Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα ε μόλις γεννήσουμε εγώ θα καταλάβω ότι έχω μωρό αχα! Εσένα κάνει ζωηρά δες!? 

Χαχαχ...

Εμένα κάνει ολόκληρες τούμπες.. βαράει πλευρά... μ.σπρώχνειτον αφαλό... πονάνε μερικές ςφορες αυτά. Αχχαχα..

Εμένα άρχισε πολύ νωρίς όμως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχ...

Εμένα κάνει ολόκληρες τούμπες.. βαράει πλευρά... μ.σπρώχνειτον αφαλό... πονάνε μερικές ςφορες αυτά. Αχχαχα..

Εμένα άρχισε πολύ νωρίς όμως. 

Πω πω απίστευτο μου φαίνετε! Χτυπάει ψιλά!? Εμένα χτυπάει κάτω από τον αφαλό! Λένε πως τα δεύτερα παιδάκια τα νιώθεις πιο γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! @Mamounitsa αλληλούια! Χαχαχαχα ε το μωρο ειναι αυτό που νιώθεις! Κ γω στην αρχη κάτω απ τον αφαλό το ένιωθα, Τώρα πάνω, κάτω, πλευρά, παντού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Πω πω απίστευτο μου φαίνετε! Χτυπάει ψιλά!? Εμένα χτυπάει κάτω από τον αφαλό! Λένε πως τα δεύτερα παιδάκια τα νιώθεις πιο γρηγορα

Χτυπάει παντουυ.. ακόμα κ κάτω στ πιπι..(αυτό μ αγχώνει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα! @Mamounitsa αλληλούια! Χαχαχαχα ε το μωρο ειναι αυτό που νιώθεις! Κ γω στην αρχη κάτω απ τον αφαλό το ένιωθα, Τώρα πάνω, κάτω, πλευρά, παντού!

Χαχα καλημέρα! Δε θα ορκιζόμουν κι όλας πως είναι το μωρό!! Τέλειο το ξύλο δηλαδή πόσες εβδομάδες με περνάς!?, εγώ σήμερα μπήκα στην 26η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χτυπάει παντουυ.. ακόμα κ κάτω στ πιπι..(αυτό μ αγχώνει)

Αντε βρε μη σε αγχωνει αυτό το έχω ξανά ακούσει για τα χτυπήματα χαμηλά Δήνει το παρόν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Αντε βρε μη σε αγχωνει αυτό το έχω ξανά ακούσει για τα χτυπήματα χαμηλά Δήνει το παρόν! 

Μακάρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα καλημέρα! Δε θα ορκιζόμουν κι όλας πως είναι το μωρό!! Τέλειο το ξύλο δηλαδή πόσες εβδομάδες με περνάς!?, εγώ σήμερα μπήκα στην 26η

Εγώ σήμερα 28η! Ελα ρε συ το μωράκι θα Είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soto είπε:

Εγώ σήμερα 28η! Ελα ρε συ το μωράκι θα Είναι! 

Ααα δύο εβδομάδες διαφορά δηλαδή! 

Και εγώ έτσι λέω το νινί θα είναι α να δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου! Έχω αρχίσει στο περπάτημα κ νιώθω πίεση χαμηλά κ την αίσθηση ότι θέλω τουαλέτα! Την Τετάρτη θα πάω στο γιατρό για να μου γράψει εξετάσεις κ έτσι θα το ξαναδω! Βρε κορίτσια τίποτα δεν έμεινε πια, κοντεύουμε! Είχα κ δύσκολο συναισθηματικά ΣΚ, εν ολίγοις δεν περίμενα ότι στις ηλικίες από 27-30 κ πάνω θα υπάρχουν λυκοφιλίες κ λόγια σα να είμαστε μικρά παιδάκια.. κ μου στενοχώρησαν κ τον αντρούλη μου και θα τους φάω όλους! Και ενώ γίνεται αυτό το σκηνικό, βλέπω μουσκεμένο το φανελάκι μου στο ύψος του μαστού! Ήταν γάλα! Ε νταξ με έκανε να νιώσω τόσο χαρούμενη κ ότι τίποτα άλλο δεν έχει σημασία! Το είπα κ στο γιατρό κ μου λεει γίνεσαι μαμά! ❤️ Εσείς τι κανετε πώς περάσατε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Soto είπε:

