Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

Ε λίγο στα επισκεπτήρια να μην περιποιούμαι;; χαχα! ωραία άρα γράφω στη λιστα μου πολλές σερβιετες!! και υπάρχουν κ κάτι τεράστια εσώρουχα ρε κορίτσια, είχε χρησιμοποιήσει καμιά σας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Ε λίγο στα επισκεπτήρια να μην περιποιούμαι;; χαχα! ωραία άρα γράφω στη λιστα μου πολλές σερβιετες!! και υπάρχουν κ κάτι τεράστια εσώρουχα ρε κορίτσια, είχε χρησιμοποιήσει καμιά σας; 

Χαχαχ εγώ τα μεγάλα τις λοχ..είναι τεράστια και παχια.... Και πάλι λερωνομουν... τόσο αιμα είχα...

 

Μπα εμένα δ εμέ ένοιαζε έπιανε απλά τα παλιά μην ειμαι σαν ξεμαλιασμενη αχαχχα... εδώ ακλα καλά δε κοιμόμουν δεν θα άντεχα να βαφτω

Μπράβο σας πάντως!!!!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Εγώ πήρα από τζάμπο 7€ τότε μια χαρά ακόμα τ έχω σούπερ είναι!!!!

Θα σας βολέψει νυχτικο οσες γέννησετε  φτ... γτ έρχεται ο γιατρός σε βλέπει από κάτω μετά...!

 

Εγώ είχα γεννήσει σε δημόσιο  κ δεν παρείχαν τπτ... γι αυτο δ έκανε το χρειάζεστε... εγ. Τα είχα όλα από το σπίτι μας μου...!!! 

 

Ναι ρε συ τώρα να πάω να πάρω πιτζαμα 30€ που θα τη λερωσω και στο φιναλε δε θα τη ξανά φορέσω! 

Τώρα που θα γεννήσεις στην Αγγλία εκεί στα νοσοκομεία μήπως παρέχουν πιο πολλά πράγματα!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι ρε συ τώρα να πάω να πάρω πιτζαμα 30€ που θα τη λερωσω και στο φιναλε δε θα τη ξανά φορέσω! 

Τώρα που θα γεννήσεις στην Αγγλία εκεί στα νοσοκομεία μήπως παρέχουν πιο πολλά πράγματα!? 

Δεν.εχω ιδεεεεαααααααα....

Γιατί να μην την ξανά φορέσεις;; εγώ τα φοράω αχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Ε λίγο στα επισκεπτήρια να μην περιποιούμαι;; χαχα! ωραία άρα γράφω στη λιστα μου πολλές σερβιετες!! και υπάρχουν κ κάτι τεράστια εσώρουχα ρε κορίτσια, είχε χρησιμοποιήσει καμιά σας; 

Τα έχω δει εγώ γενικά στις περιόδους μου φορούσα βάρκα αλλά τώρα θα πάω Να πάρω τα πιο μεγάλα για παν ενδεχόμενο! Ελπίζω Ν αντέχουμε να βάφουμε χαχα θα δείξει πόσο βολικά μωρακια θα έχουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπορώ να καταλάβω 

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Τα έχω δει εγώ γενικά στις περιόδους μου φορούσα βάρκα αλλά τώρα θα πάω Να πάρω τα πιο μεγάλα για παν ενδεχόμενο! Ελπίζω Ν αντέχουμε να βάφουμε χαχα θα δείξει πόσο βολικά μωρακια θα έχουμε! 

Ειναι ειδικά στο ράφι του σούπερ μάρκετ......!!! Μακάρι να  μην έχει τόσο αιμα.. γτ είναι και α βολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mommy96 είπε:

Δεν.εχω ιδεεεεαααααααα....

Γιατί να μην την ξανά φορέσεις;; εγώ τα φοράω αχαχαχ

Γιατι εβελπιστω μετά τη γέννα να χάσω καμία  30 κιλά και η πιτζαμα αυτή δεν είναι και πολύ σεξουλιαρικη είναι σα τις γιαγιάς μου χαχα την πείρα μεγάλη και άνετη με κουμπιά για να μπορώ να θηλάζω κι όλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Γιατι εβελπιστω μετά τη γέννα να χάσω καμία  30 κιλά και η πιτζαμα αυτή δεν είναι και πολύ σεξουλιαρικη είναι σα τις γιαγιάς μου χαχα την πείρα μεγάλη και άνετη με κουμπιά για να μπορώ να θηλάζω κι όλας

Πήρες 30 κιλα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Γιατι εβελπιστω μετά τη γέννα να χάσω καμία  30 κιλά και η πιτζαμα αυτή δεν είναι και πολύ σεξουλιαρικη είναι σα τις γιαγιάς μου χαχα την πείρα μεγάλη και άνετη με κουμπιά για να μπορώ να θηλάζω κι όλας

χαχαχαχα μωρέ με τόση αποχή δε νομίζω να πολυνοίαξει τους συζύγους τι θα φοράμε τον πρώτο καιρό! Εννοείται όμως να μη χασουμε τη θηλυκοτητα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχαχαχα μωρέ με τόση αποχή δε νομίζω να πολυνοίαξει τους συζύγους τι θα φοράμε τον πρώτο καιρό! Εννοείται όμως να μη χασουμε τη θηλυκοτητα μας!

