Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

Γεια κ απο μενα! Εγω σημερα εχω ραντεβου επιτελους θα δουμε το μωρο που αυτες τις μερες με τοσο κλαμα για τα γεγονοτα σιγουρα το εχω επηρεασει. Κ λογικα Δευτερα θα χω αιμα ουρα κ καμπυλη κ εγω. 

Εχω αγωνια να ειναι ολα καλα, να δω ποσο ειναι ο μπεμπουλης κ ποσα κιλα εβαλα κ εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Μπορείτε να μου πείτε πόσους παλμούς έχετε; Εμένα ειδικά τώρα με το χάπι της πίεσης είναι πολύ χαμηλοί. 

Εγώ δεν έχω ιδέα από πίεση! Μου τη μετράει μόνο ο γιατρός μια φορά το μήνα! Έχεις υψηλή και γι αυτό πίνεις χάπι!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Γεια κ απο μενα! Εγω σημερα εχω ραντεβου επιτελους θα δουμε το μωρο που αυτες τις μερες με τοσο κλαμα για τα γεγονοτα σιγουρα το εχω επηρεασει. Κ λογικα Δευτερα θα χω αιμα ουρα κ καμπυλη κ εγω. 

Εχω αγωνια να ειναι ολα καλα, να δω ποσο ειναι ο μπεμπουλης κ ποσα κιλα εβαλα κ εγω

Γειά σου ρε μπουμπού με το καλό να δεις το μωράκι σου! Όλα καλά θα είναι η αγονια όμως υπάρχει κάθε φορά να έρθεις να μας πεις νέα αα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλες γενικές εξετάσεις δηλ..!!!!

Καλά.αποτελέσματα.. με.τι καλό να δείτε τα μωράκια σας !

Κ εγώ είχα μαια σήμερα..  κλασσικά χαμηλή πίεση.. Από κιλά ειμαι οκ εγώ. 

Αλλά πονάω χαμηλά και (εδώ δεν βλέπουμε τ μωρό μόνο μ μετράνε τ κοιλιά νε μέζόύρά)

Πήγαμε στ νοσοκ γτ πόνους Αλλά όλα καλά....

Από τούμπες εγώ εχ  πέσει από σκάλες πολλές φορές σε αυτήν την.εγκυμοσύνη... τ παλιο μ σπίτι ήταν 3οροφο... άρα καταλάβατε χαχα..

Βλέπω τ γίνεται στη Ραφήνα κ στη κινετα.. Πόσο κρίμα τόσες ψυχές άδικα:( :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Γεια κ απο μενα! Εγω σημερα εχω ραντεβου επιτελους θα δουμε το μωρο που αυτες τις μερες με τοσο κλαμα για τα γεγονοτα σιγουρα το εχω επηρεασει. Κ λογικα Δευτερα θα χω αιμα ουρα κ καμπυλη κ εγω. 

Εχω αγωνια να ειναι ολα καλα, να δω ποσο ειναι ο μπεμπουλης κ ποσα κιλα εβαλα κ εγω

Δεν επηρεάζεται τόσο εύκολο τ μωράκι μην αγχώνεσαι πέρασα κ εγώ πολλά στην εγκυμοσύνη μ μ πολύ κλάμα κ κρίσεις  Αλλά είναι καλά...

Με το καλό να το δεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Όλες γενικές εξετάσεις δηλ..!!!!

Καλά.αποτελέσματα.. με.τι καλό να δείτε τα μωράκια σας !

Κ εγώ είχα μαια σήμερα..  κλασσικά χαμηλή πίεση.. Από κιλά ειμαι οκ εγώ. 

Αλλά πονάω χαμηλά και (εδώ δεν βλέπουμε τ μωρό μόνο μ μετράνε τ κοιλιά νε μέζόύρά)

Πήγαμε στ νοσοκ γτ πόνους Αλλά όλα καλά....

Από τούμπες εγώ εχ  πέσει από σκάλες πολλές φορές σε αυτήν την.εγκυμοσύνη... τ παλιο μ σπίτι ήταν 3οροφο... άρα καταλάβατε χαχα..

