Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Για να του ριξω απο πανω εχω παρει απλη πανα..δεν νομιζω να χρειαζεται κουβερταα

πανα εννοείς αυτες της αγκαλιας που ειναι σαν σεντονάκι; τετοια θα εχω κ γω κ μια λεπτη κουβερτιτσα αααν χρειαστει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια και εγώ πιστεύω πως είναι λίγο υπερβολή να μην ακουμπισει τίποτα! Τα τύλιξα σε μια σακούλιτσα @Ονουςμαςειναιαληταριο κα εγώ ένα κοντομάνικο πείρα και ένα μακριμανικο μαζί έβαλα και τρις πάνες @Soto αλλά αυτά τίποτα αλλά και για εμένα μοιτζαμες και αισορουχο και σερβιετες ασπουμε ρούχα εξοδου δικά μου δεν πείρα με ότι πάω με τα ίδια θα φύγω λες να με περιμένουν κάμερες από κάτω χααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

πανα εννοείς αυτες της αγκαλιας που ειναι σαν σεντονάκι; τετοια θα εχω κ γω κ μια λεπτη κουβερτιτσα αααν χρειαστει

Ναιι αυτηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Κορίτσια και εγώ πιστεύω πως είναι λίγο υπερβολή να μην ακουμπισει τίποτα! Τα τύλιξα σε μια σακούλιτσα @Ονουςμαςειναιαληταριο κα εγώ ένα κοντομάνικο πείρα και ένα μακριμανικο μαζί έβαλα και τρις πάνες @Soto αλλά αυτά τίποτα αλλά και για εμένα μοιτζαμες και αισορουχο και σερβιετες ασπουμε ρούχα εξοδου δικά μου δεν πείρα με ότι πάω με τα ίδια θα φύγω λες να με περιμένουν κάμερες από κάτω χααχα

Εγω τα εβαλα μαζι;ρ ειχα πλυνει τις πυτζαμες με το ιδιο απορυπαντικο, ετσι και αλλιως ηταν καινουριες..

Σερβιετες δεν πηρα χαχαχαχ??

Και αν σου σπασουν τα νερα;; ;ρ θα πρεπει να στα πλυυνουν και να τα ξανα φερουν ;ρ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μυρτώ87 είπε:

Καλημερα και απο μενα. Κι εγω ξυπνησα αχαραγα, εβαλα πλυντηριο, χαζεψα στο ιντερνετ, και βαρεθηκα ηδη! Χθες ειχα ραντεβου στον γιατρο, και επειδή πιθανον θα καταληξουμε σε καισαρικη λογω καποιων προβληματων υγειας δικων μου (το ηξερα απο πριν την εγκυμοσυνη, αλλα ειχα μια ελπιδα μπας και κατι αλλαξει) μαλλον ειναι πιο κοντα η ημερομηνια απο οσο νομιζα. Μου ειπε οτι θα το κανονισουμε - αναλογα και με το πως πανε οι εξετάσεις μου - 38η με 39η εβδομαδα. Σημερα ειμαι 34+6. Οποτε θα αρχισω κι εγω σιγα σιγα να φτιαχνω τσαντουλα και πραγματα, γιατι να απολαυσω ύπνο δεν με βλεπω! Τι φαση ομως με τον υπνο? Το αγχος μας φταιει?? 

καλημέρα Μυρτώ! ωω ναι άρχισε να ετοιμάζεις κ συ τα πράγματά σου! Αφού ξυπνάτε τόσο νωρίς, δε νυστάζετε κατά τις 12? εγώ κ κανονικά που ξυπνάω το μεσημέρι κοιμάμαι δεν αντέχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Εγω τα εβαλα μαζι;ρ ειχα πλυνει τις πυτζαμες με το ιδιο απορυπαντικο, ετσι και αλλιως ηταν καινουριες..

Σερβιετες δεν πηρα χαχαχαχ??

