Μετάβαση σε περιεχόμενο
Mamounitsa

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018

Recommended Posts

Ε λίγο στα επισκεπτήρια να μην περιποιούμαι;; χαχα! ωραία άρα γράφω στη λιστα μου πολλές σερβιετες!! και υπάρχουν κ κάτι τεράστια εσώρουχα ρε κορίτσια, είχε χρησιμοποιήσει καμιά σας; 

• Like 2

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Ε λίγο στα επισκεπτήρια να μην περιποιούμαι;; χαχα! ωραία άρα γράφω στη λιστα μου πολλές σερβιετες!! και υπάρχουν κ κάτι τεράστια εσώρουχα ρε κορίτσια, είχε χρησιμοποιήσει καμιά σας; 

Χαχαχ εγώ τα μεγάλα τις λοχ..είναι τεράστια και παχια.... Και πάλι λερωνομουν... τόσο αιμα είχα...

Μπα εμένα δ εμέ ένοιαζε έπιανε απλά τα παλιά μην ειμαι σαν ξεμαλιασμενη αχαχχα... εδώ ακλα καλά δε κοιμόμουν δεν θα άντεχα να βαφτω

Μπράβο σας πάντως!!!!...

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Εγώ πήρα από τζάμπο 7€ τότε μια χαρά ακόμα τ έχω σούπερ είναι!!!!

Θα σας βολέψει νυχτικο οσες γέννησετε  φτ... γτ έρχεται ο γιατρός σε βλέπει από κάτω μετά...!

Εγώ είχα γεννήσει σε δημόσιο  κ δεν παρείχαν τπτ... γι αυτο δ έκανε το χρειάζεστε... εγ. Τα είχα όλα από το σπίτι μας μου...!!! 

Ναι ρε συ τώρα να πάω να πάρω πιτζαμα 30€ που θα τη λερωσω και στο φιναλε δε θα τη ξανά φορέσω! 

Τώρα που θα γεννήσεις στην Αγγλία εκεί στα νοσοκομεία μήπως παρέχουν πιο πολλά πράγματα!? 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι ρε συ τώρα να πάω να πάρω πιτζαμα 30€ που θα τη λερωσω και στο φιναλε δε θα τη ξανά φορέσω! 

Τώρα που θα γεννήσεις στην Αγγλία εκεί στα νοσοκομεία μήπως παρέχουν πιο πολλά πράγματα!? 

Δεν.εχω ιδεεεεαααααααα....

Γιατί να μην την ξανά φορέσεις;; εγώ τα φοράω αχαχαχ

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Τα έχω δει εγώ γενικά στις περιόδους μου φορούσα βάρκα αλλά τώρα θα πάω Να πάρω τα πιο μεγάλα για παν ενδεχόμενο! Ελπίζω Ν αντέχουμε να βάφουμε χαχα θα δείξει πόσο βολικά μωρακια θα έχουμε! 

• Like 1

Δε μπορώ να καταλάβω 

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Τα έχω δει εγώ γενικά στις περιόδους μου φορούσα βάρκα αλλά τώρα θα πάω Να πάρω τα πιο μεγάλα για παν ενδεχόμενο! Ελπίζω Ν αντέχουμε να βάφουμε χαχα θα δείξει πόσο βολικά μωρακια θα έχουμε! 

Ειναι ειδικά στο ράφι του σούπερ μάρκετ......!!! Μακάρι να  μην έχει τόσο αιμα.. γτ είναι και α βολο...

• Like 1

στις Just now, ο/η mommy96 είπε:

Δεν.εχω ιδεεεεαααααααα....