Βλέπω τ γίνεται στη Ραφήνα κ στη κινετα.. Πόσο κρίμα τόσες ψυχές άδικα:( :(:(:(

Ρε μαναρακι αμάν με αυτούς τους πόνους Αντε υπομονή κοντεύουμε στο τέλος!! Τι χαζομάρα να μετράει μόνο με μεζούρα ήθελα να ήξερα τόσο δύσκολο τους είναι να κάνουν έναν υπέροχο!!!! Ελεος! 

Χαχα όσο για τις τούμπες πως τα έχεις καταφέρει φοβήθηκα τις προάλλες αν και ο μικρός άρχισε ξανά το κλωτσιδη και είμαι ήσυχη!! Εγω λόγο του ότι δεν μπορώ να κοιμηθώ ούτε ανάσκελα ούτε μπρουμητα και κοιμάμαι στα πλάγια μια δεξιά μια αριστερά και με πονάνε οι γοφοί μου! Όλο το βράδυ ήμουν μουδιασμένη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Ρε μαναρακι αμάν με αυτούς τους πόνους Αντε υπομονή κοντεύουμε στο τέλος!! Τι χαζομάρα να μετράει μόνο με μεζούρα ήθελα να ήξερα τόσο δύσκολο τους είναι να κάνουν έναν υπέροχο!!!! Ελεος! 

Χαχα όσο για τις τούμπες πως τα έχεις καταφέρει φοβήθηκα τις προάλλες αν και ο μικρός άρχισε ξανά το κλωτσιδη και είμαι ήσυχη!! Εγω λόγο του ότι δεν μπορώ να κοιμηθώ ούτε ανάσκελα ούτε μπρουμητα και κοιμάμαι στα πλάγια μια δεξιά μια αριστερά και με πονάνε οι γοφοί μου! Όλο το βράδυ ήμουν μουδιασμένη 

Χαχα δεν είναι η ίδιοι πόνοι... είχε γενέθλια το παιδί μου κ εκαν πάρτυ.. ε τ βράδυ όταν τα μάζεψα όλα και ξάπλωσα άρχισαν οι πόνοι στα κοκκαλα κάτω στ κόλπο... Κ την επόμενη το ίδιο..  Αλλά είναι μυικοι μ είπαν...!! 

Ε ναι πόσο μ έμειναν 10-12εδβ .. τιποτααααααα....!!!!!!

 

Κοιμάσαι μπρούμυτα ;;;;

Κ εγώ μόνο όλα Για ανάσκελα η μέση τα παίζει....

Περαστικά!!!!

 

 

Από κιλά πως τα πάτε κορίτσια είναι κ καλοκαίρι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις εννοείς με τις τούμπες πως τα έχω καταφέρει @Mamounitsa???

Πήγαινα να προλάβω το μικρό έφυγε το πόδι μ .μπαμ εγώ... άστα να πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Τις εννοείς με τις τούμπες πως τα έχω καταφέρει @Mamounitsa???

Πήγαινα να προλάβω το μικρό έφυγε το πόδι μ .μπαμ εγώ... άστα να πάνε.

Αστιευωμαι για το πόδι που λες έχεις φάει τούμπα 3 φορές! Εγώ μια έπεσα και την τρομάρα που πήρα! Να ξεκουράζεται περισσότερο εγώ έχω παρατηρήσει πως όταν με πιάνουν πινακίδα μόλις ξαπλώνω λίγο περνάνε τις περισσότερες φορές! 

Εγώ δεν έχω πάρει πολλά κιλά 6 έχω πάρει! 

Όχι τι μπρουμητα έχω καιρό να κοιμηθώ μόνο πλάγια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Αστιευωμαι για το πόδι που λες έχεις φάει τούμπα 3 φορές! Εγώ μια έπεσα και την τρομάρα που πήρα! Να ξεκουράζεται περισσότερο εγώ έχω παρατηρήσει πως όταν με πιάνουν πινακίδα μόλις ξαπλώνω λίγο περνάνε τις περισσότερες φορές! 