Εγώ τ σεξουριαρικα τα φοράω μόνο όταν είναι Κ θέλω;) χαχαχ.  Δε με βολεύουν  πια...χαχχα...

Δε φοράω κ γιαγιαδε  Αλλά ούτε όπως πριν ... αχ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Πήρες 30 κιλα ;

Χαχα όχι βρε 6 έχω πάρει αλλά έχω και από πριν μηνω έγκυος!! Τον πρώτο καιρό γεροντιστικα βρακάκια δε το συζητάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχαχαχα μωρέ με τόση αποχή δε νομίζω να πολυνοίαξει τους συζύγους τι θα φοράμε τον πρώτο καιρό! Εννοείται όμως να μη χασουμε τη θηλυκοτητα μας!

Ε ναι αλλά πόσο να τα φοράμε 2 μήνες 3 μετά θα πάνε χαμένα!! Εγω θέλω να ετοιμάσω και το αδερφάκι του μπέμπη μου χαχαχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Ε ναι αλλά πόσο να τα φοράμε 2 μήνες 3 μετά θα πάνε χαμένα!! Εγω θέλω να ετοιμάσω και το αδερφάκι του μπέμπη μου χαχαχα!!! 

Θύμισε μου ένα παιδί έχεις; 

Θα κάνεις τ επόμενο αμέσως;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα όχι βρε 6 έχω πάρει αλλά έχω και από πριν μηνω έγκυος!! Τον πρώτο καιρό γεροντιστικα βρακάκια δε το συζητάω 

6 σούπερ...!!!!!!! Αυτά θα φύγουν αμέσως...!!!!!... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

6 σούπερ...!!!!!!! Αυτά θα φύγουν αμέσως...!!!!!... 

 

Ναι 6 αλλά είχα πολλά από πριν! Εσύ πόσα εχ εις παρει!? 

Δεν έχω παιδάκι αυτό είναι το πρώτο μου απλά θέλω να είναι κοντά σε ηλικία και δε θέλω να αργήσω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι 6 αλλά είχα πολλά από πριν! Εσύ πόσα εχ εις παρει!? 

Δεν έχω παιδάκι αυτό είναι το πρώτο μου απλά θέλω να είναι κοντά σε ηλικία και δε θέλω να αργήσω!!! 

Όπως έκανα κ εγω δηλ..... έμεινα έγκυος όταν ήταν 17 μηνών...

Εγώ πριν καιρό ήμουν +5 χα δεν έχω ξανά μετρηθεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Όπως έκανα κ εγω δηλ..... έμεινα έγκυος όταν ήταν 17 μηνών...

Εγώ πριν καιρό ήμουν +5 χα δεν έχω ξανά μετρηθεί 

Ναι έτσι θα ήθελα γενικά όταν δώσει ο γιατρός το οκ για προσπάθειες για κάποιο διάστημα δε κάνει νομίζω η είναι επικίνδυνο κάτι τέτοιο!! Μια χαρά από κιλά τέλεια εγώ έλεγα πριν μηνω έγκυος ότι θα πάρω πολλά έλεγα έχω άνετα τα 25 αλλά πάλι καλά που μέχρι στιγμής έχω πάρει μόνο 6! Μέχρι 10 το πολύ θέλω όχι πάρα πανω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι έτσι θα ήθελα γενικά όταν δώσει ο γιατρός το οκ για προσπάθειες για κάποιο διάστημα δε κάνει νομίζω η είναι επικίνδυνο κάτι τέτοιο!! Μια χαρά από κιλά τέλεια εγώ έλεγα πριν μηνω έγκυος ότι θα πάρω πολλά έλεγα έχω άνετα τα 25 αλλά πάλι καλά που μέχρι στιγμής έχω πάρει μόνο 6! Μέχρι 10 το πολύ θέλω όχι πάρα πανω! 

Απ'όσο ξέρω και έχω ακούσει νομίζω λένε μετά τους 3 μήνες σε φτ.. Και μετά από η 9 η 12 μήνες σε κτ... ! 

Θα δεις και με το μβραμξ6 πως θα είσαι...!!! Μπορει να θες πολύ νωρίτερα η λιιιγο  αργότερα!!!!! Πάντως είναι ωραία να έχεις αδέρφια.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Απ'όσο ξέρω και έχω ακούσει νομίζω λένε μετά τους 3 μήνες σε φτ.. Και μετά από η 9 η 12 μήνες σε κτ... ! 