Γιατί να μην την ξανά φορέσεις;; εγώ τα φοράω αχαχαχ

Γιατι εβελπιστω μετά τη γέννα να χάσω καμία  30 κιλά και η πιτζαμα αυτή δεν είναι και πολύ σεξουλιαρικη είναι σα τις γιαγιάς μου χαχα την πείρα μεγάλη και άνετη με κουμπιά για να μπορώ να θηλάζω κι όλας

• Haha 1

Γιατι εβελπιστω μετά τη γέννα να χάσω καμία  30 κιλά και η πιτζαμα αυτή δεν είναι και πολύ σεξουλιαρικη είναι σα τις γιαγιάς μου χαχα την πείρα μεγάλη και άνετη με κουμπιά για να μπορώ να θηλάζω κι όλας

Πήρες 30 κιλα ;

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

χαχαχαχα μωρέ με τόση αποχή δε νομίζω να πολυνοίαξει τους συζύγους τι θα φοράμε τον πρώτο καιρό! Εννοείται όμως να μη χασουμε τη θηλυκοτητα μας!

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχαχαχα μωρέ με τόση αποχή δε νομίζω να πολυνοίαξει τους συζύγους τι θα φοράμε τον πρώτο καιρό! Εννοείται όμως να μη χασουμε τη θηλυκοτητα μας!

Εγώ τ σεξουριαρικα τα φοράω μόνο όταν είναι Κ θέλω;) χαχαχ.  Δε με βολεύουν  πια...χαχχα...

Δε φοράω κ γιαγιαδε  Αλλά ούτε όπως πριν ... αχ 😭😅🤣

• Haha 2

στις πριν 39 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Πήρες 30 κιλα ;

Χαχα όχι βρε 6 έχω πάρει αλλά έχω και από πριν μηνω έγκυος!! Τον πρώτο καιρό γεροντιστικα βρακάκια δε το συζητάω 

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Ε ναι αλλά πόσο να τα φοράμε 2 μήνες 3 μετά θα πάνε χαμένα!! Εγω θέλω να ετοιμάσω και το αδερφάκι του μπέμπη μου χαχαχα!!! 

• Haha 1

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Ε ναι αλλά πόσο να τα φοράμε 2 μήνες 3 μετά θα πάνε χαμένα!! Εγω θέλω να ετοιμάσω και το αδερφάκι του μπέμπη μου χαχαχα!!! 

Θύμισε μου ένα παιδί έχεις; 

Θα κάνεις τ επόμενο αμέσως;;

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα όχι βρε 6 έχω πάρει αλλά έχω και από πριν μηνω έγκυος!! Τον πρώτο καιρό γεροντιστικα βρακάκια δε το συζητάω 

6 σούπερ...!!!!!!! Αυτά θα φύγουν αμέσως...!!!!!... 

στις πριν 47 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

6 σούπερ...!!!!!!! Αυτά θα φύγουν αμέσως...!!!!!... 

Ναι 6 αλλά είχα πολλά από πριν! Εσύ πόσα εχ εις παρει!? 

Δεν έχω παιδάκι αυτό είναι το πρώτο μου απλά θέλω να είναι κοντά σε ηλικία και δε θέλω να αργήσω!!! 

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι 6 αλλά είχα πολλά από πριν! Εσύ πόσα εχ εις παρει!? 

Δεν έχω παιδάκι αυτό είναι το πρώτο μου απλά θέλω να είναι κοντά σε ηλικία και δε θέλω να αργήσω!!! 

Όπως έκανα κ εγω δηλ..... έμεινα έγκυος όταν ήταν 17 μηνών...

Εγώ πριν καιρό ήμουν +5 χα δεν έχω ξανά μετρηθεί 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Όπως έκανα κ εγω δηλ..... έμεινα έγκυος όταν ήταν 17 μηνών...

Εγώ πριν καιρό ήμουν +5 χα δεν έχω ξανά μετρηθεί 

Ναι έτσι θα ήθελα γενικά όταν δώσει ο γιατρός το οκ για προσπάθειες για κάποιο διάστημα δε κάνει νομίζω η είναι επικίνδυνο κάτι τέτοιο!! Μια χαρά από κιλά τέλεια εγώ έλεγα πριν μηνω έγκυος ότι θα πάρω πολλά έλεγα έχω άνετα τα 25 αλλά πάλι καλά που μέχρι στιγμής έχω πάρει μόνο 6! Μέχρι 10 το πολύ θέλω όχι πάρα πανω! 