καλημέρα κορίτσια μου! Έχω αρχίσει στο περπάτημα κ νιώθω πίεση χαμηλά κ την αίσθηση ότι θέλω τουαλέτα! Την Τετάρτη θα πάω στο γιατρό για να μου γράψει εξετάσεις κ έτσι θα το ξαναδω! Βρε κορίτσια τίποτα δεν έμεινε πια, κοντεύουμε! Είχα κ δύσκολο συναισθηματικά ΣΚ, εν ολίγοις δεν περίμενα ότι στις ηλικίες από 27-30 κ πάνω θα υπάρχουν λυκοφιλίες κ λόγια σα να είμαστε μικρά παιδάκια.. κ μου στενοχώρησαν κ τον αντρούλη μου και θα τους φάω όλους! Και ενώ γίνεται αυτό το σκηνικό, βλέπω μουσκεμένο το φανελάκι μου στο ύψος του μαστού! Ήταν γάλα! Ε νταξ με έκανε να νιώσω τόσο χαρούμενη κ ότι τίποτα άλλο δεν έχει σημασία! Το είπα κ στο γιατρό κ μου λεει γίνεσαι μαμά! ❤️ Εσείς τι κανετε πώς περάσατε??

Καλημέρα μανούλιτσα! Καλά κάνεις και περπατάς και εγώ πρέπει να αρχίσω αλλά από όταν πείρα το αμάξι δε πάω ούτε μέχρι τη γωνία με τα πόδια αλλά επειδή θέλω ο μπέμπης να πάρει καλη θέση πρέπει να αρχίσω! 

Όσο για τις φιλίες άστα οποίος δε μας κάνει να είναι μακριά μας δεν αξίζει να σρεναχωριωμαστε! 

Γάλα!??? 

Από τόσο νωρίς!? 

Εγώ μάτιασα το νινί που είπα χτυπάει και από χθες δεν έχει κάνει εμφάνιση! 

Ραντεβου έχω σε20 μέρες και είμαι να σκασωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα μανούλιτσα! Καλά κάνεις και περπατάς και εγώ πρέπει να αρχίσω αλλά από όταν πείρα το αμάξι δε πάω ούτε μέχρι τη γωνία με τα πόδια αλλά επειδή θέλω ο μπέμπης να πάρει καλη θέση πρέπει να αρχίσω! 

Όσο για τις φιλίες άστα οποίος δε μας κάνει να είναι μακριά μας δεν αξίζει να σρεναχωριωμαστε! 

Γάλα!??? 

Από τόσο νωρίς!? 

Εγώ μάτιασα το νινί που είπα χτυπάει και από χθες δεν έχει κάνει εμφάνιση! 

Ραντεβου έχω σε20 μέρες και είμαι να σκασωωωωωωω

Μην αγχώνεσαι, έστω κ μία φορά την ημέρα να το ακούς μετράει. Σε μεγαλύτερες εβδομάδες νομίζω πρέπει να μετράμε κλωτσιές.. κ είπαμε εσύ είσαι φαινόμενο! Μια χαρά θα είναι το μικρό σου ? 
Είναι φυσιολογικό μου είπε ο γιατρός, να φανταστείς μια γνωστή έχει εκκρίσεις απ τον 5ο.. χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα έχω πολύ γαλά ή ότι όποια δεν έχει τώρα δε θα έχει μετά. Είναι στον οργανισμό ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Μην αγχώνεσαι, έστω κ μία φορά την ημέρα να το ακούς μετράει. Σε μεγαλύτερες εβδομάδες νομίζω πρέπει να μετράμε κλωτσιές.. κ είπαμε εσύ είσαι φαινόμενο! Μια χαρά θα είναι το μικρό σου ? 
Είναι φυσιολογικό μου είπε ο γιατρός, να φανταστείς μια γνωστή έχει εκκρίσεις απ τον 5ο.. χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα έχω πολύ γαλά ή ότι όποια δεν έχει τώρα δε θα έχει μετά. Είναι στον οργανισμό ;) 

Ναι φαινόμενο μη το σηζητας! Να είναι καλά θέλω κλωτσάει δε κλωτσάει δε πειράζει! 

