Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katerina sk είπε:

Άρα έχεις ήδη μια εμπειρια πως είναι η εγκυμοσύνη..εγώ στα τυφλά εντελώς..;) Μια κλασσική γκρινιάρα έγκυος που την κλωτσαει κ δεν βολεύεται όταν ξαπλώνει..η πιθανή ημερομηνία τοκετού είναι 17 Οκτωβρίου οπότε έχω ακόμα καιρό να γκρινιαξω για την ταλαιπωρία.. τα αγοράκια είναι πάντα η αδυναμία της μαμάς..;) ;)

Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!! Τα αγορακια ειναι ο ερωτας της μαμας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katerina sk είπε:

Άρα έχεις ήδη μια εμπειρια πως είναι η εγκυμοσύνη..εγώ στα τυφλά εντελώς..;) Μια κλασσική γκρινιάρα έγκυος που την κλωτσαει κ δεν βολεύεται όταν ξαπλώνει..η πιθανή ημερομηνία τοκετού είναι 17 Οκτωβρίου οπότε έχω ακόμα καιρό να γκρινιαξω για την ταλαιπωρία.. τα αγοράκια είναι πάντα η αδυναμία της μαμάς..;) ;)

Αν επιτρεπεται ποσο χρονων εισαιι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια επειδη το μπουμπούκι μου το κάνει επίτηδες πείτε μου κι εσείς! Η είναι τέρμα υπερκινητικος η απόλυτα υσηχο! Έτσι είναι και τα δικά σας??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ρε κορίτσια επειδη το μπουμπούκι μου το κάνει επίτηδες πείτε μου κι εσείς! Η είναι τέρμα υπερκινητικος η απόλυτα υσηχο! Έτσι είναι και τα δικά σας??? 

Mamounitsa εγώ τον νιώθω πρωί βράδυ όταν ξαπλώνω.... Τις άλλες ώρες ελάχιστα.    

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Mamounitsa εγώ τον νιώθω πρωί βράδυ όταν ξαπλώνω.... Τις άλλες ώρες ελάχιστα.    

 

Ναι ε? Δηλαδή το πρωί δεν τον καταλαβενει πχ καθηστη? Εγώ ενώ τόσες μέρες δεν τον κατάλαβενα είχε τώρα πάλι 3 μέρες καθόμουν καθηστη και η κοιλια μου όλη μέρα κουνιόταν! Σήμερα μέχρι το μεσημέρι το ίδιο από την ώρα που ξάπλωσα δεν έχει ξανά κουνηθεί λες να την έχει κόψει στον ύπνο!? Θ με τρελάνει αυτό το μωρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι ε? Δηλαδή το πρωί δεν τον καταλαβενει πχ καθηστη? Εγώ ενώ τόσες μέρες δεν τον κατάλαβενα είχε τώρα πάλι 3 μέρες καθόμουν καθηστη και η κοιλια μου όλη μέρα κουνιόταν! Σήμερα μέχρι το μεσημέρι το ίδιο από την ώρα που ξάπλωσα δεν έχει ξανά κουνηθεί λες να την έχει κόψει στον ύπνο!? Θ με τρελάνει αυτό το μωρό 

Απλά δεν έχουν κ χορο πλέον τα καημένα... π να κάνουν τούμπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy96 είπε:

Απλά δεν έχουν κ χορο πλέον τα καημένα... π να κάνουν τούμπες;

ΝΙ έτσι θα είναι αν κρίνω από τις τελευταίες κλωτσιές μάλλον ψάχνουν να βολευτουνε χεχε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Αν επιτρεπεται ποσο χρονων εισαιι;;

Είμαι 27. Εντάξει δεν είμαι κ παιδάκι αλλά όσο να ναι η πρώτη φορά είναι κ περίεργη:) :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!! Τα αγορακια ειναι ο ερωτας της μαμας

Χαχαχα...είναι ωραίο συναίσθημα να έχεις μια ψυχούλα που θα αγαπάς χωρίς όρους..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Όλα θα πάνε καλά:* 

Α εμένα είναι ο 2ος γιος.. Έχω κ ένα μικρό 2χρ

Α έχεις ήδη ένα αγοράκι..τυχερή..:) μακάρι να πάνε όλα καλά..γτ ο μικρός από κοιλιά καταλαβαίνει όλα τα συναισθήματα που βιώνω κι εγώ..:(  τώρα επιτέλους θα καταλάβω εάν οι άντρες είναι ανώριμοι από την γέννηση τους..;) ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Έχουμε ίδια πητ.!!!!! 