Ναι έτσι θα ήθελα γενικά όταν δώσει ο γιατρός το οκ για προσπάθειες για κάποιο διάστημα δε κάνει νομίζω η είναι επικίνδυνο κάτι τέτοιο!! Μια χαρά από κιλά τέλεια εγώ έλεγα πριν μηνω έγκυος ότι θα πάρω πολλά έλεγα έχω άνετα τα 25 αλλά πάλι καλά που μέχρι στιγμής έχω πάρει μόνο 6! Μέχρι 10 το πολύ θέλω όχι πάρα πανω! 

Απ'όσο ξέρω και έχω ακούσει νομίζω λένε μετά τους 3 μήνες σε φτ.. Και μετά από η 9 η 12 μήνες σε κτ... ! 

Θα δεις και με το μβραμξ6 πως θα είσαι...!!! Μπορει να θες πολύ νωρίτερα η λιιιγο  αργότερα!!!!! Πάντως είναι ωραία να έχεις αδέρφια.  

• Like 1

στις πριν 30 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Απ'όσο ξέρω και έχω ακούσει νομίζω λένε μετά τους 3 μήνες σε φτ.. Και μετά από η 9 η 12 μήνες σε κτ... ! 

Θα δεις και με το μβραμξ6 πως θα είσαι...!!! Μπορει να θες πολύ νωρίτερα η λιιιγο  αργότερα!!!!! Πάντως είναι ωραία να έχεις αδέρφια.  

Ναι είναι ωραία πόσο μάλλον στις μέρες μας που όλοι έχουν αποξενοεθι παλιά εμείς βγεναμε στις πλατιές στις κούνιες κανεμε παρέες παίζαμε ήταν αλλιώς σήμερα τα παιδιά θέλουν παιδότοπους και στα 10 Ι τερνετ χαχαχ!, θα δείξει αν τα βρω εύκολα θα θελα σύντομα τώρα θα φανεί! Εσύ για μετέπειτα έχεις σκεφτεί αν θες άλλο η αλλά μωρά!? 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι είναι ωραία πόσο μάλλον στις μέρες μας που όλοι έχουν αποξενοεθι παλιά εμείς βγεναμε στις πλατιές στις κούνιες κανεμε παρέες παίζαμε ήταν αλλιώς σήμερα τα παιδιά θέλουν παιδότοπους και στα 10 Ι τερνετ χαχαχ!, θα δείξει αν τα βρω εύκολα θα θελα σύντομα τώρα θα φανεί! Εσύ για μετέπειτα έχεις σκεφτεί αν θες άλλο η αλλά μωρά!? 

Θα ήθελα..  Αλλά φοβάμαι με τις συσπάσεις σ έμαθε εγκυμ μου ξεκινάνε ακόμα νωρίτερα.. Κ καταλαβαίνεις....

Ευτυχώς κ εγώ τα πρόλαβα αυτά...!!!!! 

Εδώ δεν έχει παιδότοπο.. Και τον πάω παρκο.. λίγο γιουτουμπ ναι ακούνε τραγούδια παπάκια κτλ.... 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Θα ήθελα..  Αλλά φοβάμαι με τις συσπάσεις σ έμαθε εγκυμ μου ξεκινάνε ακόμα νωρίτερα.. Κ καταλαβαίνεις....

Ευτυχώς κ εγώ τα πρόλαβα αυτά...!!!!! 

Εδώ δεν έχει παιδότοπο.. Και τον πάω παρκο.. λίγο γιουτουμπ ναι ακούνε τραγούδια παπάκια κτλ.... 

Κάνεις συσπάσεις πιο νωρίς πονάς δηλαδή!?. Ναι άστα να πάνε έτσι είναι πια γι αυτό θεωρω καλό να έχουν αδερφάκι! 

• Like 1

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Κάνεις συσπάσεις πιο νωρίς πονάς δηλαδή!?. Ναι άστα να πάνε έτσι είναι πια γι αυτό θεωρω καλό να έχουν αδερφάκι! 