Και αν σου σπασουν τα νερα;; ;ρ θα πρεπει να στα πλυυνουν και να τα ξανα φερουν ;ρ 

Χχαχα αυτό δε το είχα σκεφτεί!! Αλλά ένταξη όλοι θα πηγενοερχονται κάποιος θα. Μ φέρει μωρέ κάτι σιγά! Κουβερτούλα πήρα μια λεπτή μαζί μου πόσο κρύο να κάνει δε νομίζω να είναι για χοντρή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Χχαχα αυτό δε το είχα σκεφτεί!! Αλλά ένταξη όλοι θα πηγενοερχονται κάποιος θα. Μ φέρει μωρέ κάτι σιγά! Κουβερτούλα πήρα μια λεπτή μαζί μου πόσο κρύο να κάνει δε νομίζω να είναι για χοντρή!! 

Καλα δεν πιστευωω..ετσι κ αλλιως εχει ζεστη ακομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Κρυωνες εδω ;; ?

Μόνο τ βράδυ είχε λιιιιγο  ψυχρά (γ μωρό) 

Τ μέρα είχε ζέστη..  Αλλά δε θ πέσει η θερμοκρασία κ αλλο;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Εγω τα εβαλα μαζι;ρ ειχα πλυνει τις πυτζαμες με το ιδιο απορυπαντικο, ετσι και αλλιως ηταν καινουριες..

Σερβιετες δεν πηρα χαχαχαχ??

Και αν σου σπασουν τα νερα;; ;ρ θα πρεπει να στα πλυυνουν και να τα ξανα φερουν ;ρ 

ούτε κ γω το χα σκεφτει αυτο!! ελεγα να φυγω με τα ιδια σαν τη μαμουνιτσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Χαχαχαχα.. Εγώ βγήκα μ φόρεμα βαμμένη ????.. γ τις φωτο εξόδου...σερβιέτες λοχείας πάρτε μεγαααααααααλες...

Κ καλύτερα φόρεμα μπιτζαμα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mommy96 είπε:

Μόνο τ βράδυ είχε λιιιιγο  ψυχρά (γ μωρό) 

Τ μέρα είχε ζέστη..  Αλλά δε θ πέσει η θερμοκρασία κ αλλο;;

 

Ναιι, θα ρωτησω και τον παιδιατρο γτ δεν θυμαμαι καθολου απο το πρωτο;ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mommy96 είπε:

 Χαχαχαχα.. Εγώ βγήκα μ φόρεμα βαμμένη ????.. γ τις φωτο εξόδου...σερβιέτες λοχείας πάρτε μεγαααααααααλες...

Κ καλύτερα φόρεμα μπιτζαμα 

 

Ααα και εγω θα παρω και ισιωτικη ?αλλιως δεν στρωνει το μαλλιι;ρ 

Το νυχτικο εμενα δεν με βολευε καθολου παρολο που ημουν απο καισαρικη..τωρα πια τρεις πυτζαμες με μακρυ παντελονι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ααα και εγω θα παρω και ισιωτικη ?αλλιως δεν στρωνει το μαλλιι;ρ 

Το νυχτικο εμενα δεν με βολευε καθολου παρολο που ημουν απο καισαρικη..τωρα πια τρεις πυτζαμες με μακρυ παντελονι

Άντε κ όταν έρθουν ν σε δουν από κάτω;( η δε βλέπουν στη κτ;)

Όχι εντάξει εγώ απλά βαφτικα λίγο γ τις φωτο .. Αλλά γενικά ήμουν ζόμπι ?????? 

Τ ράμματα στ πιπι βάσανο.?? σαν κτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάχα! Δε περνώ ρούχα βαριέμαι να κουβαλάω αλλά μια μάσκαρα και ένα γκλος θα πάρω χαχαχα!! Και ισιωτηκη για το μαλλι!! Δεν νομίζω να έχει προλάβει να κάνει. Κρύα πολλά αν και εγώ μπορεί να φτάσω και πρώτη 11του πράγμα που απευχομαι!! Σερβιετες λοχίας δεν δίνουν στα ιδιωτικά?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Άντε κ όταν έρθουν ν σε δουν από κάτω;( η δε βλέπουν στη κτ;)

Όχι εντάξει εγώ απλά βαφτικα λίγο γ τις φωτο .. Αλλά γενικά ήμουν ζόμπι ?????? 