Εγώ δεν έχω πάρει πολλά κιλά 6 έχω πάρει! 

Όχι τι μπρουμητα έχω καιρό να κοιμηθώ μόνο πλάγια 

Λογικό να φοβάσαι κ εγώ λέω πάει..  Αλλά ουφ.. Όλα.καλα...!!!

Προσπαθώ να ξεκουράζομαι...

.έλα τα ίδια κ εγώ

Είμαστε φιτ αχχα!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Λογικό να φοβάσαι κ εγώ λέω πάει..  Αλλά ουφ.. Όλα.καλα...!!!

Προσπαθώ να ξεκουράζομαι...

.έλα τα ίδια κ εγώ

Είμαστε φιτ αχχα!!!!!!!!! 

Χαχα ναι άστα! Προσπάθησε δεν έμεινε πολύ όπως είπες 11/12 εβδομάδουλες! Φιτ δε με λες χαχα αλλά εβελπιστω πως επειδή είναι λίγα θα τα χάσω γρήγορα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα ναι άστα! Προσπάθησε δεν έμεινε πολύ όπως είπες 11/12 εβδομάδουλες! Φιτ δε με λες χαχα αλλά εβελπιστω πως επειδή είναι λίγα θα τα χάσω γρήγορα 

Ναι μετά φεύγουν νερό με την εξάντληση αχαχχαχα...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Ναι μετά φεύγουν νερό με την εξάντληση αχαχχαχα...!!!!!

Χαχα κατάλαβα δεν θα προλάβουμε να φάμε ενώνεις χε χε!! Έχω και τους γάμους των αδερφών το καλοκαίρι πρέπει να ειμε κορμαρααα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα κατάλαβα δεν θα προλάβουμε να φάμε ενώνεις χε χε!! Έχω και τους γάμους των αδερφών το καλοκαίρι πρέπει να ειμε κορμαρααα χαχα

Με το καλοοοο!!!!

Κ εγώ βάπτιση χαχχαχα ειμαι η νονά αχχαχα

 

Η αλήθεια είναι πως στην αρχή ζούσα αμε τοστ κ χυμούς.. Δεν είχα χρόνο για μαγείρεμα.. Τώρα έχω μάθει κ μπήκα στ τρύπα αχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Με το καλοοοο!!!!

Κ εγώ βάπτιση χαχχαχα ειμαι η νονά αχχαχα

 

Η αλήθεια είναι πως στην αρχή ζούσα αμε τοστ κ χυμούς.. Δεν είχα χρόνο για μαγείρεμα.. Τώρα έχω μάθει κ μπήκα στ τρύπα αχχαχα

Ευχαριστώ!! Και εσύ με το καλό και πάντα αξία!!! Ωχ κατάλαβα θα είναι βάρη το πρόγραμμα για εσένα θα είναι σίγουρα τώρα με δύο παιδιά εδώ θα είμαστε να τα λέμε στα ξενύχτια αα χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ευχαριστώ!! Και εσύ με το καλό και πάντα αξία!!! Ωχ κατάλαβα θα είναι βάρη το πρόγραμμα για εσένα θα είναι σίγουρα τώρα με δύο παιδιά εδώ θα είμαστε να τα λέμε στα ξενύχτια αα χαχαχαχ

Χαχαχχα

.. θα κοιμόμαστε όρθιες αχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχχα

.. θα κοιμόμαστε όρθιες αχχαχαχ

Χαχα Αντε βρε γιατί το λες αυτό χαχαχ! Θα προετημαστω με κούτες καφέ μια και θα έχω να πιω κάνα χρόνο χε χε θα το ρίξω έξω ούτος η άλλος σκέφτομαι πως θα έχω άγχος που δε θα κοιμάμαι καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα Αντε βρε γιατί το λες αυτό χαχαχ! Θα προετημαστω με κούτες καφέ μια και θα έχω να πιω κάνα χρόνο χε χε θα το ρίξω έξω ούτος η άλλος σκέφτομαι πως θα έχω άγχος που δε θα κοιμάμαι καθόλου 

Αν θηλάσεις ο καφές προκαλεί προκαλεί λίγο εκνευρισμό στα μωρά... νομίζω είναι η 1.2 την ημέρα κ αν... Κ ελαφρύ.. δε ρ έχω ψάξει γτ δ πινω καφέ..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Αν θηλάσεις ο καφές προκαλεί προκαλεί λίγο εκνευρισμό στα μωρά... νομίζω είναι η 1.2 την ημέρα κ αν... Κ ελαφρύ.. δε ρ έχω ψάξει γτ δ πινω καφέ..  