 

Χαχαχα..έλα στο Αλεξάνδρα να έχω παρέα κ παρηγοριά..;) Γτ βλέπω να τα βριζω την αδερφή μου από τους πόνους..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

ΝΙ έτσι θα είναι αν κρίνω από τις τελευταίες κλωτσιές μάλλον ψάχνουν να βολευτουνε χεχε 

Και ο δικός μου είναι ετσι από το πρωί..;) Κάθομαι στο μετρό και μου ξεφεύγουν αναστεναγμοί γτ με κλωτσαει..να βολευτει δεν έχω αντίρρηση..μπορεί ομως να μην βαράει κιόλας;;;; ❤️ υπομονή!!εγώ σκέφτομαι ότι πλησιάζει ο καιρός που θα βγεί κ θα σταματησει όλο το παιχνιδάκι ο μικρός..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Katerina sk είπε:

Και ο δικός μου είναι ετσι από το πρωί..;) Κάθομαι στο μετρό και μου ξεφεύγουν αναστεναγμοί γτ με κλωτσαει..να βολευτει δεν έχω αντίρρηση..μπορεί ομως να μην βαράει κιόλας;;;; ❤️ υπομονή!!εγώ σκέφτομαι ότι πλησιάζει ο καιρός που θα βγεί κ θα σταματησει όλο το παιχνιδάκι ο μικρός..;)

Χαχα έχει πολύ πλάκα που τιναζετε η κοιλια! Τώρα θα είναι ολόκληρα μωρακια  δε βολεβοντε Αθήνα μένεις!? Που θα γεννησεις με το καλό εσύ!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerina sk είπε:

Χαχαχα..έλα στο Αλεξάνδρα να έχω παρέα κ παρηγοριά..;) Γτ βλέπω να τα βριζω την αδερφή μου από τους πόνους..;)

Χαχχα εκεί γέννησα το πρώτο μου... ζω αγγλια πλέον...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Katerina sk είπε:

Καλώς σας βρήκα .:) :) Έλεγα κ εγώ ότι είμαι η μόνη παραπονιάρα έγκυος που γκρινιάζει για την ζέστη,τις κλωτσιές κ την ταλαιπωρία του μετρό..:) :) κι αλλο αγοράκι..:) η εγκυμοσύνη είναι μια φάση εξάσκησης υπομονής!!τώρα που μπήκα στον 8ο γίνεται χειρότερο γτ βρίσκει την κύστη μου κ την πιέζει..:) χαμός!!αλλά αξίζει αυτή η ταλαιπωρία γτ μεγαλώνει κ αυτό έχει σημασία..:)

Όχι καλέ σιγά μην ήσουν η μόνη παραπονιάρα χαχαχα! Πωπω μετρό κ έγκυος κ η ζέστη της Αθήνας μου φαίνεται ανυπόφορο! Κ γω 27 είμαι! 

έχω ραντεβού με το γιατρό σημερααα δε κρατιέμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Όχι καλέ σιγά μην ήσουν η μόνη παραπονιάρα χαχαχα! Πωπω μετρό κ έγκυος κ η ζέστη της Αθήνας μου φαίνεται ανυπόφορο! Κ γω 27 είμαι! 

