αδερφούλα τώρα αλλά δεν πειράζει..

Κ εγώ το σκεφτόμουν το rooming in αλλά τελικά θα ζητήσω μόνο αποκλειστικό θηλασμό..Αχ, πλησιάζει σιγά σιγά ο καιρός..σαν ψέμα φαίνεται!!πότε πέρασαν οι μήνες...

Α ειχες καποια ατυχια? Ολα καλα τώρα ομως κοριτσι μου θα ευχαριστηθείς αυτό το θαύμα που έρχεται! Ούτε κ γω μπορώ να πιστέψω ότι σε 2.5 βδομάδες θα το κρατάω στα χέρια μου!

Είχα γιατρό απόψε, έφτασε τα 3 κιλά κ ο τράχηλος πήγε 2.8 από 3.2. Ήμουν κ με μια φίλη μου κ κύλησε τόσο ωραία αυτός ο υπέρηχος! Πρέπει να έχουμε πολύ χαλαρή διάθεση από δω κ περα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες!! 

Πως είστε!?? 

@Sotoυπέροχα νέα τέλια κιλά!

Όσο για τον τράχηλο θέλω να κλάψω χαχαχα μα καλά τι κάνεις!!! Λέτε και εμένα να έχει μικραίνει καθόλου έχω αγονια!! Ραντεβού τη Δευτέρα πρώτα ο Θεός!! 

Ποια έχει ραντεβού αυτές τις μέρες!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Soto είπε:

Α ειχες καποια ατυχια? Ολα καλα τώρα ομως κοριτσι μου θα ευχαριστηθείς αυτό το θαύμα που έρχεται! Ούτε κ γω μπορώ να πιστέψω ότι σε 2.5 βδομάδες θα το κρατάω στα χέρια μου!

Είχα γιατρό απόψε, έφτασε τα 3 κιλά κ ο τράχηλος πήγε 2.8 από 3.2. Ήμουν κ με μια φίλη μου κ κύλησε τόσο ωραία αυτός ο υπέρηχος! Πρέπει να έχουμε πολύ χαλαρή διάθεση από δω κ περα!

 

Αχ, τι ωραία...πολύ καλός ο μικρός!!κονταίνει κ ο τράχηλος, μια χαρά!!ας χαρούμε από δω κ πέρα όσες μέρες μας μένουν!!κ εγώ σήμερα έχω γιατρό...για να δούμε!!Νομίζω ότι θα είμαστε γύρω στα 2,5 κιλά...

Όσο για τις ατυχίες, είχα δυο!!οπότε μου φαίνεται ακόμα πιο απίστευτο που θα βιώσω σε λίγες μέρες το θαύμα κ θα την κρατώ στην αγκαλιά μου...

Καρδιοτοκογράφο έκανες; κάτι μου λέει ότι θα με βάλει από βδομάδα κ από ότι είδα από το χρονοδιάγραμμα που μου έδωσε, από δω κ πέρα θα πηγαίνω κάθε εβδομάδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ, τι ωραία...πολύ καλός ο μικρός!!κονταίνει κ ο τράχηλος, μια χαρά!!ας χαρούμε από δω κ πέρα όσες μέρες μας μένουν!!κ εγώ σήμερα έχω γιατρό...για να δούμε!!Νομίζω ότι θα είμαστε γύρω στα 2,5 κιλά...

Όσο για τις ατυχίες, είχα δυο!!οπότε μου φαίνεται ακόμα πιο απίστευτο που θα βιώσω σε λίγες μέρες το θαύμα κ θα την κρατώ στην αγκαλιά μου...

Καρδιοτοκογράφο έκανες; κάτι μου λέει ότι θα με βάλει από βδομάδα κ από ότι είδα από το χρονοδιάγραμμα που μου έδωσε, από δω κ πέρα θα πηγαίνω κάθε εβδομάδα..

Όχι δεν έκανα καρδιοτοκογραφο, θα κανω κατευθείαν στο μαιευτήριο. καθε βδομαδα έχω κ γω τώρα ραντεβού. χθες ξυπνησα δυο φορες ειχα εντονους πονους περιοδου κ ποναγε κ η μεση ταυτοχρονα. Λέω σε καλό δρόμο είμαστε! Εξετάσεις αίματος κ ούρων θα κάνω αύριο, να δούμε τον αιματοκριτη κ το λεύκωμα.
Πραγματικά, από δω κ πέρα πρέπει να απολαύσουμε τις στιγμές, να περιποιηθούμε τον εαυτό μας, να φάμε καλά, να κάνουμε βόλτες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες!!!!  Και επίσημα σήμερα μπήκα στο μήνα μου!! Έστω και καθηστεριμενα χαχα!!! 

Όσο για τις μαγειρικές μου ικανότητες θα σας απογοητεύσω γιατί σήμερα το μενού έχει φακές!!! 