Μου κάνει εντύπωση αυτί θα σου έλεγα τώρα μήπως συμενει πως θα έχεις πολύ παραγωγή!  Αν και πλάκα πλάκα τίποτα δεν έμεινε σιγά σιγά πρέπει να μπενουμε στο κλήμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου! Σας δθαβαζω τοσες μερες μιας κ ειμαι κ εγω εν δυναμει μανουλα του Οκτωβριου. Διαβαζω λετε για χτυπηματα κ ενοχλησεις κ καμια δεν αναφερει τον φοβο του τοκετου. Ειμαι η μοναδικη που μονο στην ιδεα του πονου με πιανει πανικος; οπως ειπα κ στον αντρα μου αν μπορουσα θα ηθελα να παω στο πιο κεντρικο σημειο της πολης μου κ να ουρλιαξω απ το φοβο μου. Ετσι νιωθω! Προσπαθω να μη το σκεφτομαι αλλα δεν γινεται, φοβαμαι πραγματικα. Κ ειναι τοσο εγωιστικο που σκεφτομαι μονο τον πονο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! Σας δθαβαζω τοσες μερες μιας κ ειμαι κ εγω εν δυναμει μανουλα του Οκτωβριου. Διαβαζω λετε για χτυπηματα κ ενοχλησεις κ καμια δεν αναφερει τον φοβο του τοκετου. Ειμαι η μοναδικη που μονο στην ιδεα του πονου με πιανει πανικος; οπως ειπα κ στον αντρα μου αν μπορουσα θα ηθελα να παω στο πιο κεντρικο σημειο της πολης μου κ να ουρλιαξω απ το φοβο μου. Ετσι νιωθω! Προσπαθω να μη το σκεφτομαι αλλα δεν γινεται, φοβαμαι πραγματικα. Κ ειναι τοσο εγωιστικο που σκεφτομαι μονο τον πονο μου!

Καλησπέρα μαναρακι και καλός ήρθες στην παρέα μας! Εμένα αυτή τη στιγμή το άγχος μου είναι να είναι καλά το μωρό μιας και δεν το κατάλαβενω ακόμα πολύ! 

Όσο για το φόβο δεν είσαι μονη όλες φοβόμαστε άλλες πιο πολύ άλλες πιο λίγο! Εγώ δεν έχω νοσηλεύτει ποτέ σε νοσοκομείο και φυσικά δεν αντέχω τον πονο αλλά όχι μόνο τον πόνο δεν μπορώ να σκεφτώ να με πιάσει ο γιατρός από κάτω αλλά αααα  ότι ήταν να γίνει έγινε έτσι να σκέφτεσαι γεννάνε όλες μικρές μεγάλες είναι δυνατόν να αντέχουν όλες και όχι εμείς!??? Προσπάθησε να μη το σκέφτεσαι τουλαχιστων όχι ακόμα έχουμε μέρες! Εδώ θα είμαστε να λέμε και τις ανυσυχειες για τον τοκετό! Αγοράκι η κοριτσάκι εσύ!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα μαναρακι και καλός ήρθες στην παρέα μας! Εμένα αυτή τη στιγμή το άγχος μου είναι να είναι καλά το μωρό μιας και δεν το κατάλαβενω ακόμα πολύ! 

Όσο για το φόβο δεν είσαι μονη όλες φοβόμαστε άλλες πιο πολύ άλλες πιο λίγο! Εγώ δεν έχω νοσηλεύτει ποτέ σε νοσοκομείο και φυσικά δεν αντέχω τον πονο αλλά όχι μόνο τον πόνο δεν μπορώ να σκεφτώ να με πιάσει ο γιατρός από κάτω αλλά αααα  ότι ήταν να γίνει έγινε έτσι να σκέφτεσαι γεννάνε όλες μικρές μεγάλες είναι δυνατόν να αντέχουν όλες και όχι εμείς!??? Προσπάθησε να μη το σκέφτεσαι τουλαχιστων όχι ακόμα έχουμε μέρες! Εδώ θα είμαστε να λέμε και τις ανυσυχειες για τον τοκετό! Αγοράκι η κοριτσάκι εσύ!? 

Αγορακι με ΠΗΤ 22/10 , καλα εννοειται κ το χερι του γιατρου που ολες λενε οτι ποναει πολυ. Νταξει δεν ξερω πως θα αντεξω.

Μια αλλη απορια, εσεις θεωρειτε οτι κλεινουμε τον εκτο μηνα στις 24 η στις 26 εβδομαδες; γιατι καποια site λενε η το ενα η το αλλο. Εγωσημερα ειμαι 26.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Αγορακι με ΠΗΤ 22/10 , καλα εννοειται κ το χερι του γιατρου που ολες λενε οτι ποναει πολυ. Νταξει δεν ξερω πως θα αντεξω.