έχω ραντεβού με το γιατρό σημερααα δε κρατιέμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

 

Αντε θα δεις το μπεμπακι σού να μας πεις τα νέα. Μόλις γυρησεις!!!! Και εγω 27 κόρες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια γύρισα! Έχει φτάσει 2200 κ έχει πάρει θέση! Δεν είδαμε καλά πρόσωπο γιατί έβαζε τα χέρια του, αλλά όλα πάνε καλά! μου είπε ότι με βλέπει για πριν τις 40, απ τις 38 κ μετα θα είμαστε σε επιφυλακη! Αυτάααα ηρέμησα λίγο τώρα θέλω να κάτσω παραλία να πιω κοκτέιλ χαχααχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Λοιπόν κορίτσια γύρισα! Έχει φτάσει 2200 κ έχει πάρει θέση! Δεν είδαμε καλά πρόσωπο γιατί έβαζε τα χέρια του, αλλά όλα πάνε καλά! μου είπε ότι με βλέπει για πριν τις 40, απ τις 38 κ μετα θα είμαστε σε επιφυλακη! Αυτάααα ηρέμησα λίγο τώρα θέλω να κάτσω παραλία να πιω κοκτέιλ χαχααχαχα

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!! Με το καλό.... Είσαι ακόμα πιο κοντά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Λοιπόν κορίτσια γύρισα! Έχει φτάσει 2200 κ έχει πάρει θέση! Δεν είδαμε καλά πρόσωπο γιατί έβαζε τα χέρια του, αλλά όλα πάνε καλά! μου είπε ότι με βλέπει για πριν τις 40, απ τις 38 κ μετα θα είμαστε σε επιφυλακη! Αυτάααα ηρέμησα λίγο τώρα θέλω να κάτσω παραλία να πιω κοκτέιλ χαχααχαχα

Αχ τι καλά!! Δε πειράζει που δεν είδατε μουριτσα σε λίγο θα δείτε λιβε χαχα! Πες μου ρε κορίτσι πάλι σε πόια εβδομάδα είσαι?? Γιατί μπερδεύω μαι είσαι 33η?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αχ τι καλά!! Δε πειράζει που δεν είδατε μουριτσα σε λίγο θα δείτε λιβε χαχα! Πες μου ρε κορίτσι πάλι σε πόια εβδομάδα είσαι?? Γιατί μπερδεύω μαι είσαι 33η?? 

ναι 33+3! [smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Mamounitsa θες να εισια η πρώτη π θα γεννήσει ρε ;;; να μας πεις κ την εμπειρία σου......??:-ss

Ααχχ αλήθεια πολύ θα ήθελα αλλά θα είμαι τελευταία το βλέπω θα κοντεβετε να σαραντισετε εσείς και εγώ ακόμα θα γέννα δε θα γέννα ω χαχαχα! Να δω θα μου πει και εμένα ο γιατρουλης ποτέ να περιμένω!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ααχχ αλήθεια πολύ θα ήθελα αλλά θα είμαι τελευταία το βλέπω θα κοντεβετε να σαραντισετε εσείς και εγώ ακόμα θα γέννα δε θα γέννα ω χαχαχα! Να δω θα μου πει και εμένα ο γιατρουλης ποτέ να περιμένω!?? 

Χαχαχαχχα... ανυπόμονη θα σ λέω ??????

Πότε έχεις εσύ γιατρό;; ρε 1.5 μήνας έμεινε... Εγώ μόλις πάω (θεέ μ να πάω) 36 εβδ δε μετράω άλλο.... χαχχα θα νομίζω κάθε μέρα γενναω....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχαχχα... ανυπόμονη θα σ λέω ??????

Πότε έχεις εσύ γιατρό;; ρε 1.5 μήνας έμεινε... Εγώ μόλις πάω (θεέ μ να πάω) 36 εβδ δε μετράω άλλο.... χαχχα θα νομίζω κάθε μέρα γενναω....

 

Χαχα ανυπομωνω όσο δεν φαντάζεσαι! Θέλω να ξυπνήσω αύριο και να έχω γεννησει χαχα! Ραντεβού έχω σε δύο εβδομάδες περίπου! Θα φτάσεις τις 36 μη φοβάσαι το ένστικτο μου λέει κατά τις 38 θα γεννησεις και εσύ! Όλα καλά θα δεις έχεις ακόμα μέλλον! 1.5 μήνας αλλά δε περνάνε οι μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...