Εσείς τι κάνετε πολύ υσυχια έχει δεν πιστεύω να γέννησε καμία!??? 

Καλό σκ να περάσετε όμορφα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοιλίτσες!!!!  Και επίσημα σήμερα μπήκα στο μήνα μου!! Έστω και καθηστεριμενα χαχα!!! 

Όσο για τις μαγειρικές μου ικανότητες θα σας απογοητεύσω γιατί σήμερα το μενού έχει φακές!!! 

Εσείς τι κάνετε πολύ υσυχια έχει δεν πιστεύω να γέννησε καμία!??? 

Καλό σκ να περάσετε όμορφα!!!! 

Καλημερααα!! Αντε τελειαα!!

Εγω σημερα εχω γιατρο και θα μιλησουμε και για ποτε θα μπουμεε!! Ακομα σκεφτομαι τι θα μαγειρεψωω ριχτε καμμια ιδεα!!

Ωραιες η φακες αλλα θα τις φαω μονη μ αχχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοιλίτσες!!!!  Και επίσημα σήμερα μπήκα στο μήνα μου!! Έστω και καθηστεριμενα χαχα!!! 

Όσο για τις μαγειρικές μου ικανότητες θα σας απογοητεύσω γιατί σήμερα το μενού έχει φακές!!! 

Εσείς τι κάνετε πολύ υσυχια έχει δεν πιστεύω να γέννησε καμία!??? 

Καλό σκ να περάσετε όμορφα!!!! 

Καλημέρα κοριτσάκι!! άντε μπήκες κ συ!! μμμμ φακες, ναι δε ζηλεύω σήμερα!!

Η @Smurf88 είχε γιατρό χθες, και η @mommy96 έχει μαία σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ονουςμαςειναιαληταριο ωχ κατάλαβα δεν τις τρώει κάνεις ε?? Τι ώρα έχεις ραντεβού!?? 

@Soto χααχα αυτό έλειπε να ζηλεύεις και τς φακές χαχα αν και. Να σου πω έχω καιρό να φάω φακές κάνα τρίμηνο σίγουρα μπορεί κ πάρα πανω!! Εσύ πως είσαι?? Τι θα φάτε?? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

@Ονουςμαςειναιαληταριο ωχ κατάλαβα δεν τις τρώει κάνεις ε?? Τι ώρα έχεις ραντεβού!?? 

@Soto χααχα αυτό έλειπε να ζηλεύεις και τς φακές χαχα αν και. Να σου πω έχω καιρό να φάω φακές κάνα τρίμηνο σίγουρα μπορεί κ πάρα πανω!! Εσύ πως είσαι?? Τι θα φάτε?? 

 

Ο μικρος τις τρωει αρκει να εχει φετα ?

Τωρα σε μια ωραα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ο μικρος τις τρωει αρκει να εχει φετα ?

Τωρα σε μια ωραα!! 

Φέτα με φακές? Ουαου!!!!! 

Αντε να μπεις να μας πεις νέα εε?? 

Σήμερα θα οριστικοποιησετε ημερομηνία?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@Ονουςμαςειναιαληταριο ωχ κατάλαβα δεν τις τρώει κάνεις ε?? Τι ώρα έχεις ραντεβού!?? 

@Soto χααχα αυτό έλειπε να ζηλεύεις και τς φακές χαχα αν και. Να σου πω έχω καιρό να φάω φακές κάνα τρίμηνο σίγουρα μπορεί κ πάρα πανω!! Εσύ πως είσαι?? Τι θα φάτε?? 

 

απο μικρη δε τις τρωω τις φακες. μια φορα επιχειρησα να φτιαξω, εβραζαν πόση ώρα κ στο τέλος μια βλακεία έγιναν! ούτε τραχανά τρώω, αλλά στο παιδί θα πρέπει να φτιάχνω! 

Εγώ είχα περίεργο βράδυ, πέρα απ τη τουαλέτα, ξύπνησα γιατί είχα φουντώματα κ ένιωθα ότι δε μπορώ να πάρω ανασα. Την έβγαλα στον καναπέ ένα διώρο ώσπου ήρθε ο άντρας κ μου λέει πήγαινε εσύ μεσα, θα ξαπλώσω εγώ στον καναπέ! Νόμιζε ότι δε βολευόμουν στο κρεβάτι μαζί του χαχαχα 

Δεν εχω μαγειρέψει! Ή θα καλέσω την πεθερα ή απ' εξω κάτι. 

Αντε να μας πουν τα κοριτσια νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Soto είπε:

απο μικρη δε τις τρωω τις φακες. μια φορα επιχειρησα να φτιαξω, εβραζαν πόση ώρα κ στο τέλος μια βλακεία έγιναν! ούτε τραχανά τρώω, αλλά στο παιδί θα πρέπει να φτιάχνω! 