Θα δεις και με το μβραμξ6 πως θα είσαι...!!! Μπορει να θες πολύ νωρίτερα η λιιιγο  αργότερα!!!!! Πάντως είναι ωραία να έχεις αδέρφια.  

Ναι είναι ωραία πόσο μάλλον στις μέρες μας που όλοι έχουν αποξενοεθι παλιά εμείς βγεναμε στις πλατιές στις κούνιες κανεμε παρέες παίζαμε ήταν αλλιώς σήμερα τα παιδιά θέλουν παιδότοπους και στα 10 Ι τερνετ χαχαχ!, θα δείξει αν τα βρω εύκολα θα θελα σύντομα τώρα θα φανεί! Εσύ για μετέπειτα έχεις σκεφτεί αν θες άλλο η αλλά μωρά!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι είναι ωραία πόσο μάλλον στις μέρες μας που όλοι έχουν αποξενοεθι παλιά εμείς βγεναμε στις πλατιές στις κούνιες κανεμε παρέες παίζαμε ήταν αλλιώς σήμερα τα παιδιά θέλουν παιδότοπους και στα 10 Ι τερνετ χαχαχ!, θα δείξει αν τα βρω εύκολα θα θελα σύντομα τώρα θα φανεί! Εσύ για μετέπειτα έχεις σκεφτεί αν θες άλλο η αλλά μωρά!? 

Θα ήθελα..  Αλλά φοβάμαι με τις συσπάσεις σ έμαθε εγκυμ μου ξεκινάνε ακόμα νωρίτερα.. Κ καταλαβαίνεις....

 

Ευτυχώς κ εγώ τα πρόλαβα αυτά...!!!!! 

Εδώ δεν έχει παιδότοπο.. Και τον πάω παρκο.. λίγο γιουτουμπ ναι ακούνε τραγούδια παπάκια κτλ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Θα ήθελα..  Αλλά φοβάμαι με τις συσπάσεις σ έμαθε εγκυμ μου ξεκινάνε ακόμα νωρίτερα.. Κ καταλαβαίνεις....

 

Ευτυχώς κ εγώ τα πρόλαβα αυτά...!!!!! 

Εδώ δεν έχει παιδότοπο.. Και τον πάω παρκο.. λίγο γιουτουμπ ναι ακούνε τραγούδια παπάκια κτλ.... 

Κάνεις συσπάσεις πιο νωρίς πονάς δηλαδή!?. Ναι άστα να πάνε έτσι είναι πια γι αυτό θεωρω καλό να έχουν αδερφάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Κάνεις συσπάσεις πιο νωρίς πονάς δηλαδή!?. Ναι άστα να πάνε έτσι είναι πια γι αυτό θεωρω καλό να έχουν αδερφάκι! 

Κάνω από την.αρχη σχεδόν την.εγκυοσνυνης... Στο 1ο μου άρχισαν 15εδβ..Τώρα άρχισαν 10...

Πέτρωμα δυσφορία.. άλλωτε μ.πονο άλλωτε Όχι... 

Κ λέω στο 3ο αν κάνω... θ αρχίσουν 5;;; δεν.... 

Φοβάμαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy96 είπε:

Κάνω από την.αρχη σχεδόν την.εγκυοσνυνης... Στο 1ο μου άρχισαν 15εδβ..Τώρα άρχισαν 10...

Πέτρωμα δυσφορία.. άλλωτε μ.πονο άλλωτε Όχι... 

Κ λέω στο 3ο αν κάνω... θ αρχίσουν 5;;; δεν.... 

Φοβάμαι... 

Ωχ κατάλαβα το γιατρό τον ρώτησες για ποιο λόγο γίνετε αυτό!!? Εν έχω και ιδέα είμαι και άσχετη με το μαγνήσιο δε περνάνε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy96 είπε:

Κάνω από την.αρχη σχεδόν την.εγκυοσνυνης... Στο 1ο μου άρχισαν 15εδβ..Τώρα άρχισαν 10...

Πέτρωμα δυσφορία.. άλλωτε μ.πονο άλλωτε Όχι... 

Κ λέω στο 3ο αν κάνω... θ αρχίσουν 5;;; δεν.... 

Φοβάμαι... 

Ωχ κορίτσι ταλαιπωριέσαι. Λογικό να φοβάσαι. Και με το μικρό στο σπίτι φαντάζομαι δύσκολο να κάτσεις να ηρεμήσεις λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ωχ κατάλαβα το γιατρό τον ρώτησες για ποιο λόγο γίνετε αυτό!!? Εν έχω και ιδέα είμαι και άσχετη με το μαγνήσιο δε περνάνε? 

Παίρνω 3 την ημέρα Αλλά δε βλέπω διάφορα.. 

 Κ στο μικρο μ επαιρνα κ δε ειδ στρεβλή διάφορα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...