Μια αλλη απορια, εσεις θεωρειτε οτι κλεινουμε τον εκτο μηνα στις 24 η στις 26 εβδομαδες; γιατι καποια site λενε η το ενα η το αλλο. Εγωσημερα ειμαι 26.

Γεια σου κορίτσι κ Καλώς ήρθες Εσύ κ το αγόρι σου! Στις 26 Εγώ το μέτρησα το κλείσιμο. Για τον τοκετο Εμένα με είχε πιάσει γύρω στον 5ο κ έβλεπα άσχημα όνειρα. Με ηρεμησε να σκέφτομαι ότι οοοοτι κ να γίνει Όλες στο τέλος γεννανε. Επικεντρωνω τις σκέψεις μου πιο πολύ ότι θα περάσω ολο αυτο για να έχω αγκαλιά το γιο μου που το περιμένω πως κ Πως! Δε θελω να πολυσκεφτομαι την διαδικασία! Όσο θα πλησιάζει ο καιρός τόσο θα το σκεφτόμαστε όλες.. Κ με βοήθησε που διάβασα τι γίνεται με τη διαστολή τραχήλου, Πότε σπάνε τα νερά κ η κουβέντα με τον γιατρό για εκείνη την ώρα. Μην τα σκέφτεσαι Όλα αυτα από τωρα Γιατί στο τέλος τι θα κάνεις?? Χαχα δε θα σου χει μείνει ενέργεια να αγχωθεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ το άλλο βέβαια, Μπορεί να μην πονέσεις οσο φαντάζεσαι τωρα. Μέχρι να ρθει εκείνη η ώρα καμιά μας δεν ξέρει! Προκειμένου να δεις το γιο σου Μπορεί να σου βγει δύναμη κ αντοχή που δε θα περίμενες να έχεις! Εμένα με αγχώνει μήπως για κάποιο λόγο χρειαστώ καισαρική κ επειδή ποτέ δεν έχω κάνει χειρουργείο Ούτε καν έχω νοσηλευτεί φοβάμαι πολύ. Αλλά θα το περάσουμε κ αυτό. Κ να μην ακούμε ιστορίες από άλλους τοκετους Γιατί δε σημαίνει ότι θα τύχει κ σε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο ασχημα ονειρα κ εφιαλτες αλλο τιποτα...καθε βραδυ σχεδον! Εγω εκανα χειρουργειο κ αν κ ηταν ρουτινας, δεν ξεχναω τον πονο μετα. Οποτε φοβαμαι ετσι κι αλλιως! 

Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω φτασει στο σημειο της τρελης ανυπομονησιας να δω το μωρο μου, ξερω ακουγεται καπως αυτο, αλλα περναω κατα καιρους φασεις συνηδειτοποιησης του τι μου συμβαινει. Κ να φανταστεις ηθελα παρα πολυ να μεινω εγκυος, αλλα ακομη δεν μπορω να πω οτι καταλαβαινω 100% το θαυμα που ζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Απο ασχημα ονειρα κ εφιαλτες αλλο τιποτα...καθε βραδυ σχεδον! Εγω εκανα χειρουργειο κ αν κ ηταν ρουτινας, δεν ξεχναω τον πονο μετα. Οποτε φοβαμαι ετσι κι αλλιως! 

Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω φτασει στο σημειο της τρελης ανυπομονησιας να δω το μωρο μου, ξερω ακουγεται καπως αυτο, αλλα περναω κατα καιρους φασεις συνηδειτοποιησης του τι μου συμβαινει. Κ να φανταστεις ηθελα παρα πολυ να μεινω εγκυος, αλλα ακομη δεν μπορω να πω οτι καταλαβαινω 100% το θαυμα που ζω

Και εγώ το ίδιο έχω πάθει δεν έχω καταλάβει ακόμα τι μου συμβενει και ας προσπαθούσα καιρό να τσάκωσω! 

Όπως σου είπε και η @Soto ακόμα είναι νωρίς να σκεφτόμαστε γέννες έχουμε ακόμα και στο κάτω κάτω πολλές λένε πονεσαν πολύ  αλλά υπάρχουν και άλλες που λένε δε πονεσαν καθόλου γιατί δηλαδή να μη πάρουμε αυτή την εκδοχή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Απο ασχημα ονειρα κ εφιαλτες αλλο τιποτα...καθε βραδυ σχεδον! Εγω εκανα χειρουργειο κ αν κ ηταν ρουτινας, δεν ξεχναω τον πονο μετα. Οποτε φοβαμαι ετσι κι αλλιως! 

Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω φτασει στο σημειο της τρελης ανυπομονησιας να δω το μωρο μου, ξερω ακουγεται καπως αυτο, αλλα περναω κατα καιρους φασεις συνηδειτοποιησης του τι μου συμβαινει. Κ να φανταστεις ηθελα παρα πολυ να μεινω εγκυος, αλλα ακομη δεν μπορω να πω οτι καταλαβαινω 100% το θαυμα που ζω

Κορίτσι το ίδιο κ γω! Δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω Κάτι φορές τι έχει γίνει! Δεν ακούγεται κάπως Ούτε χρειάζεται να νιώθουμε τύψεις! Είναι φυσιολογικό νομίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλαχιστον ειμαστε στην ιδια φαση κ καταλαβαινουμε η μια την αλλη, γιατι οταν το λεω αυτο καπου μου απαντανε: τι εννοεις;;; 

Τελος παντων...εχετε ετοιμασει δωματιο του μωρου; εμεις αρχες αυγουστου θα το βαψουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό @atha_g !!!! 

Μακάρι να μην ποναγε η γεννά Αλλά  λιγες λενε δε κατάλαβαν κάτι.. μακάρι ν εσύ κ ολέ μας να έχουμε καλή γεννά!! 

Όσο ποναμε  θα πονάνε κ αυτά λογικά για να βγουν από κει κάτω όλη αυτή η πίεση και η αλλαγή τους...!!! 

 

Όνειρα;; εγώ βλέπω μόνο ότι με απαταει ο άντρας μν χαχαχ και ξυπανω με μετρα πολλε ςφορες έτοιμη για ξύλο.....

 

Περπάτημα δυστυχώς ευτυχώς εγώ κάνω πολύ με.το μικρό που τον πάω στο πάρκο κτλ...

 

@Mamounitsaόλο θα σου κοιμάται εσένα κ μόλις γεννηθεί... ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Τουλαχιστον ειμαστε στην ιδια φαση κ καταλαβαινουμε η μια την αλλη, γιατι οταν το λεω αυτο καπου μου απαντανε: τι εννοεις;;; 

Τελος παντων...εχετε ετοιμασει δωματιο του μωρου; εμεις αρχες αυγουστου θα το βαψουμε

Ίσως επειδή προσπαθούσα με καιρό να μη το έχουμε συνηδητοποιησει και εκτός από αυτό δε νιώθω έγκυος ούτε καν χτυπάει το μωρό ο γιατρός μου το υπενθυμίζει! Εγώ έβαψα λαχανι μπάλα ποδοσφαίρου για φως στο ταβάνι και κουρτίνες έτοιμες τα αυτοκόλλητα περιμένω να βάλω και μεστή βδομάδα περιμένω την κουνια! Τι χρώμα θα βάψεις έχεις ψωνίσει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Με το καλό @atha_g !!!! 

Μακάρι να μην ποναγε η γεννά Αλλά  λιγες λενε δε κατάλαβαν κάτι.. μακάρι ν εσύ κ ολέ μας να έχουμε καλή γεννά!! 

Όσο ποναμε  θα πονάνε κ αυτά λογικά για να βγουν από κει κάτω όλη αυτή η πίεση και η αλλαγή τους...!!! 

 

Όνειρα;; εγώ βλέπω μόνο ότι με απαταει ο άντρας μν χαχαχ και ξυπανω με μετρα πολλε ςφορες έτοιμη για ξύλο.....

 

Περπάτημα δυστυχώς ευτυχώς εγώ κάνω πολύ με.το μικρό που τον πάω στο πάρκο κτλ...

 

@Mamounitsaόλο θα σου κοιμάται εσένα κ μόλις γεννηθεί... ..

 

Χαχα αν βγει σαν τον πατέρα του θα κοιμάτε σίγουρα! Ο άντρας μου τη μισή μέρα κοιμάτε μόνο για μεσημέρι ένα τρίωρο μπορεί και τετράωρα! 

Μία χαρά με το μικρό σου εσύ τουλάχιστον περπατάς! Μακάρι όλες να έχουμε εύκολη γέννα και υσηχα μωρακια! Αλλά ας βγει γερό και ας είμαι στην τσίτα όλη μέρα χαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...