Εγώ είχα περίεργο βράδυ, πέρα απ τη τουαλέτα, ξύπνησα γιατί είχα φουντώματα κ ένιωθα ότι δε μπορώ να πάρω ανασα. Την έβγαλα στον καναπέ ένα διώρο ώσπου ήρθε ο άντρας κ μου λέει πήγαινε εσύ μεσα, θα ξαπλώσω εγώ στον καναπέ! Νόμιζε ότι δε βολευόμουν στο κρεβάτι μαζί του χαχαχα 

Δεν εχω μαγειρέψει! Ή θα καλέσω την πεθερα ή απ' εξω κάτι. 

Αντε να μας πουν τα κοριτσια νεα!!

Χαχα άμα πάρεις με κακό μάτι ένα φάι παντός δεν αλλάζει εγώ εν τρώω πολλά δεν τρώω πχ μπάμιες ποτέ και για κανένα λόγο!χαχα! Αλλά το παιδί θα πρέπει να τα τρώει όλα! 

Ως σοβαρά μαύρη νύχτα δηλαδή ε?? Δυσπνια έχω και εγώ! Αντε Αντε και το φάγαμε! 

Να φάτε απέξω είμαι υπέρ χαχαχ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα άμα πάρεις με κακό μάτι ένα φάι παντός δεν αλλάζει εγώ εν τρώω πολλά δεν τρώω πχ μπάμιες ποτέ και για κανένα λόγο!χαχα! Αλλά το παιδί θα πρέπει να τα τρώει όλα! 

Ως σοβαρά μαύρη νύχτα δηλαδή ε?? Δυσπνια έχω και εγώ! Αντε Αντε και το φάγαμε! 

Να φάτε απέξω είμαι υπέρ χαχαχ! 

Ναι το παιδι πρεπει να τα τρωει ολα!! κ να βλεπει κ εμας να τα ψιλο-τρωμε! Μπαμιες ουτε κ γω μακρια!! 

καθε νυχτα ειναι κ διαφορετικη πια! Για να δω αποψε τι κρυβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Ναι το παιδι πρεπει να τα τρωει ολα!! κ να βλεπει κ εμας να τα ψιλο-τρωμε! Μπαμιες ουτε κ γω μακρια!! 

καθε νυχτα ειναι κ διαφορετικη πια! Για να δω αποψε τι κρυβει!

Όχι μόνο θα πρέπει να τρωμαι αλλά και να προσπιουμαστε πόσο φοβερές είναι χαχαχα!! 

Εύχομαι να είναι καλύτερη η νύχτα αν και από δω και πέρα ένα βάσανο θα είναι!! Υπομονή!! Εσύ έφτασες  στην πηγή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχα ενταξει με εκανα εικονα να προσποιουμαι ότι είναι φοβερό!! Δεν υπαρχει!!! θα εχει μεινει ολη η μπουκια στο στομα δε θα κατεβαινει με τιποτα κ μεις θα λεμε ουαου τι νοστιμο!!

Σ'ευχαριστω κοριτσι!! όπως το λες ομως υπομονη απο δω κ περα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχαχα δεν κρατιέσαι να μάθεις νέα!!! ?

Χαχα ανυπομωνω για όλες σα α πηγενω εγώ στο γιατρο!! 

Μιας και εγώ έχω μπροστά μου σκ να μάθω τι νέα έχουμε ντε! Κουτσομπολα?? Αχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναιιι!! Αλλη μια βδομαδα μου εδωσε!! Δεν εχω ουτε πονους ουτε τιπιτα!! Η μικρη τρεφεται πολυ καλα απο τον πλακουντα και ειναι 3300

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ναιιι!! Αλλη μια βδομαδα μου εδωσε!! Δεν εχω ουτε πονους ουτε τιπιτα!! Η μικρη τρεφεται πολυ καλα απο τον πλακουντα και ειναι 3300

Τέλια! Υπολογίζει πως την άλλη εβδομάδα θα γεμίσεις???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Τέλια! Υπολογίζει πως την άλλη εβδομάδα θα γεμίσεις???? 

Ναι.. Θελει να ειναι 38 και κατι ωστε να παμε!! Παντως μ ειπε για χειρουργημενη μητρα και για δευτεροτοκη ειναι σαν να ειμαι πρωτη φορα εγκυος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ναι.. Θελει να ειναι 38 και κατι ωστε να παμε!! Παντως μ ειπε για χειρουργημενη μητρα και για δευτεροτοκη ειναι σαν να ειμαι πρωτη φορα εγκυος ?

Τέλεια κορίτσι!!!! Έφτασε η ώρα!! Να τα αρχίζουν τα γεννητούρια ουαου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...