Τ ράμματα στ πιπι βάσανο.?? σαν κτ

Ααα δεν με κοιταγαν απο κατω..μονο μου αλλαζαν γαζα στη τομη 

Αχ για τα ραμματα το χω ξανα ακουσει οτι ειναι επιπονα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα! Δε περνώ ρούχα βαριέμαι να κουβαλάω αλλά μια μάσκαρα και ένα γκλος θα πάρω χαχαχα!! Και ισιωτηκη για το μαλλι!! Δεν νομίζω να έχει προλάβει να κάνει. Κρύα πολλά αν και εγώ μπορεί να φτάσω και πρώτη 11του πράγμα που απευχομαι!! Σερβιετες λοχίας δεν δίνουν στα ιδιωτικά?? 

Δινουν, οπως και εσωρουχα μιας χρησηςς που εμενα μ φανηκαν πολυ βολθκα

Αλλα δεν φτανουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Δινουν, οπως και εσωρουχα μιας χρησηςς που εμενα μ φανηκαν πολυ βολθκα

Αλλα δεν φτανουν

Ε γι αυτό πείρα και σερβιετες μαζί για παν ενδεχόμενο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ε γι αυτό πείρα και σερβιετες μαζί για παν ενδεχόμενο!! 

Καιι εγω πρεπει να παω να παρωω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχαχα είμαστε κ πολύ κοκέτες όμως!!! ❤️ 

ερώτηση πάρα πολύ σημαντική κ κρίσιμη για τη φάση που είμαστε: την ισιωτική την βάζουμε σε βρεγμένα μαλλιά ή πρέπει να έχουν στεγνωσει; Δεν την έχω βάλει ποτέ σε βρεγμένα. Αν είναι να μην πάρω το πιστολάκι που είναι κ πιο βαρύ κ πιο πολύ ώρα θα κάνω να τα φτιάξω, να πάρω μόνο ισιωτικη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Soto είπε:

αχαχαχαχαχαχα είμαστε κ πολύ κοκέτες όμως!!! ❤️ 

ερώτηση πάρα πολύ σημαντική κ κρίσιμη για τη φάση που είμαστε: την ισιωτική την βάζουμε σε βρεγμένα μαλλιά ή πρέπει να έχουν στεγνωσει; Δεν την έχω βάλει ποτέ σε βρεγμένα. Αν είναι να μην πάρω το πιστολάκι που είναι κ πιο βαρύ κ πιο πολύ ώρα θα κάνω να τα φτιάξω, να πάρω μόνο ισιωτικη! 

Αχχαχα σε στεγνα;ρ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

αχαχαχαχαχαχα είμαστε κ πολύ κοκέτες όμως!!! ❤️ 

ερώτηση πάρα πολύ σημαντική κ κρίσιμη για τη φάση που είμαστε: την ισιωτική την βάζουμε σε βρεγμένα μαλλιά ή πρέπει να έχουν στεγνωσει; Δεν την έχω βάλει ποτέ σε βρεγμένα. Αν είναι να μην πάρω το πιστολάκι που είναι κ πιο βαρύ κ πιο πολύ ώρα θα κάνω να τα φτιάξω, να πάρω μόνο ισιωτικη! 

Χαχα! Κανονικά δεν κάνει πάνω σε βρεγμένο μαλλί γιατί το καίει! Βέβαια με μια φορά δεν χάλασε ο κόσμος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα τοτε πιστολάκι δε πειράζει! γιατί μεχρι να περιμενω να στεγνωσει φυσικα θα περάσουν ώρες. Σερβιέτες να έχουμε πάρει απ το σπίτι γιατί στο μαιευτήριο μου ειπε ο γιατρός τις πουλάνε για χρυσάφι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

ααα τοτε πιστολάκι δε πειράζει! γιατί μεχρι να περιμενω να στεγνωσει φυσικα θα περάσουν ώρες. Σερβιέτες να έχουμε πάρει απ το σπίτι γιατί στο μαιευτήριο μου ειπε ο γιατρός τις πουλάνε για χρυσάφι!

Ναιιι το θυμαμαιι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Soto είπε:

ααα τοτε πιστολάκι δε πειράζει! γιατί μεχρι να περιμενω να στεγνωσει φυσικα θα περάσουν ώρες. Σερβιέτες να έχουμε πάρει απ το σπίτι γιατί στο μαιευτήριο μου ειπε ο γιατρός τις πουλάνε για χρυσάφι!

Αθηνα γεννας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...