Μμ ναι θα πρέπει να δω τι κάνει και τι όχι να δούμε γιατί και για τον θηλασμό δεν ξέρω ακόμα τι θα κάνω! Θέλω αλλά μου φαίνετε βουνό γιατί ούτε το τσιγάρο κάνει και δεν την παλεύω άλλο! Δε πίνεις καφέ ε!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μμ ναι θα πρέπει να δω τι κάνει και τι όχι να δούμε γιατί και για τον θηλασμό δεν ξέρω ακόμα τι θα κάνω! Θέλω αλλά μου φαίνετε βουνό γιατί ούτε το τσιγάρο κάνει και δεν την παλεύω άλλο! Δε πίνεις καφέ ε!?? 

Τσιγάρο νομίζω 5 την ημέρα τ πολύ και να έχει το ένα τσιγάρο απόσταση  1.2 ώρες νομίζω δεν είναι σίγουρη ...(δε καπνίζω)

Όπως νιώθεις εσύ καλύτερα!! 

 

Όχι δε πίνω δε καπνίζω δεν δεν δεν.

.αχαχχαξενερωτη αχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Τσιγάρο νομίζω 5 την ημέρα τ πολύ και να έχει το ένα τσιγάρο απόσταση  1.2 ώρες νομίζω δεν είναι σίγουρη ...(δε καπνίζω)

Όπως νιώθεις εσύ καλύτερα!! 

 

Όχι δε πίνω δε καπνίζω δεν δεν δεν.

.αχαχχαξενερωτη αχχαχα

Χαχα σιγά ρε ένταξη δεν είναι θέμα ξενεροματος αλλά σε κάτι άλλο θα έχεις αδυναμία όλα αυτά που έχω να ρωτήσω περί θηλασμού είπαμε θα μου τα πει ο παιδίατρος ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα σιγά ρε ένταξη δεν είναι θέμα ξενεροματος αλλά σε κάτι άλλο θα έχεις αδυναμία όλα αυτά που έχω να ρωτήσω περί θηλασμού είπαμε θα μου τα πει ο παιδίατρος ε? 

Ο παιδίατρος αν δει ν είναι φιλικός προς τον θηλασμός δε ια σου πει κ πολλά...!! Εμένα πχ μ είπε μόνο να μην τρώω σοκολάτα στην αρχή για κολικούς φασολάδα κτλ και πράσινα....!! 

Εγώ αγαπώ κοκακολα αχαχχα Αλλά δε πίνω συχνά αχαχα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Ο παιδίατρος αν δει ν είναι φιλικός προς τον θηλασμός δε ια σου πει κ πολλά...!! Εμένα πχ μ είπε μόνο να μην τρώω σοκολάτα στην αρχή για κολικούς φασολάδα κτλ και πράσινα....!! 

Εγώ αγαπώ κοκακολα αχαχχα Αλλά δε πίνω συχνά αχαχα... 

Χαχα σε τσάκωσα χαχα πόσο πίνεις δηλαδή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Πηγα χθες στο καθιερωμενο ραντεβου, ο μπουμπουκος ειναι 1100 κ εγω συνολικα εχω παρει 5 κιλα! Τον ειδαμε παλι σε 3d κ αλλαξε πολυ, ειναι μπουμπουκος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα σε τσάκωσα χαχα πόσο πίνεις δηλαδή? 

Χαχαχαχ..αν έχω στο σπίτι μπορεί και 2 ποτήρια.. αν όχι δε πίνω... χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...