Κάνω από την.αρχη σχεδόν την.εγκυοσνυνης... Στο 1ο μου άρχισαν 15εδβ..Τώρα άρχισαν 10...

Πέτρωμα δυσφορία.. άλλωτε μ.πονο άλλωτε Όχι... 

Κ λέω στο 3ο αν κάνω... θ αρχίσουν 5;;; δεν.... 

Φοβάμαι... 

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy96 είπε:

Κάνω από την.αρχη σχεδόν την.εγκυοσνυνης... Στο 1ο μου άρχισαν 15εδβ..Τώρα άρχισαν 10...

Φοβάμαι... 

Ωχ κατάλαβα το γιατρό τον ρώτησες για ποιο λόγο γίνετε αυτό!!? Εν έχω και ιδέα είμαι και άσχετη με το μαγνήσιο δε περνάνε? 

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy96 είπε:

Φοβάμαι... 

Ωχ κορίτσι ταλαιπωριέσαι. Λογικό να φοβάσαι. Και με το μικρό στο σπίτι φαντάζομαι δύσκολο να κάτσεις να ηρεμήσεις λίγο.

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ωχ κατάλαβα το γιατρό τον ρώτησες για ποιο λόγο γίνετε αυτό!!? Εν έχω και ιδέα είμαι και άσχετη με το μαγνήσιο δε περνάνε? 

Παίρνω 3 την ημέρα Αλλά δε βλέπω διάφορα.. 

Κ στο μικρο μ επαιρνα κ δε ειδ στρεβλή διάφορα... 😕

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλημερα Ελενη! Καλα ειμαι. Δεν εχω κανενα συμπτωμα. Τιποτα. Μονο ελπιζω. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ εγω σημερα πηγα και εκανα την πρωτη χοριακη λαι ρην Δευτερα εχω την δεύτερη οποτε οπως καταλαβαινεις με εχει φαει η αγωνια 😕 ασε που εχω και εγω ολη την ωρα πονους περιοδου αν και ο γυναικολογος μου μου είπε πως ειναι φυσιολογικο το πρωτο διαστημα.. και εμενα το στηθος μου πρισμενο αλλα τιποτα αλλο.. ααα ναι και εκοψα και τα παγωτα, εκει που τρελενομουν να τρωω τωρα δεν με τραβανε καθολου 😛
    • Καλησπερα!Δεν ξερω αν εχω μπει σε σωστη κατηγορια αλλα θελω να με βοηθησετε!Ειναι τελειως χαζο αυτο που θα πω αλλα γενικα εχω υπερβολικο αγχος με το μωρο μου!Φοβαμαι συνεχως μην παθει τιποτα μου κολλανε εμμονες ιδεες κ φτιαχνω σεναρια!Τωρα μου εχει κολλησει οτι επειδη κοιμαται στο παρκο και στριμωχνει το κεφαλακι του στο διχτυ μηπως πιεζεται πολυ το κεφαλι του κ εχει προβλημα!Υπαρχει τετοια περιπτωση;Κοιμαται συνεχεια στριμωγμενος οπου κ να τον βαλω.Ειναι 11 μηνων.Εννοειται εχω σταματησει να λεω στους αλλους τετοια πραγματα γιατι νομιζω οτι αγγιζω τα ορια της παρανοιας αλλα φοβαμαι υπερβολικα!Ευχαριστω εκ των προτερων
    • Κοριτσια και εγω στην πεμπτη εβδομαδα ειμαι 😁 ποποοοο μαλλον ταυτόχρονα θα παμε και οι τρεις 😛 μακαρι με υγιή μωρακια ολες μας 😁
    • Καλημερα Τώρα γύρισα από την βιοϊατρική, θα βγουν τα αποτελεσματα στις 15:30 αλλα το κακο ειναι οτι εγω δουλευω εκεινη την ωρα 😕 θα στειλω καποιον απο τους δικους μου να την παρει. Και αλλη μια θα κανω την Δευτέρα.. εχω πολυ αγωνια και εγω μεχρι να δω αν ολα πανε καλα.. 😕
  • Νέες συζητήσεις